Ātrais kredīts internetā – kas par to jāzina

Vai arī tev ir gadījies tā, ka jānomaksā rēķins, bet alga vēl nav ienākusi? Nemaz nerunājot par citiem pirkumiem, ko biji ieplānojis. Mēs saprotam. Ir nepatīkami apzināties, ka tu mūždien esi no kāda atkarīgs. Vai šādā situācijā tev ir citi varianti? Patiesībā.. jā! Šajā rakstā uzzināsi, kad un kā tev var palīdzēt ātrais kredīts internetā.

Kas ir ātrais kredīts?
Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevuma veids, kuru iespējams ātri un ērti noformēt internetā. Ātro kredītu izsniedzēji piedāvā aizņemties summu līdz pat 1000 EUR, kuru parasti jāatmaksā 30 dienu laikā vai jāsadala ikmēneša maksājumos.

Galvenā ātro kredītu priekšrocība ir tajā, ka tos piešķir dažu minūšu laikā. Balsoties uz reklāmu ietekmi, tas varētu šķist pašsaprotami, tomēr ne katrs zina, ka, piemēram, kredīta saņemšana no bankas var aizņemt pat vairākas dienas.

Pateicoties interneta sniegtajām iespējām, mūsdienās aizdevums ir viena klikšķa attālumā. Tas var būt lielisks palīgs dažāda veida situācijās - it īpaši neparedzētu izdevumu gadījumā. Tomēr, lai gan ātrā kredīta noformēšanas process ir ļoti vienkāršs, pret to nevajadzētu attiekties vieglprātīgi. 

Biežākās situācijas, kad var noderēt ātrais kredīts  
●    Tu esi iegādājies automašīnu, taču nepieciešami papildus līdzekļi papildus izdevumiem - piemēram, īpašnieka maiņas noformēšanai, auto pārbaudei vai polisei;
●    Tu noskatīji jaunu viedtālruni un tieši šobrīd tam ir atlaide, taču līdz algai jāgaida vēl pāris dienas;
●    atgadījusies neparedzēta situācija, piemēram, Tev steidzami nepieciešami zobārstniecības pakalpojumi;
●    Tu esi ieplānojis svarīgu pirkumu, piemēram, jaunu veļasmašīnu, jo vecā ir salūzusi. Taču alga kavējas;
●    pašlaik tavā mājoklī norit remontdarbi, taču izmaksas ir pārsniegušas sākotnēji plānoto summu;
●    Tu nevēlies tukšot krājkontu uz kāroto pirkumu, jo līdzekļi tajā ir paredzēti citam mērķim;
●    steidzami nepieciešams iegādāties kādu sezonālu un akūtu preci, piemēram, auto riepas;
●    Tu esi pamanījis labu piedāvājumu sludinājumu portālos, kuru katru brīdi var ‘’izķert’’ kā karstu pīrādziņu, taču Tev šobrīd nav naudas līdzekļu.

Kāpēc ātrie kredīti ir tik pieprasīti?
Atskaitot šī termina acīmredzamo priekšrocību - ātrumu, ir arī citi labumi, kurus tik ļoti iecienījuši Latvijas iedzīvotāji.

● Izdevīgs visiem
Ātrais kredīts ir izdevīgs, jo tam nav nekādu slēpto darījuma slēgšanas izmaksu. Klienta apkalpošana un līguma slēgšana ir pilnīgi bezmaksas, kas ir liels retums mūsdienu komerciālajā pasaulē. Vienīgās darījuma izmaksas ir simbolisks 1 centa maksājums, lai kredītdevējs var pārliecināties par to, ka tavs bankas konts ir norādīts pareizi.

● Pieejams jebkur
Vienīgais, kas tev ir nepieciešams, lai noformētu ātro kredītu, ir interneta savienojums. Nekādas garās rindas ar šķaudošiem cilvēkiem vai laikietilpīgā līgumu slēgšana. Ātrais kredīts ir domāts, lai atvieglotu mūsu ikdienu.

● Radīts ikvienam
Atšķirībā no banku aizdevēja, ne-banku kredītdevēji, kas izsniedz ātros aizdevumus, neprasa ieķīlāt mantu vai norādīt galvotāju. Tas nozīmē to, ka vienīgais, ko tev jāizdara - vienkārši jāreģistrējas. Tieši tik vienkārši! Līdz ar to, tu neesi atkarīgs nedz no savas mantas, nedz cita cilvēka jeb galvotāja.

Neļauj nepatīkamiem pārsteigumiem izjaukt savas ieceres!
Aizņemšanās patiešām ir viena no efektīvākajām stratēģijām, kā bez liekas kavēšanās iegūt savā rīcībā trūkstošos līdzekļus.
Neviļus prātā nāk Mērfija likums – ja ir labs piedāvājums, nav naudas. Ja ir nauda, nav laba piedāvājuma.

Noteikti katrs vismaz reizi ir bijis šādās situācijās un piedevām atminas citas tamlīdzīgas. Tās nav ne labas, ne sliktas. Tās vienkārši notiek ar mums katru dienu. Pat stāvot sastrēgumā vari būt drošs, ka katrs otrais rindā ir saskāries ar kaut ko līdzīgu un izmantojis ātro kredītu kā risinājumu.

Pārņem kontroli savās rokās
Ātrais kredīts nav slogs, apgrūtinājums vai bubulis, no kura jābaidās. Ja mērķis attaisno līdzekļus un ikmēneša ienākumi ir samērīgi ar izdevumiem, tad aizdevums var sniegt tūlītēju iespēju atrisināt akūtu problēmsituāciju vai uzlabot dzīves kvalitāti. Pateicoties ātrajam kredītam, tu vari pārņemt jebkuras situācijas kontroli savās rokās. Galvenais ir atcerēties – aizņemies tikai tik, cik tev ir nepieciešams, nopietni izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!


Pievieno komentāru

Reklāmraksti