Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā iegādāties auto izmantojot kredītu auto iegādei piedāvājumu?

Auto ir nepieciešams jebkurā sezonā. Pat tad, ja cilvēks ir pieradis ikdienā pārvietoties ar sabiedrisko transportu, auto ļauj nokļūt uz kāroto galamērķi daudz ātrāk un ērtāk. Mūsdienās kredīts auto iegādei kļūst arvien populārāks, tāpēc to izvēlas noformēt arvien vairāk cilvēku. Šajā rakstā uzzināsi, kā vari iegādātie automašīnu, izmantojot kredīta piedāvājumu.

Kam tiek izsniegts kredītsauto iegādei?
Aizdevēju noteikumi Latvijā atšķiras. Piemēram, InCREDIT GROUP piedāvā divus variantus. Pirmais variants – 1501 EUR līdz 8000 EUR aizņemšanās. Šis kredīts auto iegādei tiek izsniegts līdz 5 gadiem un bez komercķīlas. Tāpat arī jāņem vērā tas, ka noformējot kredītu ar šādu naudas summu, nav nepieciešama KASKO apdrošināšana. Savukārt, ja tev nepieciešama naudas summa sākot no 8001 EUR līdz 25000 EUR, tas tiek izsniegts ar termiņu līdz 5 gadiem, un tiek reģistrēta komercķīla. Šajā gadījumā, noformējot aizdevumu, ir obligāti nepieciešama KASKO apdrošināšana.

Kredīta izmaksas, iegādājoties auto
Izmaksas tiek aprēķinātas katram klientam individuāli. Visbiežāk pirmās iemaksas apmērs svārstās no 10 līdz 20% no auto tirgus vērtības, savukārt, InCREDIT GROUP piedāvātais avanss ir no 0% un procentu likmes ir vienas no izdevīgākajām Latvijā. InCREDIT GROUP piedāvā vienus no izdevīgākajiem auto kredīta aizņemšanās nosacījumiem, tādā veidā padarot aizņemšanos daudz izdevīgāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam, jo nav nepieciešams maksāt par uzpūstām procentu likmēm.

Kredīts auto iegādei netiks izsniegts, ja:
Kredīts auto iegādei visbiežāk tiek atteikts situācijās, kad aizdevuma saņēmējs nesaņem pietiekamus ienākumus. Tāpat kredīts tiek atteikts arī tādos gadījumos, ja klientam ir negatīva kredītvēsture. Kā zināms, ja cilvēkam ir negatīva kredītvēsture, tas liecina par to, ka viņš pagātnē nav spējis atmaksāt kādu no aizdevumiem, kas attiecīgi nerada uzticību attiecīgajam cilvēkam. Ja kredīts auto iegādei tiek atteikts, tad vislabākais variants šādā situācijā būtu sazināšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem, kuri ieteiks labāko risinājumu.
Kuru mašīnu izvēlēties?

Kad izvēlies piemērotāko automašīnu, noteikti ņem vērā vairākas lietas – cik kvalitatīva tā ir, cik daudz degvielas tā patērē, kā arī dažādas citas lietas. Tādā veidā tu varēsi izvairīties no dažādiem papildus maksājumiem, kas saistīti ar nekvalitatīvu automašīnu. Iegādājoties automašīnu, noteikti ņem vērā arī to, ka papildus nāks vēl dažādas citas izmaksas, tāpēc rūpīgi aprēķini, vai varēsi atmaksāt gan kredītuauto iegādei, gan arī iegādāties visas nepieciešamās lietas. Starp šīm lietām ir, piemēram, vasaras un ziemas riepas, tehniskās apskates izmaksas, OCTA un KASKO apdrošināšana, automašīnas uzturēšana un ļoti daudzas citas izmaksas, kas summējoties rada diezgan lielus izdevumus. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi apsvērt visus par un pret pirms iegādāties automašīnu. Ja izvēlies auto, tad vislabākais risinājums šādā situācijā būtu iegādāties ekonomiskās klases auto, kas nepatērētu pārāk daudz degvielas. Protams, vari iegādāties savu kāroto automašīnu, bet katru mēnesi atlikt konkrētu naudas summu, kas būtu pieejama, lai norēķinātos par dažādiem izdevumiem, kas saistīti ar automašīnu.

Ja aizņemies auto kredītu, varēsi nesatraukties par kredīta atmaksu.(var veicināt bezatbildīgu aizņemšanos! kā tas ir nesatraukties, kāds cits viņu nomaksās tavā vietā?) Piemēram, InCREDIT GROUP piedāvā kredītu auto iegādei ar iespēju izvēlēties savu auto 30 dienu laikā bez steigas. Naudu saņemsiet uzreiz un auto varēsiet izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām vēl veselas 30 dienas. Tāpat arī jāpiemin tas, ka automašīna uzreiz tiek noformēta uz pircēja vārda.

Izvēloties piemērotāko kredītuauto iegādei, ņem vērā to, cik daudz naudas tev būs nepieciešama, lai iegādātos kāroto automašīnu. Automašīnu izvēle ir ļoti plaša, tāpēc tas ir individuāls pasākums, kurā jāņem vērā gan savas vēlmes, gan arī iespējas, tādā veidā atrodot pašu labāko automašīnu sev!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti