Auto atvēršana durvju vai slēdzenes nobloķēšanās gadījumā jāuztic profesionāļiem

Mūsdienās automašīna ir kļuvusi par dzīves neatņemamu sastāvdaļu un pēkšņas situācijas, kad nepieciešama auto durvju atvēršana, jo aizslēgušās durvis, bagāžnieks vai iespējams Jūsu bērns vai suns ir ieslēdzies automašīnā, var sagādāt liekas un nevajadzīgas grūtības. Iespējams auto darbojas, bet bloķējās durvis vai notikusi pults vai centrālās atslēgas elektroniskā kļūda? Pie vainas var būt arī sals vai nosēdies akumulators, neskatoties uz komplekso situāciju vai tās cēloni, Jūsu jautājumu var atrisināt Rīgas SOS Servisa lieliskās komandas profesionāļi ar daudzpusīgu 30 gadu pieredzi šajā nozarē. Rīgas SOS Serviss palīdz ar jebkura auto durvju atvēršanu, uzsverot lielisko servisu kā arī atvēršanas garantiju.

Auto atslēgu servisspieejams 24/7

Uzņēmums sniedz palīdzību  Rīgā un 50 km rādiusā ap Rīgu.  Rīgas SOS serviss kompetencē ir ne vien jebkura modeļa automašīnas durvju atvēršana, bet arī slēdzeņu maiņa, seifu atvēršana un durvju remonts. Pieredzējusī komanda saviem klientiem nodrošina:

● 100% atvēršanas garantiju;
● Ātru ierašanos Rīgā 30 min – 1h laikā;
● Atbildi vai piedāvājumu dažu minūšu laikā;
● Jaunu slēdzeņu ievietošanu pēc Jūsu vēlmēm;
● Precīzu izmaksu noteikšanu dažu minūšu laikā.

Rīgas SOS Serviss sniedz iespēju Jums izvērtēt piedāvājumu, zvanot vai sūtot ziņu Whatsapp- +371 27065800

Tas ir pavisam vienkārši – nosūtiet attēlu, kurā redzama problemātiskā slēdzene kā arī durvis un precīza auto durvju atvēršana, cena un ilgums tiks sniegta vien dažu minūšu laikā. Uzņēmuma meistari apkalpošanu sniedz ļoti saudzīgi, izmantojot smalkus un modernus darbarīkus. Tiek garantēta saudzīga un ātra durvju atvēršana jebkurā situācijā.

Auto durvju atvēršana pašu spēkiem var novest pie nevēlamiem bojājumiem

Lai nerastos lieki bojājumi vai problēmas, izmantojot nedrošas atvēršanas metodes kā, piemēram, izdauzot stiklu – apmeklējiet rigassosserviss.lv mājaslapu, lai jau pavisam drīz varētu rast risinājumu auto durvju atvēršanai. Neatkarīgi no tā, kā radies durvju bojājums vai tas kā esat nonācis šajā nepatīkamajā situācijā, būtiski ir vērsties pie pieredzējušiem speciālistiem, kam auto durvju atvēršana ir specialitāte.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti