Ajūrvēdas masāža – Masazas.lv apmeklētājiem

Jau tradicionāli Latvijas iedzīvotāji ir izmantojuši masāžas pakalpojumus vien tajās reizēs, kad sāk sāpēt mugura un to darīt mudina ārsts. Šobrīd situācija ir kardināli mainījusies un kā sēnes pēc lietus ir izauguši dažādi masāžas saloni, kuros pieejami dažādi masāžas veidi – taizemes, ajūrvēdas, šokolādes, medus u.c.


Ajūrvēdas masāža šajā kontekstā izceļas ar tūkstošiem gadu senu vēsturi, kas nešaubīgi apliecina tās efektivitāti. Vēsture liecina, ka no pavisam seniem laikiem līdz mums atnāk tikai pats svarīgākais. Indijai ir bijusi tā laime, saglabāt savas garīgās tradīcijas un prakses cauri gadu tūkstošiem, kas latviešiem diemžēl ir gājis secen.


Ajūrvēda – zinātne par dzīvi jeb to, kā nodzīvot dzīvi pareizi ietver sevī plašu zināšanu spektru par cilvēka uzbūvi, ķermeņa un psihes tipiem. Masāža šajā kontekstā palīdz līdzsvarot psihisko, emocionālo un fizisko līmeni, tādējādi uzlabojot cilvēka dzīves kvalitāti un labsajūtu.


Vai ajūrvēdas masāža ir man piemērota ?


Masāža ir piemērota gan jaunam, gan vecam, taču, ja Jums ir kāda kaite, kas rada šaubas, konsultējieties ar savu ģimenes ārstu. Masāžas seansa laikā tiek izmantots liels daudzums eļļas, kas tiek pakāpeniski iesūcināts ķermenī. Iespējams, šī arī ir galvenā ajūrvēdas masāžas raksturiezīme, ko nojauš vien retais apmeklētājs. Patīkama mūzika, noskaņa, plats smaids un spēku pieplūdums pēc procedūras ir tas, kas tiek gaidīts un saņemts no ajūrvēdas masāžas procedūras.


Kā pieteikties vizītei ?


Uzzināt vairāk par visiem masāžas veidiem un pieteikties ajūrvēdas masāžai** iespējams telefoniski +37127422772 epastā: info@masazas.lv vai apmeklējot http://www.masazas.lv un aizpildot pieteikuma anketu sadaļā kontakti. Masāžas procedūra noris Rīgā un, ņemot vērā augsto pieprasījumu ir vērts pieteikties vizītei jau savlaicīgi.


Palutini sevi un savus tuviniekus ar Indijas rūpīgāk glabāto noslēpumu tepat Rīgā. Ajūrvēdas masāža ir procedūra, kas patīk praktiski ikvienam.

Reklāmraksti