Kādus naudas aizdevumus izsniedz Credit24? 2

Steidzami apmaksājams rēķins, pirkums, kas nevar gaidīt algas dienu, kā arī citi budžeta plānā neietverti izdevumi ir daļa no cilvēka ikdienas. Ir labi par to parūpēties laikus, bet, ko darīt, ja situācijas risinājumam nepieciešamās summas šobrīd nav? Tādā gadījumā noderēt var aizdevums internetā.

Credit24 – ja vajadzīgs ātrs un uzticams risinājums
Izvēloties aizdevumu, kredītņēmēji parasti vērtē vairākus faktorus, piemēram, pieejamo aizdevuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmi. Taču tikpat svarīgi ir aizņemties pie uzticama un labi zināma aizdevēja, kas nodrošina skaidrus aizņemšanās nosacījumus un individuālus risinājumus katram klientam. Viens no tādiem ir Credit24, kas klientu ērtībām piedāvā vairākus aizdevuma veidus.
Aizdevums

Credit24 aizdevums pieejams no 50 līdz 4000 eiro un jāatmaksā laika posmā no 3 līdz 36 mēnešiem. Piesakies Credit24 aizdevumam un saņem:
● Individuāli pielāgotu procentu likmi;
● Skaidrus līguma nosacījumus bez slēptām izmaksām;
● Iespēju izvēlēties piemērotāko atmaksas termiņu;
● Bezmaksas atgādinājumu par maksājuma datumu.

Pateicoties elastīgajiem līguma nosacījumiem, Credit24 aizdevums var noderēt gan tad, ja vajadzīga maza summa, gan arī, ja līdzekļi nepieciešami vērienīgāku ieceru īstenošanai.

Kredītlīnija
Otra Credit24 piedāvātā iespēja ir kredītlīnija – aizdevums ar noteiktu pieejamo summu, taču ne ar konkrēti noteiktu atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka aizņemties iespējams iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, taču atmaksu vari veikt sev vēlamajā tempā, ik mēnesi sedzot vismaz minimālo maksājumu.

● Maksimālais pieejamais kredītlimita apmērs ir 4000 eiro;
● Termiņš, kurā jāveic kredītlīnijas atmaksa – 36 mēneši.

Visu piešķirto kredītlimita summu iespējams izņemt uzreiz vai arī pa daļām, turklāt maksājumi jāveic tikai par to kredītlimita daļu, kas ir izmantota. Pirmās 30 dienas kredītlīnijas izmantošana ir bez maksas – atmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Kredītlīnija var kļūt par risinājumu gan steidzamās un negaidītās situācijās, gan arī, ja nedaudz pietrūkst sen plānotu mērķu sasniegšanai.

Atbildīga aizņemšanās – visa pamatā
Lai arī kāds būtu kredīta noformēšanas iemesls, pirms tam svarīgi iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēt savu maksātspēju. Ja esi pārliecināts, ka spēsi savas kredītsaistības nokārtot laikā, aizdevumam piesakies sev ērtā brīdī, aizpildot pieteikumu Credit24 interneta vietnē – https://credit24.com/lv/. Norādi visus prasītos datus un sedz reģistrācijas maksu (0,01 eiro). Ja pieteikums būs noformēts atbilstoši prasībām un aizdevums tiks piešķirts, naudu savā bankas kontā saņemsi vien dažu minūšu laikā. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savu maksātspēju!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti