Daži padomi par mēbelēm, plānojot pasākumu

Galdu noma:

Galdi pasākumos, galvenokārt, mēdz būt trīs veidu. Apaļie galdi sēdēšanai; taisnstūra galdi sēdēšanai vai zviedru galdam un stāvgaldi. Šeit izvēli nosaka gaume un pasākuma veids. Stāvgaldus mēdz pārklāt ar klasisko vai elastīgo “zeķes” tipa galdautu.  Elastīgais būtu labāka izvēle āra pasākumiem, jo nokarenā tipa klasiskos galdautus purina pat neliels vējš.

Pēdējā laikā aktuāli ir kļuvuši galdauti pelēkā krāsa. Tie lieliski izskatās kopā ar baltiem krēsliem.

Dārza svētkiem, sporta spēlēm, izbraukuma kafejnīcām labs risinājums ir galds ar diviem soliem. Pie 180 cm saliekamā galda un soliem katrā pusē ērti varēs justies 6 cilvēki.

Krēslu noma:

Krēsli ar polsterējumu būs aktuāli pasākumos, kur sēdēšana paredzēta ilgāku laiku. Piemēram, semināri vai garākas prezentācijas. Šādi krēsli ir grūtāk transportējami un izvietojami. Polsterētajiem banketa krēsliem iespējams pasūtīt baltu, melnu vai pelēku pārvalku. Šādi krēsli izmantojami ir tikai zem jumta sausā vidē.

Lieliska alternatīva ir koka saliekamie krēsli baltā krāsa. Tie apvieno sevī saliekamo krēslu labās īpašības, nezaudējot svinīgumu. Izmantojami gan brīvdabas pasākumiem, gan telpās.

Mēbeļu nomas uzņēmumi parasti piedāvā arī mēbeļu piegādi līdz pasākuma vietai, bet mazāku pasākumu gadījuma saliekamās mēbeles var pārvadāt gandrīz ar jebkuru automobili. Šeit gan jāatzīmē, ka piegāde un montāža/demontāža ir dažādi pakalpojumi. Nepieciešamais pakalpojumu apjoms ir jāprecizē, pasūtot detalizēti.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti