Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Auto Hi-Fi audio

Lielākā daļa rūpnīcā uzstādīto auto audio sistēmu ir tālu no pilnības. 
Hi-Fi skaņas cienītāji (Hi-Fi apzīmē augstu uzticamību), parasti savās automašīnās uzstāda dārgākus, augsti kvalitatīvus auto akustiskos moduļus. Šī sistēma ietver, pirmkārt, galveno auto audio bloku, kā arī pastiprinātāju, augstas un zemas frekvences skaļruņus, kā arī vidējas frekvences skaļruņus. Turklāt, lai iegūtu tīru un bagātīgu skaņu, autoīpašniekam ir jārūpējas par skaņas izolāciju un trokšņa vājināšanu. Tas ietver skaņas izolējošu un trokšņus slāpējošu materiālu uzstādīšanu zem automašīnas apdares, vaļīgo vadu nostiprināšanu zem durvju paneļiem un daudz ko citu. Mēs iesakām šo sarežģīto darbu veikšanu uzticēt profesionāļiem.

Kāda ir galvenā visu šo dārgo ierīču un aksesuāru priekšrocība? 
Standarta budžeta līmeņa auto audioiekārtas piedāvā minimālu funkciju apjomu, nodrošinot normālu skaņu, kas lielākoties šķiet apmierinoša jebkuram klientam. Savukārt Hi-Fi sistēma ļauj sadzirdēt visus ierakstā izmantotos instrumentus, tās skaņa ir ļoti dzīvīga un bagātīga. Turklāt katram skaļrunim ir sava frekvence, izejas jauda un viļņu pretestības raksturlielumi.
Tādējādi, lai uzstādītu atsevišķus skaļruņus katram skaņas frekvences segmentam, jums ir jānodrošina skaņas filtri vai frekvenču dalītājs (krosovers), kas skaņas signālu sadalīs dažādu frekvenču kopās.

Augstas jaudas skaļruņiem ir nepieciešams uzstādīt pastiprinātājus, lai nodrošinātu tīru un stipru skaņu. Lai gan mūsdienu auto audio sistēmās ir pieejamas daudzas funkcijas, tādas kā ekvalaizers, MP3 un CD atbalsts, iespēja novirzīt skaņas centru uz sāniem vai garenvirzienā, autoīpašnieki bieži aizstāj standarta iekārtas, lai iegūtu labāku skanējumu telpā, izmantojot Hi-Fi skaņu elementus. Dažas auto markas ļauj arī izvēlēties standarta vai speciālo zīmolu ražojuma akustiskās iekārtas, tādu kā Bose, Mark Levinson, THX un citu. Šie zīmoli specializējas auto Hi-Fi skaņu sistēmu ražošanā.

Jūsu automašīnas audio aksesuāri ir atrodami tīmekļa vietnē AUTODOC.lv

Pievieno komentāru

Reklāmraksti