Jumta konstrukcija privātmājām un liela laiduma objektiem

Pateicoties jumta kopņu izmantošanai, ievērojami samazinās būvniecības izmaksas, kā arī tiek atvieglota jumta konstrukcijas uzstādīšana. Šāda sistēma ir lētāka, ātrāka un uzticamāka nekā tradicionālās spāres, un tā ir lieliski piemērota lielākām mājām, kurās vēlas izmantot atvērto telpu risinājumus. Profesionāla uzstādīšana atvieglo plānošanu, samazina kļūdu iespējamību un nodrošina projekta savlaicīgu pabeigšanu.

Faktori, kas ietekmē izmaksas, ietver darbaspēku, materiālus, aprīkojumu un to, kāds ir projekts pēc savas sarežģītības pakāpes. Ir jāatceras, ka vienmēr ir jāizvērtē visi cenu veidojošie faktori pirms tiek pieņemts lēmums par labu vienai vai otrai izvēlei.

Lielākās darbaspēka izmaksas, uzstādot spāres, ir saistītas ar montāžu. Ir jāatzīmē, ka jumta konstrukcijās, kur tiek izmantotas koka kopnes, var uzstādīt vidēji vienas darba dienas laikā. Tādēļ jumta konstrukcija, kur tiek izmantotas koka kopnes, ietaupa ne tikai laiku, bet arī darbaspēka izmaksas.

Ja klients tomēr dod priekšroku jumta konstrukciju veidot no spārēm, visticamāk, jumta konstrukcijas izgatavošanas laikā būs daudz atgriezumi, kas ir jāpārkrauj, jāsavāc un jāutilizē. Tas ietver ne tikai kokmateriālu, bet arī citu materiālu, piemēram, naglu un plastmasas detaļu, paliekas. Par šādiem izdevumiem parasti neviens nedomā, tomēr tie ir jāuzskaita kopējā budžetā.

Jumta kopnes ir ļoti labs risinājums jumta konstrukcijām, jo tās ir lētākas nekā citas. Jumta kopnes ir arī energoefektīvs risinājums gan mājām, gan cita pielietojuma ēkām, jo tās , kopā ar izolācijas materiāliem, nodrošina labu iekšējo izolāciju.

Jumta konstrukcija, tās projektēšana un izgatavošana nav darbs, kuru varat veikt pats.  Ja veidojat spāres pats, būs sarežģīti ievērot visas būvnormatīvu normas, nemaz nerunājot par to, ka nepareizi uzstādītas jumta konstrukciju var nodarīt lielu kaitējumu sienām un jumtam.

Mūsu speciālisti sniedz konsultācijas visos projekta izstrādes posmos. Bieži vien mūsu sniegtais atbalsts ir izrādījies tik neatsverams, ka mūsu klienti vienmēr ir priecīgi pie mums atgriezties ar jauniem projektiem un iesaka mūs saviem draugiem un paziņām.

Jumta konstrukcijas izstrāde un izgatavošana ir atbildīgs darbs, kas ietekmē visa projekta rezultātu. Kvalitatīvi paveiktais darbs ir ilgmūžības garants, kas gadu no gada priecē klientus ar nevainojamu rezultātu.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti