Kā mazgāt dvieļus?

Labākā sajūta, izkāpjot no vannas ir mīksta dvieļa pieskāriens. Tomēr ne vienmēr tā notiek... Kā mazgāt dvieļus, lai tie būtu mīksti un patīkami pat pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm? Mēs ieteiksim jums dažus padomus, kas atvieglos dvieļu kopšanu un ļaus Jums baudīt ilgstošu dvieļu mīkstumu un maigumu.

Kvalitāte ir maigums
Ja vēlaties patīkamus dvieļus, no sākuma jums ir jāizvēlas kvalitatīvi produkti. Noslēpums ir tajā, ka ne visi dvieļi saglabājas patīkami un maigi, lai arī kā Jūs vēlētos to panākt. Šī iemesla dēļ nākamajā reizē, kad izvēlaties dvieli, dariet to īpaši uzmanīgi.

Dabiski un kvalitatīvi audumi nodrošina dvieļu izturību un maigumu. Vannas dvieļiem jābūt pietiekami bieziem, lai nodrošinātu labu mitruma absorbciju un maigumu. Lēti dvieļi parasti nav augstas kvalitātes, to audums ir plāns vai nevienmērīgs, tādēļ pēc vairākām mazgāšanas reizēm tie kļūst cieti un nepatīkami - nu to neizglābs pat speciāli mazgāšanas līdzekļi un tehnoloģijas.

Dažreiz mazāk ir vairāk
Tas var šķist dīvaini, bet, kad runa ir par dvieļu mazgāšanu, par veļas mīkstinātāju jādomā īpaši uzmanīgi. Tas tiešām darbojas un diezgan labi paveic savu uzdevumu, bet dvieļiem visbiežāk to izmantojam... parāk daudz! Tādā veidā mīkstinātāja atlikumi uzkrājas audumā un veļas mašīna vairs nespēs tos izskalot. Rezultātu ir viegli paredzēt - saus dvieļu audums, kas ir pārsātināts ar mīkstinātāju, atgādina asu sūkli. Tātad veļas mīkstinātājs ir jāizmanto īpaši uzmanīgi: šajā gadījumā mazāk mīkstinātāja nozīmē vairāk mīkstuma un maiguma, ko mēs tik ļoti vēlamies mūsu dvieļiem.

Tikai dabiski balts
Ja vēlaties saglabāt savus baltos dvieļus īpaši baltus, izvēlieties kvalitatīvu audumu un mazgājiet tos diezgan bieži. Nav ieteicams izmantot balinātāju vai to saturošu mazgāšanas līdzekli baltiem dvieļiem - tajā esošās vielas, "sadedzinās" dvieļu auduma šķiedras un Jūs varēsiet aizmirst par mīkstumu un patīkamu dvieli uz visiem laikiem.
Lai ilgāk saglabātu balto krāsu, mazgājiet tos atsevišķi: nejauciet tos ar citām veļas vai dvieļu krāsām. Un labāk ir mazgāt dvieļus pilnīgi atsevišķi - lai individuāli varētu izvēlēties mazgāšanas līdzekli un mazgāšanas programmu.

Karstums un svaigs gaiss
Ir vairāki iemesli nepatīkamiem dvieļiem. Viens no tiem ir netīrumi, kas uzkrājas dziļi audumā. Galu galā, dvielis ir audums, kas nonāk tiešā saskarē ar jūsu ādu un uzsūc atlikušos ūdens pilienus pēc mazgāšanās. Kopā ar tiem dvieļu auduma šķiedrā nonāk citu matu kopšanas līdzekļu, dušas želejas, krēmu un kosmētikas līdzekļu pārpalikumi. Mēs to visbiežāk nepamanām, bet daudzi ķermeņa kopšanas un kosmētikas līdzekļi izžūst un sacietē, tāpēc arī sacietē mūsu dvielis.

Lai tā nenotiktu, ir ieteicams biežāk mazgāt dvieļus - ieteicamais izmantošanas laiks ir tikai 5 dienas. Mazgāšana tik bieži ir nepieciešama tāpēc, ka mazgāšanas laikā no auduma pilnībā izņemt var tikai nelielu daudzumu netīrumu. Mazgājot nepietiekami bieži, dažādas daļiņas iekļūst vēl dziļāk šķiedrās, padarot tās aizvien grūtāk izmazgājamas. Labākais pierādījums tam ir viesnīcas - ceļojot gandrīz ikviens iedomājas par to, kā viņi spēj saglabāt dvieļus tik mīkstus, maigus un pūkainus pat pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm. Un tieši biežas mazgāšanas reizes un augstas kvalitātes audums ir tas, kam viņi pievērš lielāko uzmanību.

Mazgājot dvieļus, ieteicams izmantot uz dvieļa etiķetes norādīto augstāko temperatūru, tā tiks iznīcinātas pēc iespējas vairāk baktērijas.Pēc mazgāšanas dvieļus vislabāk žāvēt ir saulītē, svaigā gaisā, kur tie tiek piesātināti ar skābekli un kļūst svaigi un patīkami pūkaini.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti