Krāsainās acu lēcas – esi pamanāms un oriģināls

Sava unikālā stila izkopšana ir viens no veidiem, kā izpaužam savu personību un individualitāti. To varam darīt ne tikai ar apģērbu, matu sakārtojumu un dažādiem aksesuāriem, bet arī ar tādu savdabīgu elementu kā ar kontaktlēcām. Izmantojot krāsainās acu lēcas, varam padarīt savu skatienu piesaistošāku un izteiksmīgāku. Kas ir krāsainās acu lēcas un kā tās lietot, lasiet tālāk rakstā.

Krāsainās lēcas var nēsāt arī tad, ja nav redzes problēmu
Krāsaino kontaktlēcu galvenā priekšrocība ir, ka tās piemērotas ikvienam – gan tiem, kuriem ir vajadzīga redzes korekcija, gan tad, ja sūdzību par redzi nav. Krāsainās acu lēcas iespējams pasūtīt gan ar, gan bez optiskās korekcijas.

Tas dod iespēju krāsainās acu lēcas izmantot ikvienam, kurš vēlas izbaudīt to kosmētisko efektu – acu krāsas maiņu, esošās acu krāsas izcelšanu un paspilgtināšanu, mirdzuma piešķiršanu skatienam. Krāsainās lēcas var būt “punkts uz i” sava tēla nomaiņas procesā, kad tiek mainīts gan stils, gan matu griezums, krāsa. Acu krāsas maiņa vai paspilgtināšana šajā procesā labi iederēsies.

Šādas lēcas var būt gan risinājums vienai dienai, ballītei vai īpašam notikumam, gan tikt nēsātas ikdienā, ja grib pastāvīgu efektu.

Pirms lēcu iegādes – pie acu ārsta
Lai uzsāktu izmantot krāsainās acu lēcas, sākumā nepieciešams apmeklēt acu ārstu, kurš veiks pārbaudes un dos akceptu lēcu lietošanai. Lai izmantotu lēcas, acīm jābūt veselām. Kā arī speciālists rekomendēs piemērotākās lēcas, pastāstīs par to ielikšanu, kopšanu un citām būtiskām niansēm, lai kontaktlēcu lietošana būtu droša. Īpaši būtiski tas ir tiem, kuri nekad nav izmantojuši kontaktlēcas un sen nav apmeklējuši redzes speciālistu.

Ja ikdienā jau tiek izmantotas kontaktlēcas redzes korekcijai, tad krāsainās lēcas sākt lietot būs vieglāk, jo ir jau pieredze, kā arī zināms, kāda stipruma lēcas jāpasūta, jo vajadzīgie parametri jau ir izsniegtajā receptē. Ja acu ārsts kādu laiku nav apmeklēts, tad pirms krāsaino lēcu iegādes to vēlams izdarīt, jo pastāv iespēja, ka ir notikušas izmaiņas un tām jāpielāgo lēcu optiskie parametri.

Kur un kādas krāsainās lēcas pirkt
Kontaktlēcas ir medicīnas prece, arī krāsainās lēcas, tāpēc to iegādē un izvēlē jābūt uzmanīgiem un atbildīgiem. Vislabāk iegādi veikt no uzticamiem tirgotājiem. Kontaktlēcas nav lieta, ko pirkt lielveikalā vai karnevāla preču veikalā. Visbiežāk parasto un krāsaino lēcu iegādei izvēlas optikas salonus un kontaktlēcu interneta veikalus, kas piedāvā ļoti plašu preču klāstu no vadošajiem kontaktlēcu ražotājiem.

Viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā, kas piedāvā parastās un krāsainās acu lēcas, ir Lensor.eu. Ar krāsaino acu lēcu piedāvājumu varat iepazīties un veikt pasūtījumu šeit: https://www.lensor.eu/lv/lens/colored/.

Jāiegādājas tādas lēcas, kādas ir ieteicis ārsts, jāievēro optiskie parametri, bet lēcu krāsu var izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Tikai jāņem vērā, ka lēcu krāsa realitātē var atšķirties no tās, kas ir uz iepakojuma, var būt ne tik izteiksmīga. Kā arī rezultātu var ietekmēt acu dabīgā krāsa, piemēram, ja uz tumšām zīlītēm izvēlas likt ļoti gaišas lēcas.

Krāsaino lēcu izvēle ir ļoti plaša
Krāsainās acu lēcas kļūst arvien pieprasītākas, tāpēc ražotāji domā par klientu vēlmju apmierināšanu un piedāvā arvien plašāku krāsaino lēcu klāstu. Iespējams iegādāties dažādu toņu dabiska izskata lēcas – zilas, zaļas, brūnas, pelēcīgas. Kā arī pieejamas košas un nedabīgas krāsas, piemēram, sarkana, violeta un citas. Īpašiem gadījumiem pieejamas arī tā saucamās crazy lēcas, kas atgādina dzīvnieku acis, tās iederēsies karnevālā vai kādā ballītē.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti