Kurš ir izdevīgākais ātrais kredīts

Rīgā un citur Latvijā tagad ir pieejami dažādi ātrie kredīti, taču, kurš ir izdevīgāks ? Nepaļaujies uz reklāmu solījumiem, paļaujies pats uz sevi. Ja Tu plāno aizņemties internetā, ir svarīgi salīdzināt, kurš pašlaik ir lētākais kredīts. To izdarīt ir salīdzinoši vienkārši, jo KREDIT.LV mazie kredītu devēji ir salīdzināti pēc svarīgākajiem kritērijiem.

Pieteikties kredītam vari 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā, taču pieteikumu izskatīšana un naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uzņēmumu darba laikā (parasti katru dienu līdz plkst. 22.00).

Kur salīdzināt piedāvājumus ?

Apmeklējot portālu kredit, Tu uzreiz vari redzēt, kurš aizdevējs piedāvā akcijas vai īpašas atlaides. Tāpat vari uzzināt, cik lielu summu iespējams aizņemties, uz kādu termiņu un kāda ir gada procentu likme katram no piedāvājumiem. Veicot salīdzināšanu, ņem vērā, ka attiecībā uz akcijas piedāvājumiem, kas ļauj aizņemties uz 1 mēnesi bez procentiem pastāv vairāki ierobežojumi. Pirmkārt, vienā uzņēmumā aizņemties bez komisijas maksas var tikai vienu reizi. Otrkārt, aizdevums obligāti jāatmaksā noteiktajā termiņā (parasti 30 dienās). Ja tas netiek izdarīts, jārēķinās ar papildus izdevumiem. Treškārt, aizdevums bez procentiem nav dāvana. Kredītu nedrīkst ņemt tikai tādēļ, ka sākotnēji netiek prasīti procenti, jo tas jebkurā gadījumā būs jāatmaksā.

Vai ātrie kredīti vispār var būt izdevīgi ?

Īstermiņa aizdevumi – sms kredīti, ātrais kredīts u.c. patēriņa aizdevumi ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums situācijām, kad steidzami vajag naudu. Maksa par aizdevuma saņemšanu no mikro kredītu devējiem ir augstāka kā bankās, taču mazie aizdevumi nereti tiek piešķirti jau 15 minūšu laikā. Tas var būt no svara situācijās, kad svarīga ir katra minūte.

Kopumā interneta kredīti ir izdevīgi cilvēkiem, kam ir regulāri ienākumi un ātrais kredīts vajadzīgs vien kā palīgs neparedzētā situācijā. Šādā scenārijā aizdevums tiek paņemts, nauda izlietota attiecīgā mērķa sasniegšanai, bet parāds atmaksāts jau pēc pāris dienām vai nedēļām (no nākamās algas). Tā kā kredīts ir paņemts bez procentiem un komisijas maksas, tad klients atmaksā, cik paņēmis, bet parāda atmaksa nerada grūtības mājsaimniecības ikmēneša budžetā.

Lai aizņemšanās internetā būtu noderīga ir izšķiroši svarīgi, lai pirms kredīta ņemšanas tiktu rūpīgi izvērtētas savas finansiālās iespējas. Paņemt 50 vai 80 eiro kredītā un to atmaksāt noteiktajā laikā būs nesalīdzināmi vieglāk, nekā aizņemties lielas summas. Ja Jums rodas šaubas par savām iespējām atgriezt parādu savlaicīgi, neaizņemieties.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti