Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ja apkure nespēj nodrošināt Tev komfortu, parūpējies par to pats!

Lai cilvēka ķermenis justos labi, tam vajadzīga piemērota gaisa temperatūra, tīrība un mitrums. Vasarā tas it nemaz nav sarežģīti, jo ārā lielākoties ir patīkama gaisa temperatūra un mitrums, savukārt telpas tiek bieži vēdinātas, nodrošinot arī gaisa tīrību. Bet ko darīt rudens un ziemas mēnešos, kad drēgnums lien miteklī pa visām spraudziņām? Tad jāņem talkā ierīces, kas var palīdzēt uzturēt ķermeņa labsajūtu.

Lai ne tikai kājas būtu siltumā!

Ja centrālā apkure nespēj Tavā mājoklī vai darba vietā nodrošināt nepieciešamo gaisa temperatūru, papildus vari izvēlēties elektrisko sildītāju. Lai saprastu, kurš no sildītāju veidiem būs vispiemērotākais Tavām vajadzībām, izvērtē to priekšrocības un trūkumus:

•    gaisa sildītāji lieti noder, kad telpa jāuzsilda ātri un uz īsu laiku, taču siltums neizdalās vienmērīgi un pēc sildītāja izslēgšanas gaiss tikpat ātri atdziest. Turklāt šie sildītāji rada diezgan lielu troksni, kā arī sausina gaisu;

•    konvektori darbojas ar dabiskās ventilācijas palīdzību – gaisa plūsma cirkulē caur sildītāju, bet tās izpūšanai netiek izmantots ventilators, tāpēc konvektoriem ir daudz zemāks trokšņa līmenis, turklāt šos sildītājus uzskata par visdrošākajiem. Taču konvektori visbiežāk tiek pieskrūvēti pie sienas, tāpēc jāizvērtē, vai telpā šādu sildītāju vispār var ievietot;

•    eļļas radiatori darbojas bez trokšņa, tie lēni uzsilst un lēni atdziest. Eļļas sildītāji nesausina gaisu, un tie ir pietiekami droši, lai tos uz laiku varētu atstāt nepieskatītus (piemēram, naktī). Telpas izmēram atbilstošas jaudas sildītājs nodrošina tajā vienmērīgu gaisa uzsildīšanu;

•    infrasarkanie sildītāji nesilda gaisu, bet telpā esošos ķermeņus, līdzīgi kā saule silda Zemes virsu. Tiem ir maz trokšņa, un tie ātri sāk sildīt.

Gana svaigs un gana mitrs

Aukstajos gada mēnešos telpas nav iespējams vēdināt tikpat daudz kā vasarā, tāpēc gaisa piesārņojuma līmenis ir augstāks, turklāt apkures dēļ bieži gaiss kļūst pārāk sauss. Lai nodrošinātu cilvēkiem labsajūtu, radītas dažādas klimata iekārtas – gan gaisa mitrinātāji, gan sausinātāji (kas pasargā ļoti mitras telpas no pelējuma), gan attīrītāji.

Ir viegli izvēlēties labāko!

Ja savā mājoklī vai darbā nejūties pietiekami komfortabli, ienāc interneta veikalā 1a.lv un izvēlies sev nepieciešamo klimata iekārtu! Interneta veikals 1a.lv ir parūpējies, lai Tev nav lieki jātērē laiks papildu informācijas meklēšanai, tāpēc pie katras preces norādīts, cik lielai telpai tā piemērota. Neliedz sev labsajūtu!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti