Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

JAUNS PAKALPOJUMS – MUGURAS SĀPJU VIENAS PIETURAS AĢENTŪRA

Ņemot vērā klientu interesi un pieprasījumu, “Klīnika DiaMed” piedāvā jaunu pakalpojumu muguras sāpju mazināšanai.  Muguras sāpju vienas pieturas aģentūra  ir iespēja efektīvi un ātri mazināt muguras sāpes vienas dienas laikā, turpinot nepieciešamo ārstēšanu pēc individuāli sastādīta plāna.

Kam tas varētu būt noderīgi
Vienas pieturas aģentūra būtu ieteicama aktīviem cilvēkiem darbspējīgā vecumā, kurus piemeklējušas muguras sāpes. Cilvēkiem, kuri vēlas gan ātri panākt sāpju mazināšanos, gan ieplānot efektīvu un ilgtspējīgu ārstēšanu turpmāk, samazinot muguras sāpju paasinājumu intensitāti, biežumu un ar tām saistīto iespējamo ikdienas darba nespēju.

20160509-1601-1mugura.jpg

Kā tas notiek
Muguras sāpju gadījumā klīnikā (tās darba laikā) var ierasties bez iepriekšēja ieraksta, nekavējoties nonākot Dienas stacionārā, kur saņem ārsta konsultāciju. Diagnozes precizēšanai, saskaņā ar ārsta norādījumiem klients saņem nepieciešamo diagnostisko izmeklējumu. Tiek piedāvāta tūlītēja ārstēšana sāpju mazināšanai, kā arī ārstēšanas plāns turpmākajam laikam.

20160509-1601-2mugura.jpg

Kuri būs tie, kuri palīdzēs Tavas muguras veselībai
Muguras veselībai palīdzēs multidisciplināra ārstu un speciālistu komanda – ārsti (neirologs, neiroķirurgs, fizioterapeits), radiograferis un medicīnas māsa.

20160509-1601-3mugura.jpg

Pie mums visjaunākās tehnoloģijās “iet roku rokā” ar ideoloģiju ārstēt cilvēku nevis diagnozi. Klīnikas speciālisti atradīs veidu kā mazināt muguras sāpes neatkarīgi no sāpju intensitātes un ilguma, nodrošinot pilnu nepieciešamo pakalpojumu spektru vienuviet vienas dienas laikā.

20160509-1601-4mugura.jpg

Muguras sāpju vienas pieturas aģentūra pieejama:
“Klīnika DiaMed”
Brīvības gatvē 214, Rīgā (ieeja no Brīvības gatves, blakus 6. tramvaja pieturai "VEF")

Klientu servisa kontakti: 27873073; 29210586; 67471788
E-pasts: info@diamed.lv
www.diamed.lv

Reklāmraksti