Kā panākt, ka ātrie kredīti nesagādā raizes? 13

Ātrie kredīti nereti sabiedrībā tiek asi kritizēti, jo bieži vien tie noved pie nopietnām finansiālajām problēmām. Cilvēki tos nespēj laikā atdot, tāpēc sāk augt soda procenti. Summa, kas jāatmaksā kļūst tik liela, ka tiek ņemti jauni aizdevumi internetā jeb nye lån online, lai atmaksātu vecos, tādējādi kredītņēmēji iestieg arvien dziļāk kredītu purvā un vairs nespēj no tā tikt laukā. Tomēr vairumā gadījumu, šāds scenārijs ir sekas paša kredītņēmēja bezatbildībai un nezināšanai. Kopumā ātrie kredīti nav slikti un tie pat bieži vien var būt lielisks palīgs īslaicīgu finansiālo grūtību pārvarēšanā, vien jāzina, kā rīkoties, lai tie nesagādātu problēmas.

Saprotiet, kam kredīti domāti

Pirmkārt, jau daudzu cilvēku izpratne par kredītiem ir nepareiza pašā pamatā. Daudzi domā, ka kredīti ir papildus ienākumi, taču patiesībā tie ir izdevumi. Kredīts ir maksas pakalpojums, turklāt tas uzliek milzīgu risku. Ātros kredītus vajadzētu ņemt tikai tad, ja situācija ir ļoti nopietna un steidzama. Piemēram, ja nepieciešama nauda medicīnas pakalpojumiem, vai steidzamiem remontdarbiem, ko never atlikt. Ja vienkārši gribat iegādāties kādu jaunu preci vai saņemt pakalpojumu, naudu ir jākrāj, nevis jāaizņemas. Vienmēr atcerieties to, ka ja nespējat naudu sakrāt, tad arī kredītu atdot nevarēsiet, jo abos gadījumos būs jāatrod nauda savā budžetā.

Izvērtējiet nepieciešamību pēc kredīta

Arī tad, ja saprotiet, kādos gadījumos kredītus ņemt drīkst un kādos nedrīkst, ir jāizvērtē nepieciešamība pēc aizdevuma tieši jūsu konkrētajā situācijā. Ātrajam kredītam nevajadzētu vienmēr būt prioritātei, jo nereti ir citas, labākas alternatīvas. Vispirms padomājiet par to, vai situāciju tiešām nevar atrisināt bez naudas? Varbūt varat, piemēram, kaut ko sarunāt vai atrast kādu pagaidu risinājumu. Ja tomēr jums tiešām steidzami vajadzīga nauda, padomājiet par citiem veidiem, kā t iegūt. Varbūt varat aizņemties naudu no tuviniekiem? Varbūt varat pārdot kādas savas mantas, lai mazliet nopelnītu? Varbūt varat atrast kādu mazu papildus darbiņu ar tūlītēju samaksu? Variantu ir daudz, tāpēc nevajag uzreiz iet vieglāko un riskantāko ceļu.

Izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt

Protams, neatkarīgi no tā, cik ļoti nauda ir nepieciešama, ir jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt noteiktajā atmaksas termiņā. Kreditoram neinteresēs tas, kāpēc jums šī nauda nepieciešama un kāda ir jūsu situācija. Ja naudu aizņēmāties uz konkrētiem līguma nosacījumiem, tad uz tiem arī šī nauda jāatdod. Ja nespēsiet to izdarīt, tiks rēķināti soda procenti un vēlāk parāds tiks nodots parāda piedzinējiem un tiesu izpildītājiem. Tas radīs tiešām nopietnas, ilglaicīgas finansiālas problēmas, ko vairs nevervēsiet atrisināt tik vienkārši. Vienmēr padomājiet par to, kā kredītu atdosiet un kā šis aizdevums ietekmēs jūsu finansiālo situāciju ilgtermiņā.

Izvērtējiet dažādus kredītu piedāvājumus

Ja, pēc rūpīgas apdomāšanās, esat sapratis, ka kredītu jums vajadzēs, un esat gatavs to ņemt, tad ļoti svarīgi ir izvērtēt dažādus kredīta piedāvājumus. Parasti kredītņēmēji vai nu vispār neveic nekādu kredītu izvērtēšanu un vienkārši paņem pirmo kredītu, ko atrod, vai arī izvērtēšanu veic ļoti virspusīgi. Tas nozīmē, ka tiek salīdzināts gada procentu likmes jeb komisijas maksas par aizdevumu un paņemts tas kredīts, kas izmaksā lētāk, taču ir jāpadomā arī par citiem aspektiem. Piemēram, jāievērtē to, vai kreditors piedāvā atmaksas grafika pagarināšanas iespēju un cik tas maksā. Tāpat jāizpēta, cik lieli ir soda procenti nemaksāšanas gadījumā. Latvijā ātros kredītus piedāvā ļoti daudzi nebanku kreditori, tāpēc ir jāvelta mazliet laika tam, lai atrastu sev piemērotāko. Varat domāt arī vēl plašāk un meklēt aizdevumus ārpus Latvijas. Piemēram, ātrie kredīti Dānijā (kvik sms lån i Danmark) nereti ir vēl izdevīgāki.

To rezumējot, varam teikt, ka ātrie kredīti, kā jau jebkurš pakalpojums, ir ļoti noderīgi, taču tikai tiem, kam šie pakalpojumi tiešām ir nepieciešami un kuri var atļauties tos saņemt. Pārējiem, ātrie kredīti būs tikai lieki izdevumi, kas finansiālo situāciju sabojās.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

mr mark

Sveiki, vai jūs jūtaties bezcerīgi un jums ir nepieciešams aizdevums, cik ātri vien iespējams, lai steidzami uzsāktu uzņēmējdarbību? e-pastu mūs šodien un atrisināt savas problēmas: markwilliamstrustfirm@gmail.com

pirms 3 gadiem, 2018.03.27 13:20

mr jose

Sveiki, vai jūs jūtaties bezcerīgi un jums ir nepieciešams aizdevums, cik ātri vien iespējams, lai steidzami uzsāktu uzņēmējdarbību? e-pastu mūs šodien un atrisināt savas problēmas......e-pasts : johnsonfutureloanlender@gmail.com

pirms 3 gadiem, 2018.03.31 21:21

THOMPSON GARY

Sveiki !

Vai jums ir nepieciešams likumīgs un ātrs aizdevumu pakalpojums?

Piesakies tagad un nekavējoties saņem naudu!

* Atrašanās vieta ir no 5000 līdz 50 miljoniem
* Izvēlieties no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu.
* Elastīgi aizdevuma noteikumi.

Visi šie un vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums.

Pilnais vārds: ..........
Telefona numurs:.......
Mēneša ienākumi: .............
Valsts ...............................
Kredīta mērķis ...........
Nepieciešamā summa .................
Kredīta statuss ............
Ilgums: ...........................

Sazinieties ar mums pa e-pastu: thompson.loanservice@gmail.com
Vadība.
Sazinieties ar kredītu Speedy tagad!

pirms 3 gadiem, 2018.05.10 16:56

Debra kundze

Paldies Dievam, es beidzot saņēmu savu aizdevumu

Es dzīvoju ASV Florida un šodien esmu laimīga sieviete? Es teicu savam pašam, ka jebkurš aizdevuma aizdevējs, kas varētu mainīt manu un savas ģimenes dzīvi, es vērsīšu jebkurai personai, kas meklē viņiem aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksāsiet aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem un, lūdzu, pastāstiet viņiem
nosūtīja jums tos pa e-pastu:
  romancatholicchurchloanservice@gmail.com

Debra kundze

pirms 2 gadiem, 2019.01.30 08:42

Debra kundze

Paldies Dievam, es beidzot saņēmu savu aizdevumu

Es dzīvoju ASV Florida un šodien esmu laimīga sieviete? Es teicu savam pašam, ka jebkurš aizdevuma aizdevējs, kas varētu mainīt manu un savas ģimenes dzīvi, es vērsīšu jebkurai personai, kas meklē viņiem aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksāsiet aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem un, lūdzu, pastāstiet viņiem nosūtīja jums tos pa e-pastu:
  romancatholicchurchloanservice@gmail.com

Debra kundze

pirms 2 gadiem, 2019.01.30 08:43

SUSAN DONNA

WELCOME TO SUSAN DONNA LOAN SERVICE....$$$

Loan offer @ 2% ( Serious Inquiry Only )if interested, Contact us via E-mail: susanfinanceloanservice@gmail.com for more details.

LOAN APPLICATION

1. Name of applicant:__
2. Age: _____
3. Sex:______
4. COUNTRY: ______
5. Marital status _____
6. Occupation _________
7. Location:___________
8. Amount Needed ______
9. Duration: __________
10.Phone: _____________

Email: susanfinanceloanservice@gmail.com
God Bless You All
SUSAN DONNA LOAN SERVICE

pirms 2 gadiem, 2019.02.13 04:45

Maeva

Atbildot uz Jūsu steidzamā kredīta pieteikumu
Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Es esmu persona, kas piedāvā aizdevumus starp nopietnu personu. Lai iegūtu jebkādu informāciju, sazinieties ar mani pa e-pastu: maeva.emanuela@gmail.com
paldies

pirms 2 gadiem, 2019.06.12 21:30

Susan Benson

Sveiki, Vai jums ir steidzami vajadzīgs uzņēmējdarbības aizdevums, personīgais aizdevums vai hipotekārais kredīts? Ja jā, es jums ieteikšu sazināties ar mums Sunshine Financial Group, izmantojot šo e-pasta adresi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), lai saņemtu savu aizdevumu 24 līdz 48 stundu laikā. Mēs piedāvājam garantētu palīdzību aizdevuma saņemšanā.

Mūsu organizācija sniedz palīdzību aizdevuma saņemšanai personām, kas ir steidzami nepieciešamas, un mēs to esam darījuši vairāk nekā 5 gadus.

Mēs piedāvājam aizdevumus visā pasaulē.
- Mēs palīdzēsim jums saņemt aizdevumu līdz 20 miljoniem eiro.
- Atbilstoša Komisija par paveikto darbu
- pieejamu ikgadējo likmi 2,0 līdz 3,0%;
- Mums ir augsta līmeņa komunikācija bankās, kas ļaus mums patiešām sniegt apstiprinājumu
-Kas jums jāsniedz: pase (autovadītāja apliecība vai jebkura cita derīga personas apliecība, kas apliecina identitāti) + jebkuri komunālie maksājumi, vecumā no 18 līdz 70 gadiem

-PIEZĪME: NEDRĪKSTAS MAKSĀJUMI

Nosaukums: Susan Benson
Tālrunis (WhatsApp): +447903159998
E-pasts: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

pirms 2 gadiem, 2019.07.17 23:45

Mr Mark Williams

Sveiki, vai jūs steidzami meklējat aizdevumu, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas? E-pasts markwilliamstrustfirm@gmail.com

pirms 2 gadiem, 2019.09.04 14:48

Liene

https://www.cityfinances.lv/ iesāku aizdevumu biznesam un izdevīgi procenti

pirms gada, 2019.10.29 21:09

Mary

pateicoties labo ziņu aizdevumu uzņēmumam, kas palīdz mums saņemt labu aizdevumu, lai rūpētos par manu dēlu, kurš ir slims, tāpēc, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, sazinieties ar viņiem šodien pa e-pastu goodnewsloan01@gmail.com vai WhatsApp viņiem pa tālruni +2348141252381

pirms gada, 2020.08.02 15:00

Frank David

Sveiki.

Tas ir paredzēts, lai informētu sabiedrību par to, ka Mr Frank Frank, privātā aizdevēja aizdevums, ir pavēris ekonomisku iespēju tiem, kam nepieciešama jebkāda finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem, kuru procentu likme ir tikai 2%. sazinieties ar mums šodien, izmantojot e-pastu: (frankdavidloanfirm3@gmail.com), lai mēs varētu sniegt jums mūsu aizdevuma noteikumus.

INFORMĀCIJA par aizņēmēju

1) Nosaukums: .............................................. ....

2) Valsts: .............................................. .

3) Adrese: .............................................. .

4) Dzimums: .............................................. .....

5) Ģimenes stāvoklis: .........................................

6) Nodarbošanās: .............................................

7) Tālrunis: ..............................................

8) Vai esat pieteicies pirms .................................

9) Mēneša ienākumi: .........................................

10) Nepieciešamā aizdevuma summa: ...................................

11) Aizdevuma ilgums: ..........................................

12) Aizdevuma mērķis: ........................................

13) Reliģija: .............................................. .

Kontaktpersona: frankdavidloanfirm3@gmail.com

Paldies,
Franks Deivids

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.19 15:01

Peter Martin

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, vai investīciju aizdevums, vai visa veida aizdevumi? Thomas Financial Enterprises ir veiksmīga finanšu starpniecība, kas klientiem piedāvā īpaši izstrādātas finanšu paketes visā pasaulē. mēs varam piedāvāt visu aizdevumu produktu klāstu jūsu mājas uzlabošanai. Par nenodrošinātiem objektiem viņi var sniegt minimālo aizdevumu 3 000,00 eiro un ne vairāk kā 150 000,00 eiro. Tos var pārņemt elastīgos termiņos līdz 120 mēnešiem. Ja viņi nodrošina aizdevumu īpašumam, viņi var piedāvāt aizdevumus no 5 000 līdz 500 000,00 eiro, kurus var ņemt 30 gadu laikā. Stingri sūtiet savu pieteikumu uz e -pastu tinvestor53@gmail.com WhatsApp “: +16892107004

pirms 16 dienām, 2021.09.07 17:11

Reklāmraksti