Izdevīgi – 95. koda kursi par tikai 69 eur autoskolā “Credo Autoprieks”!

Jau gandrīz piecpadsmit gadus Eiropas Savienības valstīs ir spēkā Direktīva 2003/59/EK. Šī direktīva paredz, ka D1, D1E, D, DE vai C1, C1E, C, CE kategoriju transportlīdzekļu vadītājiem, kuri veic komercpārvādājumus, piecu gadu periodā jāveic regulārā apmācība, kuras laikā tiek paaugstinātas profesionālās prasmes un zināšanas.

Ik gadu simtiem profesionālo auto vadītāju visā Latvijā no jauna iziet 95.koda kursus, kuras ietvaros tiek apgūta 35 stundu teorētiskā apmācībā, kā arī praktiskā apmācība atsevišķā laikā. Noslēdzoties apmācībām kursants saņem sertifikātu (95. Koda kursi), kuru uzrādot jebkurā CSDD nodaļā saņem arī vadītāja apliecību ar atzinumu par profesionālajām zināšanām. Vadītāja apliecības derīguma termiņš ir 5 gadi.

95.koda kursi par tikai 69,90 eur

Autoskola “Credo Autoprieks” piedāvā profesionāliem autovadītājiem iziet periodisko apmācību (95. kods)  ar mācību intensitāti 5 nodarbības (2 līdz 5 reizes vienā nedēļā). Šo apmācību cena ir  69,90 EUR, iekļaujot PVN. Svarīgi atcerēties, ka īpašā piedāvājuma cena ir spēkā:
● izvēloties braukšanas instruktoru no autoskolas “Credo Autoprieks”,
● uzsākot braukšanas nodarbības,
● veicot mācību apmaksu līgumā noteiktajā termiņā.

Patlaban 95. koda kursi ir pieejami autoskolas “Credo Autoprieks” filiālēs Ventspilī, Liepājā, Jelgavā un Daugavpilī, tomēr allaž ieteicams precizēt, vai kursi nav pieejami arī citviet. Tālrunis uzziņām - 67220800, 29900991.

Kam jāiziet 95. koda kursi?
Direktīva 2003/59/EK attiecas uz visiem ES pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem, kas ir nodarbināti Eiropas Savienības dalībvalstu kompānijās un kuru darbs ir vadot transportlīdzekļus komerciālajos pārvadājumos.  Ne tikai Eiropas Savienības Direktīva 2003/59/EK, bet arī  LR MK noteikumi Nr. 173 paredz, ka ikvienam profesionālam vadītājam pirms vadītāja apliecības maiņas ir jāiziet 95.koda kursi jeb periodiskā apmācība.

Autoskola “Credo Autoprieks” nozarē darbojas jau vairāk nekā 15 gadus un šajā laikā izveidotas 19 mācību iestādes filiāles visā Latvijā. Kopumā autoskolā var iegūt vadītāja apliecību 10 dažādās auto vadīšanas kategorijās (A, B, BE, C, CE, D, DE, 95, ADR un Traktortehnika).

Apmācības norit filiālēs Rīgā, Jūrmalā, Baložos, Ikšķilē, Ķegumā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā, Siguldā, Ogrē, Bauskā, Nīcā, Tukumā, Saldū, Talsos, Preiļos, Rēzeknē, Valkā, Valmierā, Kuldīgā, Limbažos, Ludzā, Balvos,  Krāslavā; Jēkabpilī, Dobelē, Gulbenē, Cēsīs, Aizkrauklē, Alūksnē.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti