«GIVEN by GRENARDI» – rotas ikvienam vecumam un katrai dzīves situācijai

Bauskas lielveikalā «Rimi» jau kopš maija darbojas juvelierizstrādājumu veikals «GIVEN by GRENARDI». Tas ir Latvijas uzņēmums ar 20 gadu pieredzi juvelierizstrādājumu mazumtirdzniecībā un 26 veikalu tīklu Latvijā, ir arī veikali Igaunijā.

«Mēs patiesi lepojamies ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un zināšanām par rotu pasauli, profesionālu pakalpojumu klāstu, kā arī augstu klientu apkalpošanas kultūru,» teic «Given by Grenardi» veikala pārstāve Bauskā Iveta Čerņagina.

Visiem šī zīmola veikaliem ir vienots dizains. Ienākot tajos, pieklusinātā gaisma nenogurdina, bet ļauj nesteidzīgi aplūkot juvelierizstrādājumus labi izgaismotajos stendos, kuros tie plašā klāstā gan vīriešu, gan sieviešu, gan bērnu gaumei.

Piedāvājumā arī īpašu zīmolu līnijas. Tā, piemēram, privātais zīmols «Lilly Spring» radīts, godinot uzņēmuma dibinātāju Liliju Spriņģi. «Viņas mīļākais akmens bija granāts,» stāsta Iveta. Tās ir rotas ar īpašu vēstījumu skaistām un stiprām sievietēm. Tas ir uzņēmuma kodols par godu dibinātājai, kura diemžēl jau mūžībā, bet viņas darbu turpina dēls un vedekla.

Bauskas veikalā ir briljantu kolekcija no Krievijas, rotas ar safīriem, rubīniem, briljantiem, smaragdu un dabiskajām pērlēm, stāsta I. Čerņagina.

Pieejami arī pusdārgakmeņi, piemēram, topāzs, ametists, granāts, kvarcs, korallis. Vitrīnās mirdz gan baltā, gan dzeltenā, gan sarkanā zelta izstrādājumi. «Ir arī rotas ar cirkoniju, kas ir lētākas, bet nezinātājs nepateiks, ka tas nav briljants,» ar smaidu teic konsultante.

Runājot vairāk par «GIVEN» veidotajām rotaslietu kolekcijām:

«Zoye» zīmola juvelierizstrādājumi izceļas ar oriģinalitāti, tiem ir neparasts dizains. Pieejami dažādu formu auskari, gredzeni, piekariņi. Tos iecienījuši jaunieši gan neparastības, gan arī draudzīgās cenas dēļ.

Savukārt izsmalcinātajā kolekcijā «Silvia» dominē apzeltīts sudrabs, arī tīrs sudrabs.

Mazajiem ģimenes locekļiem vai draugiem labas un vērtīgas dāvanas noteikti var atrast kolekcijā «Op-la» – auskariņi, piekariņi, ķēdītes, karotītes un citas lietas. «Bērniem iesaku pirkt zeltu, jo tā ir paliekoša vērtība, ko var nodot paaudžu paaudzēm. Zelts ir mūžīgs,» rosina konsultante.

Dāmām pieejami gan angļu, gan franču tipa, gan nagliņveida auskari.

Rotu klāstā ir arī piespraudes. Īpaši izceļama ir Vairas Vīķes-Freibergas kolekcija «Rotājies Latvija!», kas tapusi kā veltījums Latvijai 101. dzimšanas dienā.

Piedāvājumā arī krāšņas vīriešu aproču pogas.

«Due» kolekcijā ir saderināšanās gredzeni ar briljantiem, arī laulības gredzeni. «Pie mums ir viss, ko vien var iedomāties, tikai nav bižutērijas, te ir īstas vērtības!» uzsver I. Čerņagina.

Tiem, kam mājās ir palicis vairs tikai viens zelta auskars vai cita lieta, var to atnest uz veikalu. Juvelieri Rīgā to novērtēs, pēc tam būs iespēja kaut ko veikalā iegādāties. Juvelierizstrādājumi tiek pieņemti arī remontā, var atnest tos arī tikai aprūpei, piemēram, nospodrināšanai.

Veikalā pārdošanā ir arī dārglietu un dāvanu kastītes, maisiņi.

«GIVEN by GRENARDI» ir arī izdevīgākās cenas rotām. «Kopš veikala atvēršanas mums ik mēnesi ir bijusi kāda akcija, pašlaik līdz septembra beigām 30% atlaide ir zeltam, 35% – sudrabam, savukārt zīmolu precēm – 25% atlaide,» stāsta pārstāve.

«GIVEN by GRENARDI» pamata vērtība ir cilvēki, kuri mīl un novērtē savus tuvākos, tādēļ «GIVEN» ar savu plašo preču un pakalpojumu klāstu sniedz iespēju dot vairāk un atļauties vairāk. Veikalā pieejama arī bezprocentu nomaksa, izmantojot tieši «GIVEN» pakalpojumu un noformējot darījumu ātri un ērti uz vietas veikalā. Katrai precei ir divu gadu garantija.

«GIVEN by GRENARDI» veikalos pieejams plašākais juvelierizstrādājumu klāsts, izdevīgākie piedāvājumi, atlaides un vienmēr izcils serviss.

«GIVEN» misija – vienmēr būt vēl tuvāk saviem klientiem un piedāvāt rotas katra gaumei un iespējām. «GIVEN» – vienmēr izdevīgākās cenas rotaslietām!

Iegriezieties juvelierizstrādājumu veikalā Bauskā, Pionieru ielā 1, tirdzniecības centrā «RIMI Bauska»!

Reklāmraksti