Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kredītu izsniegšanas noteikumi 1

Kredītu izsniegšanas noteikumi mēdz atšķirties atkarībā no kredīta veida un izvēlētā aizdevēja, taču visiem Latvijā reģistrētajiem un oficiāli strādājošajiem aizdevējiem savi pakalpojumi ir jāsniedz, nepārkāpjot valsts likumus.


Noteikumi īstermiņa kredīta saņemšanai
Lai saņemtu īstermiņa aizdevumu personai ir jāatbilst sekojošiem noteikumiem.
• Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgajam iedzīvotājam ar derīgu uzturēšanās atļauju un valsts piešķirtu personas kodu.
• Jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Aizdevējiem ir tiesības noteikt savas vecuma robežas aizdevuma piešķiršanai, bet tām jāiekļaujas iepriekš minētajās.
• Jāsaņem regulāri, pietiekami lieli ienākumi. Par ienākumiem tiek uzskatīta arī pensija un pabalsti.
• Personai nedrīkst būt reģistrēta parādnieku sarakstā vai kavējusi maksājumus. Visi aizdevēji izvērtē konkrētas aizdevumu pieprasošās personas kredītvēsturi un atkarībā no iekšējiem noteikumiem nolemj vai kredītu piešķirt vai noraidīt.

Ja aizdevums tiek saņemts bankas pārskaitījumu, personai ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, savukārt ja pieteikšanās aizdevumam notiek elektroniski, saziņai ar aizdevēju nepieciešams e-pasts un mobilā teflona pieslēgums.

Noteikumi ilgtermiņa kredīta saņemšanai
Ilgtermiņa kredītu iespējams saņemt tad, ja atbilstat visiem iepriekš minētajiem īstermiņa kredīta saņemšanas noteikumiem. Kā atšķirību starp abiem kredītu veidiem varētu minēt to, ka ilgtermiņa kredītiem tiek pieprasīt nodrošinājums jeb ķīla, kā arī var tikt piesaistīts galvotājs, kuram arī jāatbilst visiem kredīta saņemšanas noteikumiem.

Aizņemies atbildīgi!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ZC

Paldies par informāciju, bet tieši to pašu var atrast aŗi http://zcredit.lv/kreditu-apvienosana/

pirms 3 gadiem, 2017.05.18 12:57

Reklāmraksti