Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā visizdevīgāk iegādāties automašīnu līzingā?

Auto, uzreiz aiz nekustamā īpašuma, daudziem ir viens no lielākajiem pirkumiem un finansiālajiem ieguldījumiem. Atkarībā no tā, kādu auto, jaunu vai lietotu, esi izlēmis iegādāties, bieži ar paša līdzekļiem tā iegādei nepietiek. Šādos gadījumos palīgā nāk auto līzings, ar kura palīdzību pie kārotā spēkrata iespējams tikt īsā laikā, nesamaksājot auto pilnu cenu uzreiz, bet sadalot to ikmēneša maksājumos. Līzinga piedāvājumi ir dažādi, tāpēc šajā rakstā aplūkosim vairākus auto līzinga veidus un pastāstīsim par lietām, kurām jāpievērš uzmanība, izvēloties līzinga kompāniju sava auto iegādei!

Ko jāņem vērā izvēloties finansēšanas partneri auto iegādei?
Auto līzings tiek izsniegts uz dažādiem termiņiem un tie, atkarībā no aizdevēja, var būt no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem. Ņemot vērā, ka īss atmaksas termiņš nozīmē lielus ikmēneša maksājumus, vairums auto pircēju auto līzingu formē uz vismaz pāris gadiem. Tās ir finansiālas saistības pietiekami ilgā laika periodā, tāpēc ir svarīgi ar kādu finansēšanas partneri līzinga līgumu slēgsi.

Pieredze tirgū
Lai arī līzinga kompāniju ir daudz un jaunas aizdevēju firmas un nosaukumi parādās regulāri, visdrošāk sava auto iegādei ir izvēlēties pieredzējušu līzinga kompāniju. Šie komercuzņēmumi ir pierādījuši ne vien savu veiksmīgo darbību daudzu gadu garumā, bet arī iekrājuši pieredzi auto finansēšanā, darbā ar dažādām klientu vēlmēm un spēj profesionāli izvērtēt katru līzinga pieteikumu, piedāvājot godīgus nosacījumus.

Klientu atsauksmes
Svarīgi ir ne vien izpētīt katras līzinga kompānijas solījumus un apgalvojumus par pakalpojuma kvalitāti, bet arī noskaidrot to klientu atsauksmes. Velti laiku, lai iepazītos ar citu līzinga ņēmēju pieredzi un atsauksmēm par konkrēto līzinga kompāniju. Citu klientu viedoklis un ieteikumi ļaus labāk izprast un izvērtēt konkrēto līzinga kompāniju un saprast vai tā realitātē sniedz pakalpojumu ar kvalitāti, kāda tiek reklamēta.

Līzinga piedāvājumu daudzveidība
Ne visi līzinga piedāvājumi un auto iegādes nosacījumi ir vienādi. Gala izmaksas var atšķirties, atkarībā no tā, kuru no tiem izvēlēsies. Ierobežots līzinga piedāvājums var nozīmēt, ka, lai tikai saņemtu nepieciešamo summu auto iegādei, parakstīsi sadarbības līgumu, kas ilgtermiņā būs neizdevīgs, jo neatbildīs iecerētajiem auto lietošanas mērķiem vai Tavam ienākumu modelim. Vislabāko piedāvājumu saņemsi pie līzinga kompānijām, kurām ir elastīgs auto līzinga piedāvājums un nosacījumi!
 
20180125-1021-brcauto-eu-auto-lizings-au
Foto: Pexels.com


Auto līzings un tā veidi
Atkarībā no tā, kāds ir Tevis noskatītā auto lietošanas mērķis un vēlamais apmaksas modelis, ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko auto līzinga veidu. Ja izvelēsies iegādāties jaunu vai lietotu auto pie specializēta un uzticama tirgotāja, saņemt auto līzingu noskatītajai automašīnai varēsi noformēt tupat uz vietas. BRC Autocentrs ir viens no šādiem tirgotājiem un piedāvā visus populārākos auto līzinga veidus:

Finanšu līzings
Finanšu līzings ir auto līzings, kura laikā Tu ar ikmēneša maksājumiem sedz visu automašīnas vērtību, pēc tam kļūstot par tās īpašnieku. Tas nozīmē, ka līzinga kompānija iegādājas Tevis izvēlēto automašīnu, iegūstot uz to īpašuma tiesības un Tev tā tiek nodota lietošanā. Pēc līzinga līgumā noteikto saistību pilnīgas izpildes, iegūsi automašīnu savā īpašumā un varēsi ar to rīkoties pēc saviem ieskatiem. 

● Piemērots, ja plāno automašīnu lietot ilgākā laika periodā un pēc nomaksas paturēt to savā īpašumā.

● Līzinga termiņš līdz 84 mēnešiem, atkarībā no automašīnas vecuma.

Operatīvais līzings
Operatīvais auto līzings ir kā automašīnas noma ilgtermiņā. Līzinga perioda laikā Tu maksā nomas maksu, kas veidojas kā starpība starp automašīnas iegādes vērtību un noteikto atlikušo vērtību. Tas nozīmē, ka līzinga kompānija iegādājas izvēlēto automašīnu un nodod Tev to lietošanā līdz noteiktam termiņam. 

● Piemērots, ja automašīnu vēlies izmantot tikai noteiktā termiņā, bet nevēlaties to paturēt savā īpašumā.

● Sniedz iespēju, pie vienādiem nosacījumiem ar finanšu līzingu, lietošanā iegūt dārgāku transportlīdzekli.

Pilna servisa noma
Šī ir viena no alternatīvām līzingam, jo ļauj Tev automašīnu izmantot noteiktā laika periodā bez īpašumtiesību saistībām. Automašīnas īpašnieks ir uzņēmums, šajā gadījumā BRC Autocentrs, kurš rūpējas par visiem auto ekspluatācijas izdevumiem, Tev ir tikai jāmaksā noteikta mēneša nomas maksa un par pārējo nav jāraizējas!

● Pakalpojums, kas ļauj lietot automašīnu par fiksētu mēneša maksājumu, bez liekām saistībām.

● Par automašīnas tehnisko stāvokli, apdrošināšanu, apkopēm un citiem tehniskiem jautājumiem parūpēsies auto faktiskais īpašnieks – auto tirgotājs.

20180125-1022-brcauto-eu-auto-lizings-li
Foto: Shutterstock.com


Izvērtē piedāvājumu!
Daudzas no līzinga kompānijām piedāvā īpašus nosacījumus, tādus kā auto līzings bez pirmās iemaksas vai, piemēram, neierastāks piedāvājums no BRC Autocentra – 50/50, kas ļauj samaksāt tikai 50% no auto cenas, braukt 2 gadus nemaksājot un pēc šī perioda izlemt vai auto nopirkt vai piedāvāt pārdevējam to atpirkt atpakaļ. Atceries, ka, lai saņemtu labāko auto līzinga piedāvājumu, ir vērts to pieteikt pie vairākiem pakalpojumu sniedzējiem!

Auto līzings ir finanšu saistības, tāpēc vienmēr izvērtē savus ienākumu apmērus un iespējas atmaksāt līzingu!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti