Konditoreja «Franču maize» cep lieliem un maziem svētkiem

Organizējot jebkura mēroga formālu vai neformālu pasākumu, viens no svarīgiem aspektiem, kuram tiek pievērsta īpaša uzmanība, ir cienasts. Neatkarīgi no tā, vai plāno dzimšanas dienas svinības ar kolēģiem birojā, vai arī banketu, kurā piedalīsies vairāki simti viesu, jādomā, kā parūpēties par to, lai apmeklētājiem neburkšķētu vēderi. Un šeit talkā nāk «Franču maize» – konditoreja Rīgā, kas jau vairāk nekā 15 gadus cep brīnišķīgas bulciņas, cepumus, tortes, kliņģerus un daudz ko citu.

Piedāvājums katra gaumei
Beķereja «Franču maize», veidojot savu sortimentu, koncentrējas ne tikai uz daudzveidību, savienojot klasiskas vērtības ar mūsdienīgiem un inovatīviem risinājumiem, bet arī raugās, lai produkcijas ražošanā tiktu izmantotas tikai dabīgas sastāvdaļas. Apvienojot to visu un papildinot ar pieredzi, zināšanām un mīlestību pret savu darbu, izdodas radīt garšīgus konditorejas izstrādājumus, pēc kuriem konditorejā “Franču maize” gribēsi iegriezties atkal un atkal:

•Tortes un kūkas – piedāvājumā dažādas biskvīta un smilšu mīklas tortes, siera kūkas un dažādi citi veidi. Atliek tikai izvēlēties to, kas būs piemērotākais konkrētajam dzīves gadījumam. Īpašiem notikumiem “Franču maize” piedāvā iegādāties tortes pēc pasūtījuma. Piemēram, pieejamas tortes vairākos stāvos un citos dizainos, atkarībā no klienta vēlmēm.

• Saldie un sāļie kliņģeri – lieliska izvēle svinību ēdienkartes dažādošanai, kā arī ciemiņu cienāšanai. Beķereja «Franču maize» cep gan sulīgus saldos kliņģerus ar ogām un citām sastāvdaļām, gan sāļos kliņģerus ar sieru, gaļu un citām piedevām, par kurām plašāk vari lasīt Francumaize.lv. Ja vēlies, vari iegādāties arī kliņģeri pēc pasūtījuma.

• Bulciņas un smalkmaizītes – klasiskas un mūsdienīgas bulciņu versijas tieši Tev nepieciešamajā apjomā. Baudi konditorejā uz vietas, pērc līdzņemšanai vai pasūti iepriekš lielāku apjomu, lai iepriecinātu viesus ar īpašiem un svaigiem gardumiem.

• Pīrāgi un rauši – garšīgi konditorejas izstrādājumi, kas pieejami ar dažādiem pildījumiem un mīklas veidiem.

• Cepumi – vairāku veidu saldie un sāļie cepumi lieliem un maziem kārumniekiem.

• Uzkodas – dažādas saldās un sāļās uzkodas ikvienam dzīves gadījumam. 

Atvieglo pasākumu organizēšanu, izvēloties «Franču maize» pakalpojumus, kuros ietilpst arī galdu klāšana! 

Komandai pa spēkam būs ne tikai maza un vidēja apjoma pasākumi, bet arī banketi līdz pat 500 viesiem! 

Uzzini vairāk – Francumaize.lv!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti