4 svarīgi padomi par lietotas automašīnas pārbaudi

Ja jūs gatavojaties iegādāties lietotu automašīnu, jums tas jāpadara pēc iespējas brīvāks no riska. Tas nozīmē, ka jums jāveic ļoti rūpīga pārbaude un pienācīgs testa brauciens. Tiem, kuri vēlas iegādāties lietotas automašīnas, ļoti svarīgi ir būt labi informētiem par pārbaudāmajām detaļām, skaņām, kuras klausīties, un lietām, kas jānovēro, braucot ar lietotu automašīnu izmēģinājuma braucienā. Šeit ir 4 obligāti izlasāmie carVertical padomi, kas var palīdzēt iegādāties lietotu automašīnu un var labi noderēt jums turpmākajos gados.

Sāciet ar standarta nospraušanu

Ikvienam, kas iegādājas lietotu automašīnu, ir jānosaka savi veiktspējas standarti. Viens no efektīviem veidiem, kā to izdarīt, ir apmeklēt vietējo auto nomas uzņēmumu. Sameklējiet auto, kuru vēlaties iegādāties (cerams, ka tas nav pārāk vecs modelis) un nomājiet to uz īsu laiku. Izbrauciet ar to pa dažiem ceļiem, kurus plānojat izmēģināt. Tas dos jums labu priekšstatu par to, kā auto būtu jādarbojas.

Veiciet rūpīgu pārbaudi

Pēc tam sagatavojieties veikt ļoti rūpīgu auto pārbaudi. Izveidojiet kontrolsarakstu, kas aptver visus galvenos automašīnas aspektus. Piemēram, riepas, bremzes, stūres iekārta, salons, sēdeklis, CD atskaņotājs, skaņas sistēma, virsbūve un citas lietas zem pārsega. Jūs varat izmantot vērtēšanas sistēmu skalā no 1 (slikti) līdz 5 (izcili). Papildus vērtējumam jums vajadzētu atstāt vietu komentāriem, piem. «Automašīnas sēdeklis ir glīts, taču ir grūtības to pieregulēt».

Pēc kontrolsaraksta sagatavošanas ir pienācis laiks apmeklēt auto tirgotāju. Pievērsiet uzmanību auto tirgotājiem, kuri jums piedāvās “24 stundu auto”. Tas nozīmē, ka jums ir atļauts vest automašīnu mājās un pārbaudīt to uz vienu dienu. Bet pat pirms ņemat auto testa braucienā, jums būtu jāveic atbilstoša pārbaude:

•    Sameklējiet transportlīdzekļa identifikācijas numuru. Parasti tas ir uzrakstīts uz vadītāja durvju iekšējās daļas. Izmantojiet VIN, lai pārbaudītu auto vēsturi tiešsaistē, izmantojot bestvindecoder.com tīmekļa vietni.•    Pārbaudiet riepas; pārbaudiet nevienmērīgu nodilumu un izmantojiet mērītāju, lai izmērītu vītnes.
•    Pārbaudiet zem automašīnas, vai nav šķidrumu noplūdes.
•    Kamēr motors ir ieslēgts, atveriet pārsegu, lai mēģinātu sadzirdēt svilpienus, klikšķus vai sitienus.
•    Atļaujiet tirgotājam pasēdēt automašīnā un iedarbināt bremžu gaismas, galvenos lukturus un pagrieziena signālus.

Veiciet personīgo testa braucienu

Sagatavojieties braukt vismaz 16 kilometrus, lai jūs varētu pareizi novērtēt pēc iespējas vairāk kritēriju. Pēc skaņas sistēmas, gaisa kondicioniera un sildītāja testēšanas izslēdziet tos, lai jūs varētu dzirdēt visas skaņas un trokšņus, kas nāk no automašīnas. Ieklausieties motorā, mainot ātrumu. Vai pamanāt dīvainas skaņas?

Pārbaudiet, vai nav problēmas ar stūres un piekares buksēm. Parasti tās parādās iegriezumu veidā, pagriežot stūri. Jums vajadzētu izmantot arī bezmaksas autostāvvietu, lai pārbaudītu ātruma pārslēdzēja izturību. Lielāko daļu pilnpiedziņas un priekšējās piedziņas automašīnas var pārbaudīt, veicot lēnus, ciešus apļus. To var izdarīt, pilnībā pagriežot stūri vienā un pēc tam otrā virzienā. Novērojiet visus klikšķus vai čīkstošos trokšņus. Šajā testa braucienā jāiekļauj gan lielceļi, gan parastie virszemes ceļi.

Ļaujiet savam mehāniķim to pārbaudīt

Pēc tam, kad esat veicis testa braucienu, jums vajadzētu atļaut arī profesionālam mehāniķim izmēģināt automašīnu jūsu vietā. Automehāniķi vienmēr dzird kādas skaņas. Lai gan tas jums var radīt nelielus izdevumus, tas ir samaksātās summas vērts. Ļaujiet mehāniķim to pārbaudīt tajā pašā maršrutā, kuru izmantojāt testa braucienā, un sniedziet objektīvu vērtējumu.

Ir labi zināms, ka dažkārt ir daudz “lētāk” tērēt nedaudz vairāk naudas, nekā pēc mēneša vai diviem veikt dārgus remontus.
Šie ir 4 vērtīgi padomi, kā pārbaudīt lietotu automašīnu. Pārskatiet tos vēlreiz un izmantojiet tos ikreiz, kad plānojat iegādāties lietotu automašīnu.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti