Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauni elektrības piedāvājumi taupīgiem saimniekiem

Mūsdienu cilvēkam ir grūti iedomāties savu dzīvi bez elektroenerģijas. Daudzās mājsaimniecībās elektrību izmanto ne tikai telpu apgaismošanai, bet arī mājas apsildīšanai, siltā ūdens iegūšanai un ēdiena gatavošanai. 2015. gadā tika atvērts Latvijas elektroenerģijas tirgus, kas nozīmē, ka iedzīvotāji var izvēlēties elektrības piegādātāju atbilstoši saviem ikdienas paradumiem. Elektrības piedāvājumi ir dažādi, bet ne vienmēr var uzreiz saprast, kāds variants būs izdevīgāks. Pats pirmais, kam potenciālais klients pievērš uzmanību, ir elektroenerģijas cena, taču arī citi kritēriji ir ne mazāk svarīgi. Lai elektrības piedāvājumi kļūtu saprotami, uzziniet vairāk par:

• Rēķinu apmaksas veidiem, īpaši tad, ja gribat norēķināties elektroniski;

• Piegādātāja mājaslapu, kur varat iepazīties ar līguma nosacījumiem un uzzināt kontaktinformāciju;

• Tarifu daudzveidību, jo daži elektrības piedāvājumi ir izdevīgāki lieliem uzņēmumiem, bet citi – daudzdzīvokļu māju iemītniekiem. Jo vairāk tarifu, jo lielāka varbūtība, ka starp tiem atradīsiet savējo.

Elektrum – piegādātājs, kas pārzina Latvijas tirgu

Sakarā ar elektroenerģijas tirgu atvēršanu valsts enerģijas ražošanas un tirdzniecības uzņēmums Latvenergo ir ieviesis jaunu zīmolu – Elektrum. Tas ir speciāli Latvijas iedzīvotāju vajadzībām izveidots elektrības piegādātājs, kas vienlīdz lielu uzmanību velta izdevīgām cenām un saprotamiem tarifiem. Elektrum ir licis uzsvaru uz draudzīgu attieksmi, tāpēc mājaslapā elektrum.lv atradīsiet detalizētu informāciju par visiem tarifu veidiem, turklāt arī visus ar elektrību saistītus jautājumus varēsiet atrisināt ar pāris peles klikšķiem. Elektrum elektrības piedāvājumi ietaupa ne tikai Jūsu naudu, bet arī laiku, jo mājaslapā Jūs varat:

• Noslēgt līgumu, izmantojot internetbanku vai eID;

• Iesniegt skaitītāja rādījumus, pašiem nerēķinot mēneša patēriņu;

• Saņemt rēķinu, ko uzreiz var apmaksāt internetbankā vai izdrukāt un apmaksāt jebkurā bankomātā, izvēloties opciju “apmaksāt rēķinus”.

Ērta elektrības apmaksa

Elektrum pieci elektroenerģijas tarifi būtiski atvieglo izvēli. Dažādi elektrības piedāvājumi būs atbilstoši gan tiem, kuri vēlas par rēķiniem domāt pēc iespējas mazāk, gan tiem, kuri grib kontrolēt visas izmaksas:

• Maksājums par mēnesī patērēto enerģiju – vienkāršākais tarifa veids;

• Izlīdzinātais maksājums – vienāda summa katru mēnesi, ko aprēķina, balstoties uz gada vidējo patēriņu;

• No biržas svārstībām atkarīgais maksājums – rēķina summa samazinās vai palielinās.

Noslēdzot līgumu ar Elektrum, varēsiet būt pārliecināts par elektroenerģijas cenas stabilitāti, jo līgums garantē tās nemainīgumu vismaz 24 mēnešus. Ienāciet elektrum.lv, lai izvēlētos elektroenerģijas tarifu un noslēgtu līgumu. Ja vēlaties maksāt mazāk un saņemt videi draudzīgo elektroenerģiju, dodiet priekšroku Elektrum!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti