5 apavu veidi, kuriem jābūt ikvienas sievietes garderobē

Lielisks apavu pāris var pārvērst Tavu izskatu, padarot ikdienišķu apģērbu par pievilcīgu un modernu daļu no Tava tēla. Pielāgojot īstos apavus, Tu vari uzlabot ikvienu apģērbu salikumu. Taču, vai zini, kādām kurpēm vajadzētu būt ikvienas sievietes garderobē? Turpini lasīt, ja vēlies to noskaidrot!

1. Ērtas bezpapēžu kurpes

Šie sieviešu apavi ir iecienīti dažāda vecuma nēsātāju vidū, turklāt to popularitāti pastiprina arī fakts, ka šīs kurpes vari nēsāt kopā ar džinsiem, svārkiem, šortiem vai kleitām, un jebkurā no situācijām izskatīsies lieliski un sievišķīgi. Tāpat šādi apavi būs lieliski piemēroti, lai dodos uz darbu, kā arī veiktu ikdienas darbus, dotos uz veikalu vai satiktu draudzenes. Ja pērc savu pirmo šādu kurpju pāri, ielūkojies apavu interneta veikalu piedāvājumā, piemēram, Bestshoes.lv, kur pieejams plašs un daudzveidīgs kurpju sortiments visām gaumēm par labu cenu!

2. Sporta apavi
Tie pēdējo gadu laikā ir kļuvuši tik populāri, ka sākuši aizstāt klasiskos apavus. Sportiska stila apavi jeb tā saucamās “botas” pēc dizaina atgādina skriešanas un fitnesa kurpes, taču tās ir piemērotas arī nēsāšanai ikdienā, turklāt arī tās var kombinēt gan ar biksēm, gan šortiem, legingiem un kleitām. Piemērotas gan ikdienai, gan atpūtas brīžiem.

3. Klasiskās laiviņas ar papēdi
Šīs kurpes var uzskatīt par “mazo melno vakarkleitu” apavu pasaulē, tieši tādēļ ikvienai dāmai skapī būtu jābūt melnām kurpēm uz papēža, kuras var sakombinēt gan ar kleitu, gan biksēm un izskatīties satriecoši. Apavu veikali vienmēr piedāvā vismaz dažus šāda tipa apavu pārus, jo tie no modes tik ātri neizies.

4. Zābaki
Pielāgojoties laika apstākļiem, neaizmirsti iegādāties gan rudens puszābakus, gan arī garos ziemas zābakus. Pastaigām pa peļķēm noderēs arī stilīgi gumijas zābaki. Vēlams, lai skapī būtu gan īsie, gan garie zābaki, kurus pieskaņot dažādiem apģērbiem un vajadzībām.

5. Sandales
Arī Tavas pēdas ir pelnījušas izbaudīt brīvību, tādēļ sandales ir lieliski piemēroti apavi, kurus izvēlēties vasaras sezonai.

Vai meklē, kur sieviešu un vīriešu apavi internetā pieejami par lieliskām cenām un plašā piedāvājumā? Esi laipni gaidīts Bestshoes.lv, kur pieejamas kurpes, zābaki un citi kvalitatīvi ādas apavi no pasaulē zināmiem ražotājiem. Ienāc un aplūko sortimentu jau šodien!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti