Izdevīgākais laiks, kad iegādāties jaunu automašīnu?


Jaunas automašīnas iegāde nesagādā problēmas, ja ir pieejami nepieciešamie līdzekļi tās iegādei. Bet, ja tomēr nepieciešamā naudas summa nav pieejama, tad vienmēr ir iespēja to iegūt pie pārbaudītiem kredītu vai līzingu sniedzējiem, kuri nodrošinās iespēju iegādāties kāroto automašīnu.

 Lai iegādātos vēlamo auto par visizdevīgāko cenu ir jāizvēlas īstais iegādes brīdis. Kad īstais brīdis tiek apvienots ar rūpīgu sagatavošanos, ir iespējams ietaupīt dažus simtus eiro. Ja Jūs vienmēr rīkojaties pārdomāti, tad šī metode Jums būs vispiemērotākā.

Kā uzzināt, kad ir īstais brīdis, lai iegādātos automašīnu?

Dodieties aplūkot savu kāroto automašīnu dienas beigās, kad būs lielāka iespēja, ka automašīnas pārdevējs būs noguris un neiebildīs pret dažādiem, Jūsu izvirzītiem, ierosinājumiem, kas ir saistīti ar auto cenu. Ja kopā ar nogurumu, pārdevējam ir bijusi arī neveiksmīga tirdzniecības diena, tad šī ir Jūsu iespēja, lai vienotos par izdevīgākiem nosacījumiem.

Kad ir labākais laiks, lai iegādātos automašīnu - darba dienā vai nedēļas nogalē?

Darba dienas vienmēr ir aizņemtas dienas, jo visi cilvēki atrodas darbā, taču nedēļas nogales parasti tiek izmantotas, lai paveiktu visu, ko nebija iespējams paveikt darba dienās. Šo faktu ņem vērā arī auto saloni, tādēļ labāk ir atbrīvot laiku kādā no darba dienas vakariem, vēlams piektdienas pēcpusdienu. Tad Jums būs iespēja netraucēti diskutēt par izdevīgākajām cenām.

Mēneša sākums vai mēneša beigas?

Katram auto salonam ir noteikts pārdošanas limits, kas būtu jāsasniedz katra mēneša beigās, tādēļ šī ir Jūsu iespēja, kad doties uz salonu, jo pārdevēji ir ieinteresēti sasniegt mēneša pārdošanas limitu. Šādā situācijā gan pārdevējs, gan pircējs ir izdevīgās pozīcijās, jo abi vēlas būt ieguvēji un tādi arī kļūst. Pārdevējs ir gatavs notirgot automašīnu par viņam neizdevīgākiem nosacījumiem, izpildot mēneša likmi, par ko iegūst bonusu. Toties pircējs būs iegādājies automašīnu par izdevīgāku cenu un nosacījumiem.

Ceturkšņa kvotas ir vēl viens izdevīgs laiks, kad Jums ir iespēja iegūt savā īpašumā auto par izdevīgāku cenu, jo pārdevējiem ir svarīgi sasniegt ceturkšņa mērķi. Tādēļ šis laika posms ir Jūsu iespēja, jo pārdevēji būs īpaši ieinteresēti pārdot automašīnu.

Kuru sezonu izvēlēties, lai iegādātos jaunu auto?

Auto saloni ziemas sezonā ir ieinteresēti sasniegt gada normu, kā arī vēlas atbrīvoties no vecajiem automašīnu modeļiem, lai rastu vietu jauniem. Tādēļ ziemas periods ir izdevīgs laiks, kad var doties savas sapņu automašīnas meklējumos, jo tad Jums būs garantēta iespēja auto iegādāties par izdevīgu cenu.

Vai izvēlēties pagājušā gada automašīnas modeli?

Sāc ar nelielu izpēti, kas ļaus uzzināt par to, kad ir plānots, tavas iecerētās automašīnas, jaunākā modeļa nonākšana auto tirgū. Nedaudz nogaidi, kad auto tiek prezentēts un par tā nonākšanu tirdzniecībā tiek paziņots medijos. Vecākam modelim nebūs pieejamas tādas pašas funkcijas, kā, šīs pašas, automašīnas jaunākajai versijai, taču, ja Jūsu līdzekļi ir ierobežoti, tad vecāka modeļa iegāde būs izdevīgāks variants. Auto dīleri noteikti būs ieinteresēti pārdot vecākos auto modeļus, lai atbrīvotu vietu jauniem, tāpēc ir liela iespēja, ka Jūs varēsiet iegūt savā īpašumā auto par zemāku cenu.

Bet, ja tomēr automašīnas jaunākais modelis ir šķitis vilinošāks nekā tā vecākā versija, tad arī šadā situācijā ir iespējams iegūt izdevīgu darījumu. Liela loma ir pacietībai un iespējai nogaidīt kādu laiku līdz jaunais auto ir zaudējis lielo popularitāti. Kad īstais brīdis ir sagaidīts, dodieties uz auto salonu un vienojieties ar pārdevēju par izdevīgāko summu auto iegādei.

Īstais brīdis

Visizdevīgākais laiks, kad būtu jāiegādājas jauna automašīna, ir tad, kad Jums tāda patiešām ir nepieciešama. Svarīgi ir vienmēr veikt izpēti pirms auto iegādes, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi, kas vēlāk var radīt papildu izmaksas. Šādās situācijās var noderēt auto kredīts, kas ļaus Jums bez liekām pūlēm iegūt kāroto auto. 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti