8 iemesli, kādēļ svētkos pasniegt dāvanu karti

Saņemot ielūgumu uz dzimšanas dienu, izlaidumu vai kādiem citiem svētkiem, aktuāls kļūst jautājums par dāvanu, kas būtu vispiemērotākā. Lai arī mūsdienās izvēles iespējas ir dažādas, tomēr reizēm ideju tik un tā pietrūkst. Viens no variantiem, ja ir vēlme uzdāvināt kaut ko patiesi noderīgu, ir iepriecināt gaviļnieku ar dāvanu karti.

Protams, dāvanu kartes arī mēdz būt dažādas – tās piedāvā dažādi veikali, skaistumkopšanas saloni, kultūras iestādes un dažādu citu pakalpojumu sniedzēji. Der atcerēties, ka daudzveidīgu dāvanu karšu izvēli atradīsi arī īpašo dāvanu portālā Visasdavanas.lv. Vietnē, kur atrodamas oriģinālas un neaizmirstamas dāvanas visām gaumēm un dažādiem dzīves gadījumiem.

Ja esi īpašas dāvanas meklējumos, turpinājumā daži iemesli, kādēļ vērts ieskatīties Visasdavanas.lv piedāvājumā:

Dāvana ar pievienoto vērtību
No vienas puses, protams, dāvanu kartes pasniegšana var šķist pārāk bezpersonisks risinājums, tieši tāpat kā tas ir dāvinot naudu. Tomēr par Visasdavanas.lv dāvanu kartēm stāsts ir cits. Dāvanu kartes iegāde atvieglo ilgo dāvanu meklēšanas procesu veikalos, kā arī šāds risinājums ir oriģināls, jo sagādā patiesu prieku tās saņēmējam.

Dāvana, kas ļauj piepildīt sapņus
Mums katram ir kāds sapnis, ko piepildīt, vai aktivitāte, ko vēlētos piedzīvot. Piemēram, kaut reizi izlēkt ar izpletni, aizbraukt sapņu ceļojumā vai apskatīt skaisto Latviju no putna lidojuma. Kāda no Visasdavanas.lv dāvanu kartēm var kļūt par ilgi lolotā sapņa piepildījumu. Tā ir iespēja uzdāvināt nevis naudu vai kādu nepraktisku lietu, bet reālu piedzīvojumu.

Un mēs taču zinām, kā ir - kaut ko ļoti vēlamies izdarīt, bet ne vienmēr sadūšojamies tam iztērēt savus iekrājumus. Tieši tādēļ dāvanu karte ir tik labs veids, kā uzdāvināt piedzīvojumu, par kuru gaviļniekam pašam vairs maksāt nevajadzēs - tikai izbaudīt.

Dāvana, kas patiešām iepriecina
Kuram gan nav gadījies saņemt dāvanu, kas liek mazliet vilties. Tā nepatīk, neder vai nesniedz prieku kāda cita iemesla dēļ. Dāvanu karte ļauj no neveiklām situācijām izvairīties. To pasniedzot , Tu saņēmējam dāvāsi iespēju izvēlēties tīkamāko dāvanu. Vai tas būtu aktīvs piedzīvojums, kino seansa apmeklējums vai izsmalcināta SPA kūre divvientulībā.

Dāvana, kas der dažādos dzīves gadījumos
Dāvanu karte ir universāls risinājums, kas der dzimšanas un vārda dienas svinību gadījumos, izlaidumiem, kāzām un citām svētku reizēm. Piemēram, ja dāvanu karte paredzēta kā pārsteigums kāzu jubilejā, pāris varēs izvēlēties kādu no romantiskajiem nedēļas nogales piedāvājumiem, piemēram, kopīgu SPA kompleksa apmeklējumu.

Savukārt, ja ar dāvanu karti sveiksi gaviļnieku dzimšanas dienas svinībās, jubilārs varēs izvēlēties starp neskaitāmām aktīvas vai gluži pretēji – relaksējošas atpūtas iespējām. 

Dāvana, kas piemērota ikvienam
Nav nozīmes tam, vai dāvana vajadzīga mammai, draudzenei, darba kolēģim, mīļotajam cilvēkam vai bērnam, jo tā būs piemērota ikvienam. Piemēram, vīrietis spēka gados priecāsies par atraktīvu ballītes spēli, oriģinālu alus kasti, iespēju piedalīties grupu treniņā vai traukšanos ar kvadraciklu pa meža takām.

Savukārt, sieviete, iespējams, izvēlēsies kādu lutinošu skaistumkopšanas procedūru, oriģinālu interjera elementu vai aktīvu atpūtu draudzeņu lokā.

Padomāts ir arī par bērniem. Kurš gan nepriecātos par izjādi ar zirgu, elpu aizraujošu piedzīvojumu rodeļu trasē vai dalību tematiskā, bērniem piemērotā izlaušanās spēlē?

Dāvana, kas ļauj iekļauties budžetā
Dāvanu karte ir ideāls risinājums - neatkarīgi no izvēlētā budžeta. Visasdavanas.lv piedāvā iegādāties kartes dažādos nominālos – sākot no 15 līdz 100 eiro.

Dāvanu un piedzīvojumu klāsts ir pietiekami plašs, lai katrs dāvanas kartes saņēmējs varētu atrast kaut ko savai gaumei atbilstošu – neatkarīgi no tā, kāds ir kartes nomināls.

Ja tomēr izvēlētās dāvanas vērtība ir lielāka par dāvanas kartē norādīto, kartes īpašniekam jāsedz starpība.

Dāvana, kas nepaliks neizmantota
Pasniedzot dāvanu karti, nav jāuztraucas, ka gaviļnieks nepaspēs to izmantot. Katras dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 12 mēneši, tātad dāvanas saņēmējs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotāko laiku, kad to likt lietā. Vēl viena priekšrocība – piedzīvojuma izvēli neietekmēs sezona vai kādi citi apstākļi. Piemēram, ja dāvanu karte saņemta pavasarī, bet kārotā aktivitāte pieejama tikai vasarā, atliks tikai sagaidīt īsto sezonu un izbaudīt to, ko sirds kāro visvairāk.

Dāvana, kuru var pasniegt uzreiz
Ir situācijas, kad dāvana vajadzīga tik steidzami, ka tās atrašanai laika praktiski vairs nav. Visasdavanas.lv dāvanu karte var noderēt arī šādā brīdī. Pirmkārt, tās iegāde ir ātra un vienkārša – to var izdarīt tiešsaistē, apmeklējot Visasdavanas.lv mājaslapu. Otrkārt, izvēloties karti saņemt elektroniskā formātā, norādītajā e-pastā tā būs jau drīz pēc rēķina apmaksas. Atliks to tikai izprintēt un pasniegt gaviļniekam. Savukārt, ja būtiska laika ierobežojuma nav, dāvanu karti vari izvēlēties saņemt Visasdavanas.lv birojā Rīgā, kā arī ar kurjera un Latvijas pasta starpniecību.

Visasdavanas.lv – ne tikai oriģināli pārsteigumi un dāvanu kartes visām gaumēm, bet arī idejas svētku organizēšanai, dzejoļi apsveikumu noformēšanai un personības tests, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko dāvanu. Ieskaties, izvēlies un pārsteidz!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti