Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādu spēļu konsoli pirkt bērnam? 5

Internets ir pilnībā pārvērtis spēļu pasauli. Papildus tam, ka tagad varam spēlēt spēles pret cilvēkiem, neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā viņi atrodas, mūsdienās spēļu konsoles ļauj tiešsaistē darīt daudz ko citu.
Izvēloties spēļu konsoli, ir jāpadomā par to, kurš to visbiežāk izmantos. Piemēram, ja tevi interesē spēļu konsole bērniem, ir 5 svarīgas lietas, kas jāņem vērā:
1. Atbilstība vecumam. Dažādas konsoles ir piemērotas atšķirīgiem vecumposmiem. Piemēram, Nintendo 3DS un Wii U modeļiem ir vairāk spēļu, kas piemērotas arī mazākiem bērniem, nekā Xbox One vai PlayStation.

2. Pirkumi tiešsaistē. Teju ikviena konsole mūsdienās piedāvā iespēju piekļūt tiešsaistes aplikāciju un spēļu veikaliem. Un katrai no tām ir opcijas, kas novērš iespēju, ka bērns varētu netīšām nopirkt spēli vai arī iztērēt naudu spēles ietvaros. Daļai konsoļu šādas ierobežojumu opcijas ir pieejamas jau uzreiz, taču tās iespējams pielāgot caur vecāku uzraudzības iestatījumiem.

3. Multispēlētāju tīkli. Daudzās jaunāko konsoļu spēlēs tiešsaistē iespējams spēlēt ar vairākiem citiem cilvēkiem, turklāt papildus tam iespējams arī ar viņiem mijiedarboties, sarunājoties vai sarakstoties. To iespējams ierobežot caur vecāku uzraudzības iestatījumiem, lai izvairītos no apcelšanas tiešsaistē, kā arī no tā, ka bērni komunicē ar svešiem cilvēkiem.

4. Vecāku uzraudzība. Lielākā daļa spēļu konsoļu mūsdienās ir pieslēdzamas internetam, tādēļ vecāku uzraudzības iestatījumi ir ne tikai ieteicami, bet pat obligāti, lai pārliecinātos, ka bērns patērē savam vecumam atbilstošu saturu.

5. Gaidīšanas režīms. Interneta savienojums konsolēm ir nepieciešams arī tādēļ, lai lejupielādētu atjauninājumus. Daļai konsoļu ir pieejams tā saucamais gaidīšanas jeb stand-by režīms, kas ļauj ierīcei palikt savienotai ar internetu arī tad, ja tā netiek izmantota spēlēšanai, taču satura lejupielāde var notikt.

Konsoles, kuras varētu būt piemērotas tavam bērnam
Ir grūti orientēties plašajā konsoļu piedāvājumā, taču interneta veikalā 220.lv ir pieejami vairāki modeļi, kas būs piemēroti ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, lai viņi varētu izklaidēties, spēlējot savam vecumam atbilstošas spēles.

• Nintendo Switch. Šī konsole ir unikāla tādēļ, ka to iespējams izmantot gan mājās, gan arī, esot ārpus tās. Tas nozīmē, ka bērns var paņemt to līdzi ceļojumā, lai brauciena laikā nebūtu jāgarlaikojas. Nintendo fokusējas uz to, lai spēles varētu spēlēt visa ģimene kopā. Turklāt arī vecāku uzraudzības iestatījumi ir ļoti ērti pielāgojami, pat caur atsevišķu aplikāciju.

• Nintendo 2DS XL. Nintendo ražo 3DS spēļu konsoļu sēriju jau vairāk nekā 6 gadus, tādēļ bija skaidrs, ka šos modeļus reiz nomainīs citi. Taču 2DS XL konsoles ir ļoti pieprasītas vairāku iemeslu dēļ. Tās ir ne tikai piemērotākas bērniem, bet arī piedāvā augstas kvalitātes krāsu grafiku. Un, protams, nevar nepieminēt vairāk nekā 1000 spēles, kuras iespējams spēlēt šajā konsolē.

• Xbox One S. Lai arī tirdzniecībā ir pieejama arī Xbox One X konsole ar 4K tehnoloģiju, One S ir lieliska opcija par pieņemamāku cenu, kas derēs visai ģimenei. Turklāt neskaitāmās aplikācijas, tai skaitā Netflix u.c., kas pieejamas šajā konsolē, sniedz iespēju straumēt saturu tiešsaistē.

• PlayStation 4. Mūsdienās ir pieejamas 2 PlayStation versijas – standarta modelis un PlayStation Pro, kas nodrošina 4K tehnoloģiju, kā arī ir jaudīgāka. Tajā pašā laikā, visas PS4 spēles var spēlēt abās versijās. Arī šī konsole piedāvā iespēju straumēt video un izmantot aplikācijas. Turklāt PS4 šobrīd ir viena no pasaulē iecienītākajām konsolēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Andulis

Jā, neveiksmīga reklāmraksta izvēle. Šaubos, ka bdz interneta versijas lasītāji būs šī reklāmraksta mērķauditorija.

pirms 2 gadiem, 2018.07.11 09:25

Lola

Nespried par visiem pēc sevis!

pirms gada, 2018.07.12 10:49

Andulis

Pēc kā jums nākas secināt, ka es spriežu pēc sevis?

Es savu spriedumu varu objektīvi pamatot, kāpēc es šaubos, ka šejienes lasītāji būtu īstā mērķauditorija. Kā jūs varētu pamatot spriedumu? Vai gribējās ierakstīt "ponta" pēc - "o, kā es šitam tagad parādīšu!"? :)

pirms gada, 2018.07.13 08:44

INFOS

Steidzami naudas aizdevumi ! ! !
Tiem, kas vēlas saņemt ārkārtas aizdevumu, es piedāvāju pieņemamu procentu likmi 3% apmērā. Jūs esat noraidījis daudzas bankas? Vai jums steidzami ir nepieciešams

finansējums parādu konsolidācijai? Vai jums ir nepieciešams finansējums jūsu biznesam par katru ceļu. Tātad, mēs esam labākais jūsu vajadzību risinājums. Mēs

piedāvājam aizdevumus ieinteresētajiem klientiem bez sodiem. Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums, cik drīz vien iespējams, un jūs būsiet priecīgi.


Whatsapp : +33 644698374

e-pastu : infos.kredit700@gmail.com

pirms gada, 2018.07.14 01:46

Reklāmraksti