Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja būt redzīgam jau tagad! 1

Regulāra redzes pārbaude pie oftalmologa ir garantija savlaicīgai acu slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai ārstēšanai. Nav noslēpums, ka nokļūt uz operāciju pie oftalmologa ir problemātiski. Milzīgās rindas liedz saglabāt acu veselību un nodrošināt savlaicīgu aprūpi, kas laika gaitā var radīt nopietnas problēmas.

Oftalmoloģija ir viena no terapijas nozarēm, kurā "Aiwa Clinic" speciālisti pacientiem var palīdzēt ar profesionālu padomu, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas.

Pieredzējušie ārsti oftalmologi Dace Lietuviete, Nataļja Šamajeva, Oksana Piķe un Irina Korņilova "AIWA Clinic" veic kataraktas un glaukomas, kā arī plastiskās un rekonstruktīvās acu operācijas valsts piešķirto kvotu ietvaros bez garās rindas.


ATBRĪVOJAM NO KATARAKTAS!

Kataraktas jeb lēcas apduļķošanās iemesls ir šķidruma zudums acs lēcā gadu gaitā, taču to var veicināt arī slimošana, pārciestas acs vai galvas traumas, radiācija, smēķēšana, dažādi vispārēji vai acu medikamenti. Katarakta novērota pat bērniem! Slimības pirmās pazīmes ir atkarīgas no tā, kurā lēcas daļā un cik liels ir apduļķojums. Ja skartas ārējās malas, visticamāk, diskomfortu var pat nejust, bet, apduļķojumam tuvojoties lēcas centram, radīsies arvien lielākas redzes problēmas. Priekšmeti kļūst neskaidri, pazūd kontūras, un brīžiem attēls var dubultoties. Acs zīlīte var iegūt gaišāku toni vai pat dzeltenīgu nokrāsu. Tādos gadījumos oftalmologs ar speciālu aparatūru pārbauda redzes asumu, izmēra acs iekšējo spiedienu, ja nepieciešams, ar kompjūterperimetrijas palīdzību izmeklē redzes lauku, kā arī ar ultraskaņas metodes palīdzību izslēdz citas iespējamās acu slimības. Tad var izvērtēt, vai acs lēcā ir izveidojusies katarakta, kāds ir tās tips, cik tālu slimība ir progresējusi. Vienīgā efektīvā kataraktas ārstēšanas metode ir operācija. Turklāt 90% gadījumu ir iespējams atjaunot redzi tādu, kāda tā bija pirms slimības sākšanās! Slimo acs lēcu aizstāj ar mākslīgu – dzidru un caurspīdīgu. Vispirms gan būs jāveic vispārēja organisma izmeklēšana, jānodod asins un urīna analīzes. Taču pati operācija ilgst vidēji 20–30 minūtes, un parasti vispārējā narkoze nemaz nav vajadzīga. Noteiktais pēcoperācijas režīms ir jāievēro aptuveni mēnesi. Redze atkal top skaidra!


ĀRSTĒJAM GLAUKOMU!

Tā kā nav zināms precīzs glaukomas iemesls, no tās simtprocentīgi izārstēties nevar. Taču var krietni palēnināt slimības attīstības gaitu un nezaudēt acu gaismu. Glaukoma ir viltīga – tā ilgi var noritēt bez simptomiem, ar gana asu redzi. Tikmēr slimība progresē un redzes nervs pakāpeniski un neatgriezeniski atrofējas. Lai gan nav vienas noteiktas metodes, par būtiskāko diagnostikā uzskata acs iekšējā spiediena mērīšanu (atcerieties, pēc 40 gadu vecuma tas jāmēra katru gadu!), kam būtu jāiekļaujas robežās no 10 līdz 21 mm Hg. Apmēram pusei glaukomas slimnieku tas atbilst normai, tādēļ svarīgi acu spiedienu kontrolēt regulāri, vērojot dinamikā. Katrā ziņā vienīgais veids, kā laikus atklāt šo slimību, ir acu ārsta apskate, kas ietver ne tikai spiediena mērīšanu, bet arī redzes asuma pārbaudi, biomikroskopiju, acs dibena apskati, redzes lauka noteikšanu ar datorizētas perimetrijas metodi un optisko koherences tomogrāfiju. Ja glaukoma atklāta agrīni, būs jālieto acu pilieni, kas samazina acs iekšējo spiedienu. Kad medikamenti vairs palīdzēt nespēj, talkā nāk ķirurgs. Pēc operācijas viena nakts gan būs jāpavada stacionārā, taču, kad nākamajā dienā ārsts būs veicis apskati, varēs doties mājās.


PLASTISKĀS UN REKONSTRUKTĪVĀS ACU OPERĀCIJAS

Ķirurģiski risināmu acu problēmu nav mazums, un lielu daļu no tām sola atrisināt "Aiwa Clinic" speciālisti, veicot šādas operācijas: krusas graudu izņemšanu, acs konjunktīvas dobuma rekonstrukciju, spārnveida plēves operāciju, plakstu iegriešanās un izgriešanās labošanu, plakstu ādas jaunveidojumu ekscīziju un trihiāzes ārstēšanu, kā arī estētisko plastiku vai pacēlājmuskuļa saīsināšanu plakstiem. Sievietes bieži satrauc noslīdējuši plaksti, taču arī šī problēma ir risināma ar klīnikas ārstu palīdzību!

Ārsta apmeklējuma atlikšana var būtiski sarežģīt ārstēšanas procesu. Ņemot vērā to, ka acu slimības ilgu laiku var neizpausties, svarīgākais ir regulāras profilaktiskās apskates.

"AIWA Clinic" saviem pacientiem piedāvā augsti kvalificētu oftalmologu pakalpojumus. Jums tiks veikta pilnīga pārbaude, kas ļauj identificēt redzes problēmas to attīstības gaitā. Pareiza ārstniecības līdzekļu izvēle neļaus slimībai attīstīties un apstādinās to jau pašā sākumā.

"AIWA Clinic":
Maskavas iela 241, Rīga
Tālr. +371 67799100, +371 20022581
info@aiwaclinic.lvwww.aiwaclinic.lv
https://www.facebook.com/AIWAClinic/

Reklāmraksti