Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā nopelnīt ar privāto automašīnu?

Ja Tev ir izveidojusies nepieciešamība pēc papildus ienākumiem, dažreiz ir vērts vienkārši palūkoties sev apkārt, jo visbiežāk peļņas iespējas ir tepat blakus. Protams, nemainīgi populāri Latvijā ir ātrie kredīti, ko šobrīd aizdevēji piedāvā ar arvien elastīgākiem risinājumiem un izdevīgākām procentu likmēm. Tomēr ir vērts uzzināt arī par to, kā ikvienam automašīnas īpašniekam ir iespēja nopelnīt ar savu privāto  automašīnu.

Iznomā savu automašīnu
Viens no populārākajiem papildus peļņas avotiem ir sava privātā auto iznomāšana. Cilvēkiem bieži vien nepieciešama automašīna dažādām dzīves situācijām – kāzas, rezerves auto nepieciešamība, tūrisms, transportēšanas vajadzības. Protams, cena būs atkarīga no automašīnas markas, modeļa, kā arī tehniskā un vizuālā stāvokļa. Piemēram, ja Jūsu īpašumā ir mikroautobuss, ļoti daudzi slēpot gribētāji vēlēsies no Jums īrēt automašīnu, lai nokļūtu kalnos. Tādā veidā iespējams saņemt papildus 300 eiro nedēļā. Savukārt, ja Tev pieder luksus stila automašīna, tad to vari izīrēt dažādiem kāzu pasākumiem, tādā veidā iegūstot papildus naudas līdzekļus!

Kļūsti par taksistu
Kopš pasaulē ir ienākušas tādas kompānijas kā “Uber” un “Taxify” – pelnīt ar savu privāto automašīnu ir vieglāk kā jebkad, Kā stāsta “Taxify” šoferi – tā ir iespēja mēneša laikā tīrajā peļņā iegūt līdz pat 1000 EUR. Protams, jārēķinās arī ar pāris papildus izdevumiem – degviela, amortizācija kāa arī procenti par pakalpojuma piedāvātāja starpniecību. “Taxify” gadījumā tie ir 10–20%.

Izvieto reklāmu uz savas automašīnas
Latvijā ir vairākas interneta vietnes, kurās iespējams pieteikties un saņemt dažādus piedāvājumus izvietot reklāmas uz savas automašīnas. Viena no šādām interneta vietnēm pie-dāvā cilvēkiem nopelnīt no 30 līdz pat 150 eiro mēnesī. Protams, viss atkarīgs no tā, kāda ir Jūsu automobiļa marka un modelis. Protams, Jums ir iespēja arī pašam meklēt uzņēmumus un piedāvāt izvietot reklāmas uz savas automašīnas!

Peļņa atkarīga no automašīnas veida:
- vieglais, ekonomiskais – Eur 30
- vieglais, biznesa – Eur 60
- vieglais, luksuss – Eur 150
- mikroautobuss – Eur 50
- furgons vai kravas auto – Eur 60.

Kļūsti par kurjeru
Šajā gadījumā peļņas modelis ir līdzīgs jau pieminētajam taksistu principam. Iespējams, jau esat dzirdējuši, ka Latvijā ir pieejama ēdienu piegāde ar “Wolt” starpniecību. Saskaņā ar “Wolt” sniegto informāciju, tā ir iespēja nopelnīt līdz pat 5 eiro stundā. Šeit pieejama informācija par reālajām izmaksām:

• 15 ēdienu piegādes;
• 9h 30min kopā pavadītais laiks;
• 72 km nobraukums:
• €45.62 ienākumi;
• €5.94 mikro uzņēmuma nodoklis;
• €10.76 degviela;
• €2.00 amortizācija;
• €26.92 tīrā peļņa (€2.83/stundā).

Paķer līdzbraucējus
Latvijā ļoti populāras ir dažādas Facebook grupas, kurās autovadītāji un pasažieri ievieto sludinājumus, kuros meklē kādu kas varētu aizvest. Piemēram, ja dzīvo Liepājā un regulāri brauc uz Rīgu, ir vērts ielikt ziņu šajās grupās, jo, iespējams, kāds meklē iespēju, kā nokļūt uz Rīgu daudz lētāk. Tādā veidā iespējams ietaupīt uz benzīna izmaksām! Ir vērts pameklēt, jo teju katrai pilsētai ir izveidotas šāda veida Facebook grupas, kurās iespējams atrast līdzbraucējus.

Šie ir populārākie peļņas veidi ar privāto automašīnu, kas ļauj iegūt papildus nauda līdzekļus brīvajā laikā. Piemēram, “Taxify” šoferi ir dalījušies ar stāstiem, ka bieži vien viņi piepelnās no rītiem, vakaros, pa ceļam uz un no darba.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti