Klīnika, kur veikt lāzerepilāciju droši un efektīvi

Rudens un ziemas sezona ir piemērots laiks, kad domāt par lāzerepilācijas kursa uzsākšanu, jo, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nepieciešams veikt vairākas procedūras ar četru līdz divpadsmit nedēļu intervālu. Cik daudz procedūru būs nepieciešams, atkarīgs no individuāliem faktoriem – hormonālā fona, matiņu biezuma, krāsas, arī izmantotās lāzera iekārtas utt. Vairumā gadījumu pietiek ar trīs līdz sešām procedūrām, lai iegūtu gludu ādu bez matiņiem, kuru uzturēt nepieciešams tikai ar profilaktiskajām procedūrām reizi gadā.

«Era Esthetic» – vadošā lāzerepilācijas klīnika Latvijā

«Era Esthetic» klīniku tīkls jau daudzus gadus darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Vācijā. Klīnikas specializējas estētiskajā dermatoloģijā un lāzerdermatoloģijā. Klientiem pieejamo pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, bet viena no populārākajām un klientu novērtētākajām procedūrām ir tieši lāzerepilācija.

Kāpēc veikt lāzerepilāciju klīnikā «Era Esthetic»

•    Klīnika ir reģistrēta Veselības ministrijas Veselības inspekcijā kā ambulatora medicīnas iestāde. Tās darbībā tiek ievēroti medicīnas iestādei aktuālie drošības un kvalitātes standarti.
•    Klīnikā strādā pieredzējuši un sertificēti speciālisti.
•    Procedūrām tiek izmantotas jaunākās un efektīvākās tehnoloģijas. Lāzerepilācija tiek veikta ar jaunāko aleksandrīta lāzeru GentleLasePro, kas nodrošina efektīvu, drošu un saudzīgu atbrīvošanos no nevēlamajiem matiņiem.
•    Jaunajiem klīnikas klientiem pieejama 20% atlaide pirmajai lāzerepilācijasprcedūrai.
•    Klīnikā izveidota lojalitātes programma speciāli lāzerepilācijas procedūrām.
•    Klienti klīnikā var justies kā mājās – ērti, omulīgi un aprūpēti.

Kādas ir aleksandrīta lāzera GentleLasePro priekšrocības

Jaunākās paaudzes lāzers GentleLasePro pasaulē ir novērtēts kā zelta standartslāzerepilācijā. Aleksandrīta lāzers ļauj pielietot jaunākos, plaši izmantojamus lāzerepilācijas algoritmus.

Epilācija ar aleksandrīta lāzeru nodrošina:

•    efektīvu matiņu augšanas apturēšanu; tā jauda ir būtiski lielāka par citu ierīču jaudu;
•    risinājumu visu tipu matiņiem, iespējams likvidēt arī gaišus un plānus matiņus;
•    labvēlīgu iedarbību uz ādu, tā izskatās jaunāka, pazūd plankumi, izsitumi, matiņi vairs neieaug;
•    maksimālu komfortu procedūras laikā, ādas virsma tiek aizsargāta pret sāpīgām izjūtām;
•    iespēju likvidēt matiņus jebkurā ķermeņa zonā.

Kāpēc matiņu likvidēšanai izvēlēties tieši lāzerepilāciju

Cīņa ar nevēlamajiem matiņiem dažādās ķermeņa zonās ir nebeidzamais stāsts. Metožu, kā cīnīties ar matiņiem, šobrīd ir daudz, bet ne visas spēj sniegt to, ko vēlamies – nepārtraukti gludu ādu, par kuras atbrīvošanu no matiņiem nav jādomā ik pēc dažām dienām vai nedēļām. Lāzerepilācija ir tā metode, kura pēc pilna kursa veikšanas nodrošina gludu ādu visu laiku. Nav jādomā par skūšanos katru otro dienu, sāpīgo vaksāciju ik pēc pāris nedēļām, alerģisku reakciju uz depilācijas krēmiem, cīņu ar ieaugušiem matiņiem un izsitumiem, kas klāj ādu uz kājām, bikini zonā un citviet.

Lāzerepilācija ir mazsāpīga procedūra, kas palīdzēs atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem jebkurā ķermeņa zonā, pat pašās intīmākajās. Tā piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem. Patīkams ieguvums ir āda stāvokļa uzlabošanās un matiņu daudzuma samazināšanās jau pēc pirmās procedūras.

Savlaicīgi uzsākot lāzerepilācijas kursu klīnikā «Era Esthetic», nākamo pludmales sezonu jau varēsiet sagaidīt ar nevainojami gludu ādu, kas vairs nesagādās raizes.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti