Informācija ātro kredītu ņēmējiem

Samērā daudzi Latvijas iedzīvotāji pēdējo gadu laikā ir ņēmuši vienu vai vairākus ātros kredītus. Iemesli šādai rīcībai ir bijuši dažādi, taču galvenais ir nepieciešamība īstermiņā iegūt papildus finanšu līdzekļus. Šobrīd ātrie kredīti piedāvā salīdzināt dažādus aizdevumu veidus internetā pēc svarīgākajiem faktoriem. Tas ļauj vajadzības gadījumā, noskaidrot, kurš online kredīts ļauj aizņemties vairāk un, kuram ir zemākas izmaksas.

Vai man ir nepieciešams ātrais kredīts?

Pirms pieņemt lēmumu par sms kredītu, ir svarīgi godīgi atbildēt uz šādiem jautājumiem:
1. Vai es esmu rūpīgi izvērtējis savas finansiālās iespējas kredīta atmaksas periodā?
2. Vai nav gaidāma ienākumu samazināšanās, kas var radīt problēmas ar aizdevuma atmaksu?
3. Vai kredīts ir patiešām nepieciešams?
4. Vai es nevaru aizņemties no draugiem, radiem, paziņām?
5. Varbūt es varu iztikt bez aizdevuma?
6. Vai es esmu iepazinies ar kredīta atmaksas nosacījumiem?

Atbildot sev uz šiem jautājumiem, varēsi ātri uzzināt, vai esi izvērtējis dažādus riskus un šķēršļus, kas var apgrūtināt parāda atmaksu. Nav noslēpums, ka sms kredīti online ir izdevīga izvēle tikai tiem cilvēkiem, kas spēj atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja tas ir iespējams, tad par izdevīgiem var tikt uzskatīti dažādi akcijas piedāvājumi - “pirmais kredīts bez komisijas maksas”, “aizdevums bez procentiem” u.c. Jebkurš no šādiem piedāvājumiem paredz, ka aizdevums tiek atmaksāts ne vēlāk kā 1 mēneša laikā. Ja tas netiek izdarīts, jārēķinās, ka nāksies segt dažādas papildus izmaksas – a) par līguma pagarināšanu, b) soda nauda par saistību nepildīšanu u.c.

Kam netiek piešķirts aizdevums internetā?
Sms kredīti no 18 gadiem ir pieejami tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas atbilst aizdevēju izvirzītajām prasībām: a) ir regulāri ienākumi, b) nav sabojāta kredītvēsure, c) ir bankas konts, epasts un mobilais telefons, d) nav paņemts cits aizdevums tajā pašā uzņēmumā. Šīs ir galvenās prasības, taču katrs kreditors vienmēr var izvirzīt vēl kādu citu, papildus kritēriju. Vairumā gadījumu kredīts online netiek piešķirts tiem klientiem, kam nav oficiāli ienākumi (bez darba vietas). Otra kategorija, kam ir minimālas cerības aizņemties internetā ir klienti ar negatīvu kredītvēsturi. Ja kādreiz esi ilgstoši kavējis cita kredīta atmaksu vai neesi pildījis citas līgumsaistības, pastāv iespēja, ka esi iekļauts kādā no parādnieku reģistriem. Ja tas ir noticis, saņemt aizdevumu būs ļoti sarežģīti, jo tavs uzticības kredīts būs ļoti zems.

Ja vēlies salīdzināt, kuri ir izdevīgākie aizdevumi internetā, ielūkojiet kreditionline.lv – sms kredītu salīdzināšanas portālā. Pirms pieņemt gala lēmumu, atceries – izvērtē savas finansiālās iespējas ļoti rūpīgi. Aizņemies atbildīgi.

Reklāmraksti