Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdevīga priekšapmaksas karte drošiem finanšu darījumiem 3

Sen vairs nav tie laiki, kad bija jādomā par to, lai visus savus ienākumus varētu uzglabāt makā. Par laimi, viss mainās un attīstās, tādēļ mūsdienās daudz ērtāk un drošāk ir izmantot norēķinu kartes. Ja vēlaties, lai bezskaidras naudas norēķini kļūtu par Jūsu ikdienu, ir jāsameklē izdevīga priekšapmaksas karte.

Kās jāzina par priekšapmaksas maksājumu kartēm?
Tās visā pasaulē ir kļuvušas par lielisku alternatīvu banku norēķinu kartēm, jo izdevīga priekšapmaksas karte paredz dažādas priekšrocības, tostarp ērtu pieteikšanos kartes saņemšanai, izdevīgus piedāvājumus ceļotājiem, ģimenēm, strādājošām personām, studentiem un citiem interesentiem. Domājot par klientu ērtībām, uzņēmums SIA WestStein piedāvā priekšapmaksas karti – MasterCard®, ko var izmantot kā jebkuru kredītkarti vai debetkarti. Turklāt to var iegūt arī iedzīvotāji, kuriem nav bankas konta vai iepriekš ir bijusi sabojāta kredītvēsture vai arī citu iemeslu dēļ ir grūtības atvērt jaunu bankas kontu.

WestStein priekšapmaksas kartes iespējas:
● Plašs pielietojums (algas pārskaitīšana, pirkumi internetā un citviet);
● Izdevīgi piedāvājumi privātpersonām un uzņēmumiem;
● Pārskatāma izdevumu kontrole;
● Norēķinu un naudas izņemšanas iespējas visā pasaulē.

Ceļojiet neuztraucoties par budžeta pārtērēšanu
Straujiem soļiem tuvojas vasara, tātad arī sen gaidītais atvaļinājumu laiks. Lai, kur Jūs arī dotos – uz Austrāliju, Ameriku, apceļot Eiropu vai kaimiņvalstis, Jums būs nepieciešama kabatas nauda dažādiem tēriņiem. Jums nav jāsteidzas uz banku, lai mainītu valūtu, jo visās vietās, kur pieņem MasterCard® kartes varēsiet norēķināties par pirkumiem vai izņemt skaidru naudu bankomātos dažādās pasaules valstīs. Šī norēķinu karte sniegs Jums papildus drošību un garantē zemākas komisijas maksas ceļojumā, turklāt vairs nebūs satraukumu par naudas pārtērēšanu. Tas tāpēc, ka tērēt ceļojumā varēsiet tik daudz, cik naudas būsiet ieskaitījis priekšapmaksas kartes kontā pirms brauciena. Protams, kontu var papildināt jebkurā laikā.

Misija – visaptveroša finanšu iestāde
Izdevīga priekšapmaksas karte ir tikai viens no sasniegumiem, ko jau izdevies īstenot inovatīvā finanšu uzņēmuma WestStein profesionāļu komandai. Uzņēmums pie tā nedomā apstāties, bet turpina darbu pie jauniem mērķiem un izaicinājumiem, par savu misiju izvirzot, izveidot visaptverošu finanšu iestādi, kas atbilstu visām 21. gadsimta prasībām. Tas ir - lai tradicionālos banku pakalpojumus būtu iespēja izmantot jaunā, kā arī klientu prasībām un ērtībām pielāgotā veidā.

Priekšapmaksas karte kā sabiedrotais jebkurā vietā
Atcerieties, ka izdevīga priekšapmaksas karte būs Jūsu sabiedrotais ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienā, veicot dažādus bezskaidras naudas darījumus. Saņemt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem, kā arī pieteikties kartei Jūs varat mājaslapā www.weststeincard.com. WestStein parūpēsies par to, lai Jūsu nauda būtu drošībā, bet Jūsu uzdevums ir nodrošināties, lai priekšapmaksas karte būtu makā vai ceļojumu dokumentu mapītē!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nauris

Atšķirībā no parastās banku maksājumu kartes, šamā par katru darījumu (kartes papildināšana, naudas izņemšana no jebkura bankomāta, tās lietošana vai pat arī nelietošana u.t.t.) prasīs no Jums konkrētu un ne mazu naudas summu.

pirms 4 gadiem, 2016.04.29 08:36

Igoram

Tiem, kas cērp aitas

pirms 4 gadiem, 2016.04.29 22:24

Reklāmraksti