Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

5 iemesli, kāpēc uzstādīt ēkai aizsargžalūzijas

Nav noliedzams, ka telpu klimats ļoti ietekmē to, kā jūtamies, cik labas ir darbaspējas, vai varam izbaudīt kvalitatīvu miegu, strādāt, atpūsties. Aizsargžalūzijas ir ēkas ārējais aprīkojums, kas piedāvā plašākas iespējas pašiem kontrolēt to, kā jūtaties savā mājā, kā darbinieki jūtas darbavietā.


Aizsargžalūzijas ir pieejamas ar dažādu specifiku, kas atkarīga no tā, kādam objektam un stiklotajām konstrukcijām tās paredzētas.


Izvēlieties savam īpašumam vispiemērotākās no Ripo-Baltic mājaslapas:

Saules aizsargpaneļi5XIbWAGnLg8Y2GSCE0pOB_RBqHyfljQ68N92Q1i7

https://ripo-baltic.com/saules-aizsargpanelis


Fiksētie saules aizsargpaneļiuMQ5Zb6gpeusvOGk2v1a6nLRFVvtPfbMyJ82JEUX

https://ripo-baltic.com/fiksetas-zaluzijas


Venēcijas žalūzijaswkX2jgUJIaNwRWoUkLA3UkAhp9iHh12DxKL7-mZl

https://ripo-baltic.com/arejas-zaluzijas-4


RULLO žalūzijasK505EbvpWUZX4AvZlRDvHqo31J3VJTy3BuR_Ckro

https://ripo-baltic.com/arejas-rullo-zaluzijas


Pergolas_YE58glgS9bm50BzcngL40UnSQcvGB3eRTW3Jj1U

https://ripo-baltic.com/pergolas


MarkīzesMYx2LuAx_xYqOlKjCE48xX7jz1fH5RiTsosseInI

https://ripo-baltic.com/markizes


Ārējās aizsargžalūzijas ir viens no risinājumiem, kas var sniegt vairākus būtiskus ieguvumus jebkurai ēkai un tās iemītniekiem.


Kāpēc ir izdevīgi uzstādīt aizsargžalūzijas un kādas ir galvenās to priekšrocības?
Efektīva klimata un saules gaismas kontrole telpās

Aizsargžalūzijas ļauj sekmīgi kontrolēt to, cik daudz vai maz telpas sasilst no ārpuses. Tas īpaši aktuāli vasarā, kad ārā ir karsts. Tad telpās parasti izmanto kondicionierus, lai radītu komfortablu klimatu. Tomēr kondicionieriem ir vairāki mīnusi: tie patērē elektrību, tie var negatīvi ietekmēt veselību, tiem ir jāveic apkopes. Aizsargžalūzijas sniedz komfortu telpās bez kondicioniera, jo neļauj telpām sakarst. Var vienkarši aizvērt aizsargžalūzijas vai novietot tās vēlamajā leņķī. Aizsargžalūzijas ir barjera, kas neļauj telpai uzkarst.


Arī saules gaisma var būt traucējoša. Tā ne tikai uzkarsē, bet arī var traucēt strādāt pie datora, traucēt mazulim gulēt diendusu, agri no rīta, kad vēl gribat gulēt, spīdēt sejā. Aizsargžalūzijas ir ērts risinājums šīm un vēl daudzām citām situācijām, jo var kontrolēt, kad un cik daudz saules gaismas iekļūst telpās.


Papildu barjera siltuma saglabāšanai — samazināti rēķini

Tomēr ne tikai vasarā un karstā laikā aizsargžalūzijas palīdz veidot komfortablu klimatu. Apkures sezonā aizsargžalūzijas palīdz saglabāt telpās siltumu, mazinot tā zudumu. Līdz ar to telpas var mazāk apsildīt, samazinot tēriņus. Tas ir būtisks ieguldījums ēkas ekspluatācijas izmaksu samazināšanā, jo aizsargžalūzijas taču kalpos ilgi. BsJ_D3b68EnyxhH6puE3teco8CTD5Ash8Ck4u5V0


Ietaupījums ir arī tādā gadījumā, ja vairs nelieto kondicionieri, jo samazinās elektroenerģijas patēriņš. Finansiāli ietaupījumi ir gan aukstajā, gan siltajā sezonā.


Papildu drošība

Par drošību ir jādomā vienmēr. Gan privātmājās, gan komerctelpās. Aizsargžalūzijas ir tiešām piemērots risinājums, lai radītu papildu barjeru nelūgtiem viesiem. Tās ir izturīgas, pasargā stiklus no bojājumiem. Tas ir aktuāli ikvienā objektā.


Ir taču daudz patīkamāk naktī mierīgi gulēt, ja zina, ka logiem priekšā ir arī aizsargžalūzijas, kas apgrūtina piekļuvi īpašumam. Logi ir viens no tiem ceļiem, pa kuriem garnadži var mēģināt iekļūt. Papildu drošības sajūtu no aizsargžalūzijām novērtēs arī bērni, kuriem logi ir vienas no biedējošām zonām, kas traucē mierīgi gulēt atsevišķā istabā. Arī vecākiem mierīgāks prāts, ka bērnu drošībai ir izdarīts viss nepieciešamais. Ja logi ir pirmajā stāvā un ielas pusē, ja nav žoga, tad aizsargžalūzijas ir piemērotākais risinājums, ko var īstenot tiešām ātri.


Privātums

Tomēr arī privātums nav mazāk svarīgs ieguvums no aizsargžalūzijām. Mums taču nevienam nepatīk, ja kāds skatās pa logu, novēro. Ja zinām, ka svešas acis nevar ieskatīties mūsu logos, tad jūtamies daudz komfortablāk, brīvāk. Tas atkal ir aktuāli pirmo stāvu iemītniekiem, kuru logi var būt ielas augstumā, līdz ar to arī vienmēr svešu skatienu zonā. Lai gan privātumu nodrošina arī necaurredzami aizkari telpu iekšpusē, tomēr ne visi vēlas šādu dizaina risinājumu. Aizkari vairs nav tik populāri modernajos interjeros. Tādā gadījumā aizsargžalūzijas ir daudzfukcionāls risinājums, kas, pildot citas funkcijas, varēs nodrošināt arī privātumu telpās.


Ērti lietojamas

Aizsargžalūzijas ir risinājums, kas neradīs liekas raizes un pūles, jo to lietošana ir tiešām ērta. Lai gan ir pieejami arī modeļi, ko var regulēt manuāli, tomēr varums pircēju izvēlas automatizētos risinājumus. Tas nozīmē, ka aizsargžalūzijas var kontrolēt ar sienā iebūvētu pogu vai ar pulti, kā arī ir iespēja tās savienot ar “gudrās mājas” sistēmu. Ko tas nozīmē? Tas nozīme, ka sistēma pati analizēs laika apstākļus, saņemot datus no meteoroloģiskajām stacijām, un arī pielāgosies gadalaikiem, lai efektīvi regulētu žalūziju novietojumu. Ja mums jau ir viedā sadzīves tehnika un ierīces, tad aizsargžalūzijas, kas zina, kad aizvērties, kad labāk palikt vaļā, ir tikai normāla lieta, kas iederas 21. gadsimtā.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti