Malkas pirts krāsnis no «Tulikivi» – pilnvērtīgai atpūtai

Pirtij mūsu kultūrā vienmēr ir bijusi īpaša loma. Tā nav tikai vieta, kur doties atpūsties un relaksēties no ikdienas raizēm, tā ir kā vieta, kur varam attīrīt savu ķermeni, prātu un dvēseli no visa liekā, kas tajā sakrājies. Lai pirts būtu ērti lietojama un tajā būtu patīkami uzturēties, ir svarīgi izvēlēties atbilstošu pirts krāsni. Ja Jūs esat malkas pirts krāsns meklējumos, iesakām “Tulikivi” kvalitatīvo produkciju, par kuru vairāk pastāstīsim turpinājumā.


Kas ir “Tulikivi”?
Iespējams, arī Jūs par Somijas apjomīgāko akmens pārstrādes uzņēmumu un kamīnu ražotāju esat dzirdējuši saistībā ar tā izmantoto unikālo ziepjakmeni, kuru var iegūt tikai dažās vietās pasaulē, tai skaitā, Nunnanlahti, Suomussalmi un Kuhmo raktuvēs Somijā, kur tiek iegūts arī ziepjakmens “Tulikivi” kamīnu un krāšņu izgatavošanai. Retāk tiek runāts par to, ka “Tulikivi” piedāvā arī kompaktas, kvalitatīvas un ilgi kalpojošas pirts krāsnis malkas kurināšanai. Pirts krāsnis, kas izgatavotas no ziepjakmens, ir lieliski piemērotas tieši “melnajām” pirtiņām, jo šis materiāls efektīvi uzkrāj siltumu un to pakāpeniski izstaro telpā, saglabājot to siltu vēl ilgi. Savukārt akmeņi, kas novietoti īpaši tam paredzētajā tvertnē, noderēs patīkama tvaika radīšanai.


“Tulikivi” malkas pirts krāsnis – efektivitāte un inovācijas
Ja plānojat nomainīt esošo pirts krāsni vai arī tikko esat izbūvējuši pirti un plānojat to pirmo reizi papildināt ar labu krāsni, “Tulikivi” produkcija neliks vilties. Piedāvājumā ir vairāku veidu malkas pirts krāsnis, kas lieliski izskatīsies un kvalitatīvi pildīs funkciju mazākās un lielākās dažāda veida pirtīs un saunās. Pieejami modeļi, kuriem iespējams pielāgot durvju vēršanās virzienu, kā arī tiek piedāvātas pirts krāsnis-kamīni, kas ne tikai silda un nodrošina tvaika radīšanu pirts telpā, bet arī apsilda priekštelpu. Malkas piemešana šādās krāsnīs ir ļoti viegla, jo nav pat jāiet iekšā pirtī, lai to izdarītu, jo šo funkciju nodrošina kamīna durvis.


Tā kā malkas pirts krāsnis ir radītas Somijā, tās izceļas ne tikai ar kvalitatīvu darbību, bet arī pievilcīgu skandināvu dizainu, kas piestāv dažādu stilu pirtīm. Pirts krāsnis papildinātas ar īpašu tvertni akmeņu novietošanai un plašām stikla durvīm.


Ienāciet Tulikivi.lv, lai uzzinātu vairāk par pirts krāsnīm un cita veida ziepjakmens krāsnīm un kamīniem!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti