Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar KASKO polisi – drošāks brauciens un noderīgas priekšrocības 1

Kāds, iespējams, teiks, ka automašīna ir nepieciešamība, cits – ka tā ir luksusa prece. Lai arī kā atšķirtos viedokļi, atklāti runājot, bez mašīnas mūsdienās iztikt ir diezgan grūti. Tie, kuri ikdienā pārvietojas ar auto, zina, cik ļoti tā atvieglo dzīvi, jo neesam atkarīgi no sabiedriskā transporta, draugiem un kolēģiem, kā arī varam doties kur un kad vien vēlamies. Tajā pašā laikā nedrīkst arī aizmirst par atbildību, kuru uzņemamies, iegādājoties automašīnu.

Ir lietas, ar kurām autovadītāji var rēķināties, apzinoties, ka viņiem ar tām būs jāsastopas agrāk vai vēlāk. Šeit var minēt tādas ikdienišķas aktivitātes kā degvielas iegāde un uzpilde, eļļas nomaiņa. Tāpat zinām, ka būs jāiziet automašīnas tehniskā apskate, jāmaksā nodoklis, kā arī nepieciešamības gadījumā jāveic remonts.

Taču ne visas lietas dzīvē mēs varam paredzēt. Mēs nezinām vai un kad mūsu mašīnai pēkšņi negaisa laikā var uzgāzties koks, var notikt avārija, kurā auto tiek sabojāts, mašīna tiek apzagta vai pat nozagta, spēcīga lietus laikā notiek hidrotrieciens, vai arī braucot nakts laikā mājās, uz ceļa negaidīti izlec meža dzīvnieks, izraisot sadursmi. Šīs visas situācijas ir pavisam reālas un var atgadīties ar ikvienu, kuram pieder auto. Kas šajos gadījumos var palīdzēt? Atbilde ir viena – KASKO polise.

Compensa KASKO apdrošināšanas polise
Latvijā ir vairāki apdrošinātāji, kas piedāvā iegādāties KASKO polisi, taču katram no tiem var būt atšķirīgi noteikumi un segums. Compensa ir viena no pieredzes bagātākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā KASKO polisi, kura ietver daudzpusīgus pamata risku segumus:
• auto virsbūvi un visus transportlīdzekļa stiklus;
• dzīvnieku nodarītos bojājumus virsbūvei un motortelpai;
• hidrotriecienu;
• īssavienojumu;
• numura zīmes zādzību;
• radītos bojājumus, braucot pa bezceļu;
• sānu spoguļu bojājumus;
• mantu zādzību no salona;
• salona apdares bojājumus;
• disku bojājumus.

Kopumā Compensa KASKO palīdzēs gadījumos, kad būs notikusi avārija vai automašīna tiks sasista, apzagta, nozagta, dabas stihiju vai mājdzīvnieku darbības rezultātā būs radušies bojājumi, kā arī, ja mašīna tiks bojāta sadursmes rezultātā ar meža dzīvnieku.

Atlīdzību izmaksas process
Atlīdzības pieteikumu nepieciešams iesniegt ne vēlāk kā 3 dienas pēc notikušā, un to iespējams izdarīt gan elektroniski mājas lapā Compensa.lv, gan pa tālruni +371 6755 9999, dodoties uz Compensa biroju Rīgā vai uz sadarbības partneru servisiem. Kad pieteikums iesniegts, tas tiks rūpīgi un operatīvi izvērtēts, un lēmums tiks pieņemts pēc iespējams īsākā laikā.

Negadījums bez pašriska? Tas ir iespējams!
Compensa saviem klientiem piedāvā īpašu un ekskluzīvu priekšrocību – ja notikusi transportlīdzekļu sadursme un pēc tās iesniegts saskaņotais paziņojums vai policijas izziņa, klientam nav jāmaksā KASKO pašrisks! Turklāt tas darbojas arī tādos gadījumos, ja pats ir bijis negadījuma izraisītājs. 0 eiro pašriska apmērs tiks piemērots arī tādā gadījumā, ja tiks bojāts tikai transportlīdzekļa stiklojums.
 
Lai tu nepaliktu bez auto
Gadījumā, kad transportlīdzeklis tiek sabojāts vai nozagts, Compensa nodrošinās to, lai jau no pirmās dienas tev tiktu piešķirts vai apmaksāts līdzvērtīgas klases auto, tādēļ tev nebūs jāsatraucas par to, kā nokļūt uz darbu un citur.

Diennakts tehniskā palīdzība
Ne vienmēr mēs paši vai mūsu draugi un tuvinieki spēj atrisināt ķibeles, kas notiek ar auto. Šādos gadījumos talkā nāk noderīgais serviss, kuru piedāvā Compensa, proti, diennakts tehniskā palīdzība. Šeit ietverti dažādi pakalpojumi, kurus sniegs zinoši un prasmīgi speciālisti:
• nosakot transportlīdzekļa defektus;
• iedarbinot motoru, izmantojot starta vadus;
• nomainot riteni (ja tas atrodas mašīnā);
• piegādājot degvielu, ja tā pēkšņi beigusies;
• novēršot pretaizdzīšanas iekārtu problēmas;
• atverot nobloķējušās durvis;
• atbloķējot automātiskās ātrumkārbas;
• evakuējot auto no negadījuma vietas;
• transportējot pasažierus no negadījuma vietas;
• piešķirot aizvietošanas auto.

Jūties droši arī ārvalstīs
Mūsdienās ceļošana nav nekas jauns vai neparasts, turklāt daudzi izvēlas doties uz ārzemēm ar savu automašīnu. Šādos gadījumos bez izdevīgās un daudzpusīgās Compensa KASKO apdrošināšanas neiztikt, turklāt ņem vērā, ka vari izvēlēties atšķirīgus polises darbības pārklājumus – tikai Latvijā, tikai Baltijā, tikai Eiropā vai Eiropā+, kas ietver arī Baltkrieviju, Krieviju, Ukrainu un Turciju, saskaņā ar apdrošināšanas noteikumiem. Ienāc Compensa.lv un aplūko piedāvājumu jau šodien!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

foršais

Super piedāvājums - ierauj stirna autiņa purnā un bez visa pārējā sabojā arī kondicioniera un dzesēšanas sistēmas radiatorus ( tie nav nedz virsbūves, nedz motortelpas elementi ) un ko nu ? Pēc šis reklāmas spriežot, par tiem maksā pats !!!!!

pirms gada, 2018.07.25 23:57

Reklāmraksti