Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

KASKO tehniskā palīdzība ziemas periodā

Kas gan mūsu dzīve būtu bez uzticamiem un izpalīdzīgiem draugiem? Ne viens vien piekritīs, ka dzīvē nereti gadās situācijas, kad, lai arī kā mēs vēlētos, bez citu palīdzības nevaram atrisināt radušos problēmu. Un tā var būt jebkura situācija – padoms mājas iekārtošanā, bērnu audzināšanā, ēdienu gatavošanā un pat auto apdrošināšanas iegādē. Ir labi, ja esi atradis draugu, kuram vari lūgt palīdzību jebkurā diennakts laikā, neuztraucoties par to, ka viņš vai viņa pacels telefona klausuli un pikti atbildēs, ka guļ un nevēlas, lai viņu traucē.
Tomēr, lai arī draudzībai dzīvē ir nozīmīga loma, ne vienmēr mēs varam būt pārliecināti, ka ķibeles gadījumā mums būs kāds, kurš dosies palīgā. Jo visi taču esam tikai cilvēki – ar savām problēmām un darbiem. Tādēļ ir svarīgi jau laicīgi sakārtot savu dzīvi tā, lai neparedzētos gadījumos mēs nepaliktu vieni un bezpalīdzīgi.

Ir 6.30 no rīta. Ieslēdzam radio, bet tur stāsta to pašu, ko vakar – ziema nekur nav aizgājusi, tieši otrādi – pieņemas spēkā. Šodien gaidāms skaidrs un saulains, taču auksts laiks. Iekožoties brokastu maizītē, pēkšņi apstājamies un saprotam, ka līdz darbam jāpavada pusstunda ceļā ar mašīnu, bet neesam vēl paskatījušies termometrā, cik auksts ārā ir patiesībā. Jā, tik tiešām, sinoptiķi nav melojuši – termometra stabiņš spītīgi pieķēries -15 grādu atzīmei un ne par ko nedomā kāpt augstāk. Bet automašīna taču pavisam nesen nopirkta līzingā, pagalmā spīd un laistās. Ar palaišanu nevajadzētu būt problēmām… Cerams.

Bet, ja dzīvē kaut kas var noiet greizi, tad visticamāk, ka tā arī notiks. Mēģinājām vienreiz, otrreiz, trešo reizi…nu nelec! Bet uz darbu taču jāpaspēj! Un draugiem pašiem šajā laikā ir jāsteidzas uz darbu, bērni jāved uz skolu, nevienam nav laika braukt un palīdzēt iedarbināt mašīnu. Ir taču jābūt kādam, kuram šajā agrajā rītā stundā piezvanīt un lūgt palīdzību.

Ak, pavisam biju piemirsis! Pērkot auto, draugs teica – ņem arī KASKO – iegādājoties mašīnu līzingā, tev tā īpaši noderēs! Un, būdams apdomīgs šoferis, nopirku arī. Turklāt visērtāk to bija izdarīt internetā, Compensa mājas lapā – bez steigas un liekas gaidīšanas. Varēju pat aprēķināt visu risku apdrošināšanas prēmiju.

Papētot statistiku, var ievērot, ka pēdējā laikā tādu cilvēku, kuri, izmantojot KASKO apdrošināšanu, rūpējas par savām automašīnām, kļūst arvien vairāk. Un kālab gan to nedarīt? KASKO ir kā vēl viens draugs, kurš palīdzēs grūtā brīdī, atlīdzinot zaudējumus, kas nodarīti paša vai cita vainas dēļ.

Turklāt lielākā daļa no mums diemžēl ir iepazinusi ceļu stāvokli Latvijā. Un tas nebūt neliek mums smaidīt. Ne velti Latvijā, salīdzinot ar pārējām Eiropas valstīm, biežāk tiek izsaukta tehniskā palīdzība, tieši sliktā ceļu stāvokļa dēļ. Tomēr šo palīdzību izmanto arī gadījumos, kad ziemas rītā nevaram iedarbināt automašīnu, vai arī tai beigusies degviela.

Kur gan palicis telefons? Pēc iespējas ātrāk jāpiezvana Compensa KASKO un jālūdz palīdzēt iedarbināt mašīnu, jo jau 15 minūtes pagājušas, bet rezultāta centieniem palaist auto nav.

Atbildēja pēc pāris sekundēm! Un tik agri no rīta! Tūlīt būs klāt un palīdzēs. Tagad zinu, ka man ir vēl viens labs draugs – Compensa KASKO apdrošināšanas polise, uz kuru varu paļauties, ja gadās problēmas ar automašīnu. Un tādu tik tiešām var būt ļoti daudz – neskaitot jau minēto degvielas izbeigšanos un problēmas ar iedarbināšanu, Compensa KASKO ietver arī citus riskus, ar kuriem saskaramies ikdienā, braucot ar auto – sākot ar riteņa nomaiņu un, beidzot ar atpūtas inventāra, bērnu sēdekļa vai laptopa zādzību no auto salona un daudz ko citu. Un, protams, jāpiemin arī putnu un dzīvnieku radītos bojājumus mašīnai. Kurš gan nav savā dzīvē sastapies ar situāciju, kad, mierīgi braucot pa meža ceļu, automašīnas priekšā pēkšņi izlec apstulbusi stirna un nemaz nekustas no vietas. Lai kā arī negribētos, gadās situācijas, kad no sadursmes ar izbiedēto dzīvnieciņu nevaram izvairīties. Un tādos gadījumos bieži vien tiek sabojāts arī auto. Tāpēc, tā vietā, lai skumtu un uztrauktos par saliekto motora pārsegu, zinām, ka varam piezvanīt uzticamam draugam - Compensa KASKO, kas neatstās mūs vienus nelaimē.

Compensa KASKO, kā jau labs draugs, vienmēr cenšas sevi attīstīt un uzlabot, lai spētu vēl biežāk palīdzēt, tāpēc, uzklausot šoferīšu vēlmes, papildina apdrošināšanas polisē iekļauto risku sarakstu. Tāpēc, ja kaut kas gadās, zini – ar Compensa KASKO apdrošināšanas polisi – tu esi drošībā!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti