Kuri ir izdevīgākie ātrie kredīti ?

Pēdējo gadu laikā Latvijā parādās aizvien vairāk ātro kredītu uzņēmumi, ievērojami paplašinot izvēles iespējas. Tas viss, protams, rada jautājumus par to, kuri no aizdevējiem piedāvā izdevīgākos nosacījumus ? Kā atrast izdevīgāko piedāvājumu, kā ietaupīt aizņemoties ? Svarīgi jautājumi, bet atbilde vienkārša.

Latvijas ātro kredītu tirgus izpētes rezultāti Populārākie un izdevīgākie sms aizdevumi un ātrie kredīti internetā ir apkopoti kred24.lv. Piedāvājumi kredītu salīdzinātājā ir sarindoti pēc aizņēmējam svarīgākajiem kritērijiem:

  • pieejamās naudas summas,

  • kredīta izsniegšanas laika,

  • vecuma ierobežojumiem,

  • gada procentu likmes.

  • īpašajiem Akcijas piedāvājumiem (t.sk. kredīts bez procentiem)
    Aizņemieties izdevīgāk.


Vairākos uzņēmumos tiek piedāvāta iespēja pirmajā reizē aizņemties bez komisijas maksas un procentiem. Maksimālais termiņš šādās reizēs nepārsniedz trīsdesmit dienas, bet pieejamās summas lielums 300 eur. Praksē tas nozīmē, ka Jūs varat pieteikties aizdevumam 50, 100, 150, 200 vai pat 300 eur apmērā un mēneša laikā atmaksāt tieši tik, cik aizņēmāties.


Svarīgi – pirms aizņemties ļoti rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Kredītlīgumā ir norādītas visas izmaksas un potenciālās sekas un sankcijas, kas varētu tikt vērstas pret nemaksātājiem, t.sk. soda naudas apmērs, kredītvēstures sabojāšana. Aizņemties naudu vienmēr ir krietni vieglāk nekā to atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Vai es varu aizņemties ?

Pieteikties kredītam internetā varat visu gadu 24 stundas diennaktī, taču aizdevumi tiek izsniegti tikai kreditoru darba laikā. Pretendēt uz kredītu var iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem, ar regulāriem ienākumiem un nesabojātu kreditēšanas vēsturi. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas aizņēmējam no savas internetbankas profila ir jāpārskaita 1 eiro cents uz kreditora bankas kontu. Kad tas izdarīts, atliek vien gaidīt lēmumu par kredīta piešķiršanu vai atteikumu.


Galvenais iemesls, kādēļ ātrais kredīts parasti tiek atteikts ir nepietiekami ienākumi vai sabojāta kredītvēsture. Tas nozīmē, ka aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi vai ātrie kredīti bez darba vietas esamības netiks piešķirti. Jāsaprot, ka kreditoru interese, aizdodot naudu ir peļņa, bet pirmkārt savas aizdotās naudas atgūšana. Cilvēki, kas pagātnē ir pieļāvuši kļūdas un sabojājuši kredītvēsturi vai nesaņem oficiālus ienākumus automātiski tiek iekļauti augsta riska grupā. Tāpat jāatceras, ka arī Latvijas likumdošana uzliek aizdevējiem par pienākumu izvērtēt klientu maksātspēju un pārbaudīt datus parādnieku datu bāzēs.


Kopumā varam secināt, ka jau šobrīd kredītvēsturei ir būtiska nozīme, lemjot par aizdevuma piešķiršanu. Kredīti internetā tiek piešķirti uzticamiem klientiem, bet, lai darījums būtu veiksmīgs lielākā atbildība, tomēr gulstas uz pašu aizņēmēju. Savu finansiālo iespēju objektīva izvērtēšana un godprātīga rīcība ir galvenais kritērijs, lai darījums izdotos.


Plašāku informāciju par ātrajiem kredītiem varat iegūt kred24.lv mājaslapā. Aizņemieties atbildīgi.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti