Kas jāņem vērā, pērkot auto riepas internetā 1

Auto riepu tirgotāji veiksmīgi iekarojuši arī interneta vidi, tāpēc tagad ikviens var nesteidzīgi izpētīt riepu piedāvājumu jebkurā sev ērtā vietā un laikā, kā arī iegādāties auto riepas, pat nepieceļoties no krēsla. Tomēr, lai arī tas šķiet izdarāms tik viegli, vajadzētu ņemt vērā dažus nozīmīgus aspektus, kas palīdzēs veiksmīgi iegādāties riepas internetā.

20170616-1321-cart.jpegVai pārdevējs ir uzticams?

Svarīgs kritērijs, kas būtu jāievēro, ja vēlas kvalitatīvas riepas un drošu pirkumu, — izvēlēties uzticamu riepu pārdevēju. Parasti riepu tirgotāji tiek atrasti ar Google meklētājprogrammas palīdzību, ievadot attiecīgos atslēgvārdus. Un tādā veidā tiek iegūti daudzi rezultāti ar interneta vietnēm, kurās tiek pārdotas auto riepas. Jāpievērš uzmanība tam, cik kvalitatīva ir pārdošanas platforma, vai norēķini tajā atbilst visiem drošības standartiem. Ja lapa nevieš uzticību, tad labāk tajā neuzkavēties, lai arī piedāvājums šķiet vilinošs. Protams, ka iespēja sastapties ar krāpniekiem ir maza, tomēr tāda pastāv, tāpēc jāizpēta informācija par pārdevēju, cik tas ir pazīstams, vai par veikalu ir atsauksmes, kādas tās ir. Vajadzētu veltīt mirkli, lai pārliecinātos par to, ka izvēlēts uzticams riepu pārdevējs. 

Pirkt auto riepas ar sludinājumu portālu starpniecību ir riskanti, tur krāpniecības iespējamība ir daudz augstāka. Patiesībā tas ir kā pirkt kaķi maisā. Šādas vietnes izvēlas tie, kuri vēlas atrast lietotas riepas, bet tādā gadījumā pirkums galu galā var arī neattaisnot cerības. Tāpēc vajadzētu rūpīgi pārdomāt, vai ir vērts no nezināma cilvēka pirkt riepas par aizdomīgi labu cenu.

20170616-1321-cenas.jpegSalīdzini cenas!

Galvenā interneta priekšrocība ir tā, ka var īsā laikā iegūt daudz informācijas. Noteikti vajadzētu izmantot vietnes, kurās var konkrētai precei salīdzināt cenas pie dažādiem pārdevējiem. Varbūt sauklis par pašām lētākajām riepām nemaz neatbilst patiesībai. To pavisam viegli var pārbaudīt tādās vietnē kā salidzini.lv, gudriem.lv, kurpirkt.lv. Tā var iegūt skaidrību par cenām un arī redzēt informāciju par interneta veikaliem, kuri novērtēti kā uzticami. Tā var būt noderīga informācija, lai pieņemtu lēmumu. Tas galu galā nav nekāds mazais pirkums, par riepu komplektu kopā sanāk prāva naudas summa, ar kuru nevienam negribētos riskēt.


20170616-1322-surprise.jpegSeko līdzi tam, ko īsti pasūti
Ja riepas pērk specializētā veikalā, tad paļaujamies uz to, ka konsultants atradīs to, kas ir nepieciešams, piemeklēs īsto izmēru un modeli. Interneta veikalā visa atbildība ir pašu rokās. Uzmanīgi jāseko, kādi izvēlētajām riepām ir parametri — diametrs, augstums un platums, arī modelis. Jāiepazīstas ar informāciju, kas pieejama pie konkrētā modeļa. Pirms apstiprināt un apmaksāt pasūtījumu, jāpārbauda visa pasūtījumā iekļautā informācija, lai nav pēc tam jāsūkstās, ka prece neatbilst tam, ko pircējs cerējis saņemt.

20170616-1321-atlaide.jpgAtlaides mēdz būt maldinošas

Vilinošas atlaides būs redzamas gandrīz katra riepu pārdevēja interneta veikalā. Lai arī piedāvājums var šķist ļoti labs, jāpārliecinās, ka tas tiešām garantēs izdevīgāko cenu. Nav retums, kad pārdevēji uzliek precei augstāku sākuma cenu, lai varētu piedāvāt iespaidīgāku atlaidi, bet gala cena nemaz nav tā izdevīgākā. Atlaide nav vienīgais kritērijs, pēc kura vadīties. Jāseko līdzi, kāda ir pirkuma patiesā gala cena un jāsalīdzina tā ar piedāvājumiem pie citiem pārdevējiem. Tāpat gadās, kad atlaides attiecas tikai uz mazā diametra riepām, bet tām, kas nepieciešamas, ir standarta cena. Pircējam rūpīgi jāseko interneta veikalā redzamajai informācijai.

  • Piesakies arī riepu montāžai

Ja pērk auto riepas īsi pirms sezonas sākuma, tad jau uzreiz arī jādomā par montāžu. Lielākoties visi riepu pārdevēji nodrošina arī montāžas pakalpojumus, jo pašiem ir auto servisi vai sadarbojas ar citiem servisiem, kuri veic montāžas darbus. Lai sniegtu klientiem lielākas ērtības, riepu pārdevēji piedāvā tiešsaistē pieteikties riepu montāžai pircējam ērtā laikā un vietā. Ir vērts noskaidrot, vai pārdevējs piedāvā riepas saņemt vietā, kur tās tiks montētas. Tā nebūs riepas lieki jāpārvieto un jāmaksā par piegādi uz mājām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Denis

Pērku riepas kuru gadu www.jaunasriepas.lv. Vienmēr iesaka jaunus modeļus par labu cenu.

pirms 3 gadiem, 2017.09.26 15:51

Reklāmraksti