Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kimbi.lv Kredītlīnija — elastīgi papildu līdzekļi ziemas izdevumiem 1

Sākoties apkures sezonai, ierastie komunālie maksājumi kļūst ievērojami lielāki, diemžēl ienākumu apjoms gan ar gadalaikiem nemainās. Tādēļ Kimbi.lv iesaka apdomāt, kā šajā laikā ietaupīt.

Vai Jūs piedomājat pie saviem ikdienas paradumiem?

Ziemas periodā mājokļos cenšas ielauzties aukstums, liekot meklēt papildu siltumu ‒ radiatorus, sildītājus un daudz vairāk karstu vannu, diemžēl tā palielinot ikmēneša izdevumus. Iespējams, arī Jūs sākat domāt par naudas taupīšanu ‒ blakus ierastajam padomam ‘’Netērē naudu izpriecām!’’, Jūs varat sākt piedomāt pie mazām ikdienas darbībām, kas patiesībā var sastādīt lielu daļu Jūsu ietaupījumu:
vienmēr izslēdziet apgaismojumu telpās, kurās neuzturaties;neatstājiet vaļā ūdens krānu, kamēr mazgājat zobus vai ieziepējat matus;pārliecinieties, ka logu un durvju šķirbas ir cieši noslēgtas un ka pa tām iekšā neplūst aukstais gaiss.
Padariet pašu mājokli taupīgāku — enerģija var aizplūst, Jums nemaz nezinot!

Vai zinājāt, ka Jūsu enerģijas patēriņu ietekmē pat tas, kur virtuvē ir novietots ledusskapis? Jums nemanot, mājoklis var tērēt daudz vairāk, nekā ir nepieciešams ‒ par šiem padomiem gan jāsāk domāt krietni agrāk, taču tie padarīs Jūsu mājas ievērojami taupīgākas:
vienreiz gadā noalgojiet speciālistu, lai veiktu apkures sistēmas pārbaudi;
ierīkojiet dzīvojamajās telpās radiatorus ar regulējamu sildīšanas temperatūru, lai telpas netiktu karsētas, piemēram, kamēr neviena nav mājās;
nenovietojiet ledusskapi radiatoru tuvumā, kā arī neturiet virs tā mikroviļņu krāsni, kas ledusskapi karsēs un liks tam tērēt vairāk enerģijas dzesēšanā.

Neļaujiet negaidīti lieliem rēķiniem sevi pārsteigt!

Tomēr komunālos maksājumus precīzi paredzēt nevar, īpaši, ja apkures sezona ir tikko sākusies vai ja vēl tikai iedzīvojaties jaunā mājvietā. Tieši tādēļ kredītlīnija Kimbi.lv ir opcija aizdevuma saņemšanai līdz pat 1500 eiro, procentu likmi piemērojot tikai tai summai, kas ir izmantota. Jums nav jāuztraucas, ka paņemsiet pārāk lielu aizdevumu un tiks piemērota papildu procentu maksa par naudu, ko nemaz nelietojāt. Tā ir iespēja tām reizēm, kad neesat pārliecināts par iespējamo izdevumu apjomu. Jums ir jābūt drošam, ka Jūsu ienākumi ir aizdevumam atbilstoši un ka spēsiet to atmaksāt laikā.

Vairāk informācijas par iespējām pieteikties kredītlīnijai varat atrast Kimbi.lv mājaslapā www.kimbi.lv. Pirms kredīta noformēšanas iepazīstieties ar līguma nosacījumiem un aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Taupītājs

Forši gan var ietaupīt - aizņemies 100, atdod 142 . Gada procentu likme 120 % Tādēļ Kimbi.lv iesaka apdomāt, kā šajā laikā ietaupīt.:))))- NEAIZŅEMOTIES no rijigām haizivīm

pirms 3 gadiem, 2016.12.07 10:22

Reklāmraksti