Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā ietaupīt kopā ar Gudriem.lv?

Lai varētu ietaupīt, vienmēr ir nepieciešams veikt salīdzinājumuun redzēt, kurš no precēm vai pakalpojumiem ir izdevīgākais. Gudriem.lv ir portāls, kurš piedāvā veikt salīdzinājumus bez maksas. Portāls Gudriem.lv neko nepārdod, bet ļauj palīdzēt ietaupīt, izvēloties preces vai pakalpojumus.

Viena no Gudriem.lv sadaļām ir kuponi. Šajā sadaļā ir iespējams iegādāties preces un pakalpojumus pat ar 70% atlaidi. Ir iespējams izmantot informācijas filtru, kur tiek atlasītas interesējošās kategorijas, tādas kā sports, izklaide, smaržas un tā tālāk. Pēc šīm kategorijām tiek atlasīti visi interesējošie kuponi, kurus iespējams apskatīt un arī iegādāties uzreiz. Gudriem.lv ir platforma, kura apkopo dažādus pakalpojumus un preces, lai portāla lietotājs varētu pēc tam atlasīt un atrast visu kas tieši viņam interesē.

Sadaļā preces ir iespējams apskatīt un iegādāties par izdevīgām cenām visu nepieciešamo sadzīvei, atpūtai un tā tālāk. Kredīti un nauda sadaļā ir iespējams apskatīt ātro kredītu piedāvājumus, debetkaršu un kredītkaršu piedāvājumus un to nelielu aprakstu, kas sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai varētu veikt kvalitatīvi salīdzinājumu. SMS kredīti jeb ātrie kredīti noder visdažādākās situācijās, kad steidzami nepieciešami lieki naudas līdzekļi. Ar Gudriem.lv ietaupi salīdzinot savā starpā aizdevējus un to gada procentu likmes, jo mazāka gada procentu likmē, jo mazāka būs kredīta izsniegšanas komisijas maksa jeb procentu maksājumi par izsniegšanu. Kredītkartēm un debetkartēm ir iespēja salīdzināt izsniegšanas maksu apmērus, gada maksu un citus pakalpojumus, kuri iekļauti, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Sadaļā apdrošināšana ir iespējams veikt ātru un kvalitatīvu salīdzinājumu starp dažādām apdrošināšanas sabiedrībām, kuras piedāvā OCTA un KASKO apdrošināšanu. Gudriem.lv sadarbības partneris ir apdrošināšanas brokeris SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Izmantojot, piemēram, OCTA kalkulatoru nepieciešams ievadīt transportlīdzekļa datus un jau dažu sekunžu laikā tiek parādīta informācija par dažādu apdrošinātāju OCTA polišu cenu piedāvājumiem. Visa informācija ir izkātota vienkāršā un ērtā veidā, lai pēc iespējas vieglāk būtu portāla lietotājam pēc tam izdarīt izvēli. OCTA polises ir iespējams uzreiz arī iegādāties un nav nepieciešams speciāli meklēt izvēlētā apdrošinātāja informācija interneta plašumos.

Izmantojot sadaļas internets un TV sniegtās iespējams ir iespējams izmantot informācijas filtra sniegtās iespējas, lai atrastu piemērotāko piedāvājumu, kā arī pieejami piedāvājumi pakalpojumiem, kuriem norādīts, ka ja šim pakalpojumam piesakās ar Gudriem.lv starpniecību, tad, piemēram, tiek piemērota 100% liela atlaide pirmā mēneša abonēšanas maksai.

Ar Gudriem.lv palīdzību ir iespējams veikt salīdzinājumus mobilo sakaru operatoriem un to piedāvātajiem tarifiem. Kā arī iespējams izvēlēties izdevīgāko transporta pakalpojumu, kas saistīts ar taksometriem vai auto nomu. Iespējams ir apskatīt dažādu ēdienu piegādātājus un to piedāvātās iespējas un izmaksas. Pieejams arī blogs, kurā ir iespējams izlasīt dažādus noderīgus padomus par dažādām dzīves jomām.

Portāls Gudriem.lv ir izstrādājis un apkopojis visu nepieciešamo informāciju, lai ikviens varētu atrast sev interesējošu preci vai pakalpojumu. Gudriem.lv nenoliedzami ir viena no interneta vietnēm ar kuras palīdzību var ietaupīt naudas līdzekļus iegādājoties dažādās preces un pakalpojumus. Informācija par visdažādākajām un akcijām un atlaidēm, kā arī jauniem pakalpojumiem un precēm tiek atjaunota katru dienu. Tas nozīmē, ka visa jaunākā un aktuālākā informācija ir vienuviet un jebkurš portāla lietotājs to var izmantot, lai iegādātos sev izdevīgākos piedāvājumus un ietaupītu.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti