Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bagātnieku noslēpumi, kas padara tos bagātus 2

Mēs tos redzam it visur – preses izdevumu virsrakstos, TV raidījumu studijās, interneta portālu rakstu slejās, kā arī citos masu medijos. Mēs esam sajūsmā par to mājokļiem, automašīnām un ceļojumiem, bet visvairāk mēs apbrīnojam to ienākumus. Tie ir bagātnieki, un vairākums no mums vēlētos kļūt par vienu no viņiem.

“Bagātnieks” ir plašs jēdziens, jo kāds par bagātnieku uzskatīs to, kas pelna miljonus, bet kāds par bagātu cilvēku uzskatīs kādu, kura ikmēneša ienākumi ir mērāmi vien pāris tūkstošos. Ja mēs vēlētos vairot savu labklājību vai uzsākt veiksmīgu biznesu, lai kļūtu par vienu no šo bagātnieku aprindām, šodien tas ir izdarāms vieglāk kā jebkad agrāk, jo mūsdienas ir informācijas laikmets.

Proti, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju un vairotu savu labklājību, viss, kas mums ir nepieciešams, ir informācija. Protams, tas nebūt nenozīmē to, ka mums nekad vairs nevajadzēs strādāt, bet finansiāla rakstura padomi no tiem, kas mūsdienās tiek uzskatīti par bagātniekiem, pavisam noteikti var palīdzēt mums sasniegt savas finansiālās veiksmes virsotnes ātrāk nekā šīs informācijas nezināšana.

Veiciet investīcijas ārpus publiskā akciju tirgus
Vairums cilvēku, kad tie dzird vārdu “investīcijas”, iedomājas par akciju tirgu. Tiesa, tas ir viens no populārākajiem investīciju veidiem, tomēr pastāv arī daudzi citi investīciju objekti, kuriem ir augsts potenciālais ienesīgums. Daudzi no pasaules bagātākajiem cilvēkiem jums pateikts, ka, viņuprāt, investīciju veiksmes atslēga slēpjas nevis publiskajos akciju tirgos, bet gan privātajos investīciju objektos, vai tie būtu uzņēmumi, nekustamie īpašumi vai kapitāla fondi. Ja vēlaties vairot savu labklājību ar investīciju palīdzību, meklējiet privāto investīciju iespējas, kas palīdzēs jums vairot savu bagātību ar daudz mazākiem riskiem nekā publisko investīciju gadījumā.

Esiet uzņēmuma vai tā daļas īpašnieks
Ikviens, kuram pieder lielas bagātības, jums pateiks, ka tas nav sasniedzams, strādājot kāda cita pakļautībā. Patiesību sakot, vairākums bagātnieku ir uzņēmēji – cilvēki, kas kādu lielisku ideju ir pārvērtuši veiksmīgā biznesā. Ja jums vēl nav sava uzņēmuma un jums nepieder daļa akciju kādā uzņēmumā, ir laiks sākt rīkoties lietas labā, ja vien jūs vēlaties iegūt finansiālo neatkarību.

Uzņemieties zināmu daļu riska
Interesanti, bet ikviens bagātnieks savā dzīvē ir piedzīvojis vairāk neveiksmju nekā vidēji ikviens no mums. Tas ir tādēļ, ka šie cilvēki nebaidās riskēt – skatoties uz dažādām iespējām, tie domā, ko viņi varētu zaudēt, nevis ko viņi varētu iegūt. Lai vai kā, reti kurš ir sasniedzis veiksmes virsotnes, baidoties un neriskējot. Ja jūs vēlaties palielināt savus ienākumus un uzlabot savu finansiālo situāciju, jums ir jābūt gataviem uzņemties zināmu daļu riska, ieskaitot pilnīgu izgāšanos, jo tikai tā ir iespējams atrast taciņu ceļā uz savu sapņu īstenošanos.

Palīdziet citiem
Neviens nav viszinošs. Pat veiksmīgākie un inteliģentākie biznesmeņi nereti atskārst, ka tie nezina vai pilnībā neizprot kādu situāciju, problēmu vai izdevību. Šī iemesla dēļ bagātnieki bieži vien konsultējas ar dažādu jomu ekspertiem. Viņi apslāpē savu ego, kas nereti traucē lūgt citu cilvēku palīdzību, kas noteiktos jautājumos ir gudrāki par viņiem pašiem, kā arī viņi uzticas saviem padomdevējiem, kas attiecīgajās situācijās palīdz viņiem pieņemt pareizākos lēmumus. Ikvienam no mums vajadzētu rīkoties tāpat.

Fokusējieties uz aktīviem, nevis ienākumiem
Viens no faktiem, kas ir saistīts ar bagātību un kas pārsteidz lielu daļu cilvēku, ir fakts, ka labklājību nenosaka ienākumu daudzums. Protams, lieli ienākumi ir patīkami, tomēr atcerieties, ka ienākumi ir apliekami ar nodokli. Tāpat ienākumus ir viegli iztērēt, iegādājoties lietas, kas nekādā veidā nevairo mūsu labklājību. Ja mēs palūkojamies uz rādītājiem, kas raksturo pasaules bagātākos cilvēkus, tad mēs redzam, ka tikai neliela daļa no šiem rādītājiem ir saistīta ar ienākumiem. Šo cilvēku labklājību veido galvenokārt nelikvīdie aktīvi. Piemēram, komerciāli nekustamie īpašumi, zelts un pat mākslas darbi ir tie reālie aktīvi, kuru vērtība laika gaitā tikai pieaug un kas ir pasargāti no tirgus svārstībām, atšķirībā no vairākuma likvīdo aktīvu. Ja vēlaties vairot savu labklājību, raugiet, lai jums piederētu kādi nelikvīdie aktīvi.

Dzīvojiet savu līdzekļu robežās
Mūs zinām, ka jūs par to esat dzirdējuši jau simtiem reižu, bet šajā gadījumā atkārtošana nenāks par ļaunu: jūs nekad nebūsit bagāti, ja regulāri pārtērēsities un aizņemsities kredītus, it īpaši tādus kā ātrie kredīti internetā. Skaidrs, ka nereti aizdevums ir vienīgā opcija, kas spēj atrisināt situāciju, tomēr, ja rodas nepieciešamība pēc papildus līdzekļiem, iesakām jums izmantot tādu opciju kā kredītlīnija, kas ir krietni izdevīgāka par ātrajiem kredītiem. Ja vēlaties kļūt bagāti, naudu tērējiet gudri, dzīvi dzīvojiet vienkārši un, cik vien tas ir iespējams, pielietojiet savu naudu tā, lai tā nestu jums peļņu.

Nobeigumā jāpiebilst, ka nav tādas vienas “maģiskās formulas”, kas garantēs jums bagātību. Lai vai kā, sekojot iepriekšminētajiem bagātnieku padomiem, kas ir pārbaudīti praksē un ir palīdzējuši sasniegt dažnedažādus mērķus, jūs palielināt savas izredzes kļūt par vienu no šo bagātnieku pulciņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

SM

Likvīds aktīvs ir labāks kā nelikvīds. Bet citādi raksts satur pietiekami daudz taisnības.

pirms 3 gadiem, 2016.09.01 00:56

Cityfinances

Finansējuma piesaiste. Vai tu esi gatavs sava biznesa izaugsmei? https://www.cityfinances.lv/

pirms 3 gadiem, 2017.03.14 15:31

Reklāmraksti