Dvieļu turētājs – efektīvs risinājums ikdienas higiēnai

Higiēna ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Ja vēlies, lai Tavā mājā, birojā vai medicīnas centrā tiktu ievērotas augstākās higiēnas prasības, lieti noderēs kokvilnas dvieļu turētājs.

Kā darbojas kokvilnas dvieļu turētājs?
Šī ierīce, reaģējot uz kustību sensoru, lietotājam izsniedz svaigu kokvilnas dvieli, kas pēc tā izmantošanas tiek ievilkts atsevišķā nodalījumā, tādējādi norobežojot dvieļa tīro daļu no netīrās. Nākošajam lietotājam ir pieejams tīrs un neizmantots dvielis. Ņemot vērā, ka dvieļa rullis ir 35 metrus garš, tas pietiek 100 roku noslaucīšanas reizēm. Pēc tam, kad rullis izlietots, tas tiek izmazgāts un var tikt lietots atkārtoti.

Kādas priekšrocības sniedz kokvilnas dvieļu turētājs?
• Pēc izmazgāšanas dvieli iespējams izmantot vairākkārtēji, tādējādi ietaupot resursus un saudzējot apkārtējo vidi;
• Papīrgrozs un grīda ir brīva no papīra salvetēm;
• Kokvilnas dvieļa virsma ir piemērota baktēriju notīrīšanai, taču tajā pašā laikā – maiga un patīkama pieskārieniem. Savukārt kokvilnas šķiedras struktūra spēj uzsūkt lielu ūdens apjomu – līdz pat piecām reizēm vairāk par tās svaru;
• Dvieļa, kā arī tā turētāja virsma ir antibakteriāla;
• Katram apmeklētājam pieejams sauss un tīrs dvielis;
• Salīdzinot ar roku žāvētājiem, kokvilnas dvieļu turētājs samazina baktēriju nonākšanu uz rokām, kā arī nodrošina, ka baktērijas neizplatās apkārtējā telpā;
• Pateicoties kokvilnas uzsūkšanas spējai, rokas ir sausas jau pēc apmēram 10 sekundēm;
• Dvieļu maiņu un mazgāšanu nodrošina uzņēmuma pārstāvji.

Kur šādu ierīci iespējams iegādāties?
A/S «Berendsen Tekstila Serviss» ir 1994. gadā dibināts uzņēmums, kas ir kļuvis par vienu no lielākajiem maināmo paklāju, kā arī tualešu higiēnas aprīkojuma servisa nodrošinātājiem. Uzņēmuma klāstā atrodami gan dažādi paklāju veidi, gan arī higiēnas preces, tostarp dvieļu turētāji. Turklāt tie pieskaņojami ikvienas telpas interjeram, jo pieejami astoņās dažādās krāsās: baltā, pelēkā, melnā, brūnā, laima zaļā, oranžā, sarkanā, kā arī olīvu zaļā, bet to virsma ir apstrādāta ar antibakteriālu pārklājumu. Starp citu, arī citas higiēnas preces, piemēram, atkritumu tvertnes, pieejamas tādos pašos toņos, ļaujot šos priekšmetus gaumīgi saskaņot. A/S «Berendsen Tekstila Serviss» nodrošina dvieļu turētāju piegādi un uzstādīšanu bez papildus samaksas, kā arī dvieļu regulāru nomaiņu un izmazgāšanu.

Ja esi nolēmis, ka kokvilnas dvieļu turētājs ir nepieciešams arī Tavās mājās vai darbā, ienāc berendsen.lv – šeit ērti atradīsi visu nepieciešamo informāciju, kā arī varēsi pieteikties uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti