Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā rīt pamosties bagātākiem nekā jūs esat šodien?

Nopērciet akcijas
Tam, protams, nav nekādas garantijas, bet par akcijām varētu teikt: “Kas neriskē, tas nedzer šampānieti”. Lai vai kā, mūsdienās akciju tirgiem vairākumā gadījumu ir augšupejoša tendence, tādēļ iespējamība, ka, investējot akciju tirgū, jūs varētu gūt peļņu jau vienā dienā, ir salīdzinoši liela. Tikai neriskējiet ar lielām naudas summām!

Netērējiet naudu
Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā panākt to, ka jūsu bankas kontā ir nauda, ir vienkārši netērēt to. Jau vienu dienu lieki netērējoties, piemēram, nenopērkot rīta kafiju kādā ieskrietuvē vai kādu nevajadzīgu lietu interneta veikalā, jūs iegūstat naudu, vienkārši to netērējot.

Pārdodiet nevajadzīgās lietas
Mūsdienās ir salīdzinoši viegli atrast kādu, kuram jūsu nevajadzīgās mantas varētu būt noderīgas. Šodien to itin viegli un ātri ir iespējams izdarīt internetā, izmantojot speciālus interneta portālus vai sociālos tīklus. Ja ar internetu jūs esat uz “jūs”, tad sameklējiet speciālus tirdziņus vai veikaliņus, kuros iespējams pārdot šādas lietas.

Paveiciet kādu gadījuma darbu
Mūsdienās, izmantojot internetu vai kādus citus sludinājumu avotus, ir iespējams atrast vakances daudz un dažādiem gadījuma darbiem, piemēram, skrejlapiņu dalīšanai, anketu aizpildīšanai, spēļu vai aplikāciju izmēģināšanai, kā arī citiem darbiem. Iespējams, kādam cilvēkam ir vajadzīga palīdzīga roka kādos mājas darbos, pārtikas iegādē, bērna pieskatīšanā vai suņa izvešanai pastaigā.

Refinansējiet savu kredītu
Ja vien iespējams, refinansējiet savu kredītu, iegūstot zemāku procentu likmi vai kādus citus izdevīgus nosacījumus. Zemāka procentu likme nozīmē vairāk brīvo līdzekļu, kurus novirzīt kredīta pirmstermiņa atmaksai vai investīcijām. Jebkura nauda, kas netiek iemaksāta atpakaļ bankā, ir nauda, kas vairo jūsu labklājību.

Nomaksājiet kredītu
Ir divi veidi, kā uzlabot savu labklājību. Viens no tiem ir savu ienākumu palielināšana, bet otrs – savu izdevumu samazināšana. Tātad, ja jūs varat atmaksāt kredītu ātrāk, tādējādi ietaupot līdzekļus uz procentu maksājumu rēķina, jūs varat arī uzlabot savu labklājību, neatkarīgi no savu ienākumu apmēra. Atcerieties, ka jebkurš kredīts, vai tas būtu hipotekārais kredīts vai ātrie kredīti, ir izdevīgs tikai tad, kad tas tiek nomaksāts pēc iespējas ātrāk.

Pārdodiet savu ķermeni
Nepārprotiet – mēs nerunājam par sava ķermeņa pārdošanu tiešā nozīmē. Jums ir iespēja iegūt nedaudz naudas, piemēram, nododot savas asinis vai matus, vai piedaloties kādā medicīniskā eksperimentā. Tas ir ātri, vienkārši un nekādā veidā nekaitē jūsu veselībai.

Ziedojiet labdarībai
Iedomājieties, jūs varat kļūt bagātāki, daloties savā bagātībā ar citiem cilvēkiem. Tas acumirklīgi neietekmēs jūsu bankas kontu, bet mūsu valstī ir noteikts, ka ziedojumus var iekļaut gada ienākumu deklarācija, atgūstot par tiem pārmaksātos nodokļus. Runājot par gada ienākumu deklarāciju, jāpiemin, ka ik vienam ir ieteicams iesniegts gada ienākumu deklarāciju, lai saņemtu atpakaļ pārmaksātos nodokļus. Protams, atgrieztos līdzekļus nevar saukt par ienākumiem, jo tā ir jūsu pašu nauda, kas savulaik ir pārmaksāta nodokļos, tomēr daudzi šo iespēju neizmanto, tādējādi nodarbojoties ar sava veida labdarību, proti, uzdāvinot savu naudu valstij. Kā rāda pieredze, šo atgriezto līdzekļu apmērs nereti ir tāds, ka tie ir spējīgi aizstāt pat tādus aizdevumus kā ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti