Ātrais kredīts – laiks ir nauda! 4

Ātrais kredīts ir viens no risinājumiem, ko iespējams izmantot brīžos, kad notikusi kāda neparedzēta situācija, un laiks, kādā saņemsi naudu, būs izšķirošais. Īstermiņa naudas aizdevēji šobrīd aktīvi konkurē savā starpā, tāpēc arvien vairāk uzņēmumu cenšas piedāvāt tikt pie papildu naudas līdzekļiem 10 līdz 15 minūtēs. Kas jādara, lai ātrais kredīts tiktu ieskaitīts maksimāli ātrākajā laikā?
Vai esi uzticams kredītņēmējs?

Pirms kredīta došanas jebkurš naudas aizdevējs pārliecināsies par to, vai Tu atbilsti visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai piešķirtu pieprasīto aizņēmuma summu. Dažādiem uzņēmumiem noteikumi atšķiras, un ar tiem var precīzi iepazīties katra kredītdevēja mājas lapās, taču visbiežāk tiek pieprasīts, lai:
• Persona būtu vecumā no 20 gadiem – jaunākiem cilvēkiem ātrie kredīti Latvijā pārsvarā netiek izsniegti;
• Jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļaus aizdevumu laicīgi un atbildīgi atmaksāt;
• Nedrīkst būt negatīva kredītvēsture, jo tā liecina par risku nesaņemt kredīta atmaksu.

Ņemot vērā, ka uzņēmums ar Tevi slēgs finanšu darījumu, tas vienkārši vēlas pārliecināties, vai Tev var uzticēties.

Viena banka ir kredīta saņemšanas ātruma atslēga
Otrs svarīgākais faktors, kas jāievēro, lai saņemtu kredītu dažu minūšu laikā, ir reģistrācijas laikā norādīt bankas kontu, kas sakrīt ar kredīta izsniedzēja bankas kontu. Gandrīz visi īstermiņa kredīta izsniedzēji lūdz pēc pirmreizējās reģistrēšanas aizskaitīt 0.01 eiro, lai būtu droši, ka reģistrācijā norādītais konta numurs ir korekts, tad, veicot šo darījumu vienas bankas ietvaros, ietaupīsi arī bankas pārskaitījuma izmaksas. Šis konts būs tas, uz kuru Tev tiks pārskaitīts ātrais kredīts brīdī, kad tas būs nepieciešams. Ņemot vērā, ka bankas savstarpējos norēķinus veic noteiktos laikos, gadījumā, ja būsi norādījis kontu citā bankā, naudu vari nesaņemt tik ātri. Lai būtu drošs, ka Tava banka sakrīt ar aizdevēja banku, pirms reģistrēšanās pārbaudi šo informāciju uzņēmuma mājas lapā!

Uzzini darba laiku un nosacījumus
Ātrais kredīts visātrāk nonāks Tavā bankas kontā, ja pieteiksies tam kredītdevēja darba laikā, jo pirms kredīta piešķiršanas uzņēmumam jāizvērtē Tavs pieteikums. Labāk laicīgi veikt izpēti attiecībā uz kredīta piešķiršanas noteikumiem:
• Iepazīstieties ar kredīta likmēm;
• Atmaksas termiņu;
• Iespējām kredīta atdošanas laiku pagarināt!

Ja īstermiņa aizdevuma sniedzēja mājas lapā nevari atrast kādu no šiem nosacījumiem, vai arī tie ir paskaidroti nesaprotami un grūti uztverami, tad labāk izvēlies kādu citu pakalpojuma sniedzēju vai sazināties ar klientu konsultantiem. Uzticamākie nozares uzņēmumi ir izveidojuši savas mājas lapas lietotājiem draudzīgā veidā – tā, lai ikviens klients varētu ātri atrast sev nepieciešamo informāciju.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti