Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur aizņemties kredītu ar interneta starpniecību

Neparedzēti izdevumi – sabojājas elektronika vai sadzīves tehnika – mēdz gadīties pat tad, ja katru mēnesi saņemam regulārus ienākumus. Ja uzkrājumi netiek veidoti un pietrūkst naudas, daudzi pieraduši, ka situāciju par labu var vērst ātrais kredīts internetā, taču ne vienmēr tas ir labākais risinājums.

Kāpēc ātrais kredīts internetā ir tik populārs?

Ātrie kredīti kļūst arvien pieprasītāki. Kādēļ tas notiek, ir pavisam skaidrs, jo šādam kredītam ir viegli un ātri pieteikties. Pie rokas ir vajadzīgs tik vien kā mobilais tālrunis un interneta pieslēgums, bet pati pieteikšanās kredītam aizņems vien pāris minūtes. Lai gan domājam, ka ātrais kredīts atrisinās visas mūsu problēmas, ir gadījumi, kad no šādu saistību uzņemšanās labāk ir atturēties.
Būtiskākie iemesli, kāpēc SMS kredīts nav labākais instruments finanšu problēmu risināšanā

Situācijas ir dažādas, taču nav prātīgi ņemt kredītu, ja Tev jau ir saistības ar kādu citu ātro kredītu kompāniju. Pat tad, ja vēl nav sabojāta kredītvēsture, esot divās vai vairākās kredītsaistībās, atdod kredītu būs daudz sarežģītāk. Vispirms ir pareizi tikt galā ar finansiālajām saistībām vienā uzņēmumā.

Regulāri ienākumi ir garants naudas atmaksai

Ātrais kredīts internetā būs piemērots personām, kurām ir stabili ikmēneša ienākumi. Tāpat tas var būt saistošs arī tiem, kas nestrādā, bet saņem cita veida ienākumus, piemēram, pensiju. Turpretī personām, kurām nav regulāru ikmēneša ienākumu, un kas nestrādā algotu darbu, ir rūpīgāk jāapdomā, vai jau tā nestabilajā finansiālajā situācijā, ir vērts uzņemties kredītsaistības. Ja persona ir paņēmusi 200 eiro lielu ātro kredītu, kas jāatmaksā mēneša laikā, tad šāda summa būtu jāatlicina aizdevuma atmaksai, taču, ja visi saņemtie līdzekļi tiek iztērēti galvenajām pamatvajadzībām – pārtikai, komunālajiem maksājumiem, telefonsakariem –, tad var gadīties, ka kredīta atmaksai naudas nepietiks. Līdz ar to nāksies to pagarināt, turklāt pieaugs arī procentu likme un kredīta ņemšana nesīs lielus zaudējumus. Taču arī tad kredīta pagarināšana nav tas labākais variants, tāpēc pirms kredīta ņemšanas ir jābūt pārliecinātam, ka arī pēc ikdienas preču un pakalpojumu nomaksas, paliks līdzekļi, lai nomaksātu aizdevumu.

Nē spontāniem tēriņiem!

Ātrais kredīts internetā nav ieteicams arīdzan spontānu tēriņu segšanai, piemēram, izklaidēm nakts klubos vai spēļu zālēs, akciju un izpārdošanu pasākumos veikalos, jo tad pastāv draudi, ka naudas tērēšana kļūst neapzināta un nekontrolējama. Tā ir bezatbildīga rīcība, tādēļ liela daļa kompāniju nav nemaz gatavas izsniegt kredītus tikko pilngadību sasniegušām personām, izvirzot par prasību, ka personai, kas piesakās kredītam, ir jābūt vismaz 20 – 22 gadu vecumā.

Pirms ņemt ātro kredītu internetā padomā:
• Vai esi ticis galā ar visām līdzšinējām kredītsaistībām, ja tādas ir bijušas?
• No kādiem ienākumiem veiksi ikmēneša maksājumus par kredīta aizņēmumu?
• Vai iepazīstoties ar līguma nosacījumiem, spēsi tikt galā ar visiem līgumā norādītajiem punktiem?

Aizņemties pārdomāti!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti