Iekārto savu interjeru, apmeklējot 3D salonu 1

Pandēmijas laiks ir apgriezis kājām jebkādu iepriekšējo iepirkšanās pieredzi. Neskatoties uz to, vai vēlaties iegādāties jaunu uzvalku, izvēlēties jaunu sadzīves tehniku vai iekārtot dzīvojamo istabu, tas vairs nav izdarāms kā agrāk. Ilgās pastaigas pa veikaliem, kuru laikā varēja pētīt, analizēt un salīdzināt dažādus piedāvājumus vairs nav iespējamas.

Šobrīd visa iepirkšanās, kas nav saistīta ar pirmās nepieciešamības preču iegādi, notiek tiešsaistē. Mēbeļu saloni un mēbeļu veikali ir viena no tām vietām, kas periodiski tiek aizvērta un nav pieejama apmeklēšanai. Mēbeļu salons Kate ir viena no tām vietām, kur ieintriģētu pircēju soļi un čalas nu ir aizvietotas ar klusumu.

Neskatoties uz to, salons Kate turpina savu darbu. Durvis ir atvērtas virtuāli un viss plašais salona piedāvājums pieejams arī virtuāli. Pircēji var nesteidzīgi izvēlēties un salīdzināt salona Kate produktu klāstu un veikt savu pirkumu internetā, rēķinoties, ka izvēlētās mēbeles varēs saņemt ar piegādi vai paņemt veikalā. E-veikala izmantošana dod iespēju pircējiem ne tikai iepirkties vienuviet, bet salīdzināt un uzreiz komplektēt mēbeļu veikala Kate piedāvājumu ar citu mēbeļu veikalu piedāvājumu.

Salona speciālisti, nevēloties pircējiem atņemt iespēju visas preces redzēt interjerā kopā ar citām kolekcijās esošajām mēbelēm un aksesuāriem, radījuši unikālu iespēju salona telpas apmeklēt virtuāli. Kate ir viens no retajiem salonveikaliem, kurā var paviesoties ar 3D 360 grādu tūres palīdzību. Tas dod pircējiem iespēju ne tikai iepazīties ar lielāko daļu salona piedāvāto preču izskatu interjerā, bet arī uzreiz apskatīt katras preces informāciju, izmērus, iespējamās alternatīvas un citas šīs kolekcijas preces. Dizaina preču cienītāji, kā arī vienkārši tie, ka vēlas iekārtot kādu telpu ar modernām un kvalitatīvām mēbelēm, novērtēs to, ka preces var apskatīt interaktīvā veidā, nevis paviesoties kārtējā internetveikalā, kas preces ļauj izvēlēties tikai no saraksta.

Salons Kate ir plaša sortimenta mājokļu un biroju interjera preču veikals, kas piedāvā gan mēbeles, gan interjera elementus, gan interjera iekārtošanas pakalpojumus. Salonā Čiekurkalna 1. līnijā 6 var atrast gan skandināvu mēbeles, gan itāļu mēbeles, gan daudzu augsti novērtētu dizaineru interjera kolekcijas.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Susan Benson

Sveiki, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums sasniegt visus jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme - pieņemama procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa - jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums aizdevuma pieprasījumu, izmantojot šo e-pasta adresi sunshinefinancialgroupinc@gmail.com vai vietnē WhatsApp pa tālruni +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.04.05 17:21

Reklāmraksti