Mēbeles pēc pasūtījuma – pārdomāts risinājums Jūsu mājoklim 2

Esat tikko ievākušies jaunā dzīvoklī vai mājās, kur virtuvi varat pilnībā izplānot pēc savām vēlmēm? Varbūt Jums vienkārši ir apnicis esošais telpas iekārtojums, kas jau krietni novecojis, un vairs neizskatās pievilcīgi, kā arī nav ergonomisks un funkcionāls? Risinājumi šajā gadījumā ir vairāki, taču mūsdienās cilvēki arvien biežāk izvēlas iegādāties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma.Turpiniet lasīt, lai noskaidrotu, kādēļ vērts ieguldīt naudu šādu mēbeļu izgatavošanā.

Individuāls risinājums – mēbeles pēc pasūtījuma
Plānojot mājokļa remontu vai arī, iekārtojot virtuvi pirmo reizi, ikviens saimnieks vai saimniece vēlēsies, lai šī telpa būtu ne tikai pievilcīga, bet arī funkcionāla, pielāgota iemītnieku vajadzībām un mājīga. Tā kā nereti virtuves mēdz būt nelielas vai arī ar nestandarta izvietojumu un dizainu, gatavās virtuves iekārtas ne vienmēr ir piemērotākais risinājums. Tad gudrāk ir izvēlēties virtuves pēc pasūtījuma, jo šai alternatīvai ir vairākas priekšrocības:
• Virtuves iekārtas tiek izgatavotas, izmantojot augstvērtīgus un drošus materiālus;• Klientam ir iespēja ietekmēt, kā mēbeles izskatīsies līdz pat sīkākajai detaļai, turklāt, izvēloties virtuves pēc pasūtījuma, varat īstenot netradicionālas idejas, kuras nav pieejamas standarta veikalos;• Mēbeļu izgatavošana notiek, izmantojot kvalitatīvu furnitūru, stiprinājumus un mehānismus;• Mēbeles pēc pasūtījuma tiks pilnībā pielāgotas konkrētās telpas platībai un plānojumam, maksimāli efektīvi izmantojot pieejamo vietu;• Iegādājoties virtuves pēc pasūtījuma, varēsiet būt pārliecināti, ka tieši tāda virtuves iekārta, kā Jūsu mājoklī, nebūs sastopama nekur citur.


«Santas mēbeles» – kvalitatīvs rezultāts un ilgtermiņa garantija
Individuālo mēbeļu izgatavotājs «Santas mēbeles» ir viens no labākajiem risinājumiem, kuru izvēlēties, ja gribat iekārtot savu mājokli ar mēbelēm pēc pasūtījuma. Piedāvājumā ir ne tikai virtuves mēbeles, bet arī citas mēbeles pēc pasūtījuma, tai skaitā:

• Iebūvējamie skapji;

• Priekšnama mēbeles;

• Vannas istabas mēbeles;

• Bīdāmās durvis;

• Plaukti;

• Biroja mēbeles;

• TV iekārtas.


«Santas mēbeles» ir Jums piemērotākais variants, ja meklējat uzņēmumu, kas mēbeļu izgatavošanu uztver ar atbildību, iekļaujoties termiņos, kā arī, izmantojot kvalitatīvus un drošus materiālus. Tāpat, protams, ražojam mēbeles, kas spēj izturēt ārējās vides ietekmi un daudzus gadus saglabā savu izskatu un funkcionalitāti. 
Vairāk par mēbelēm pēc pasūtījuma varat uzzināt Santasmebeles.lv!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pasūtītājs

Visi ir stāvā sajūsmā par "Santas mēbeles". Diemžēl 2020. gada 14. decembrī pēc iepriekšējas sarunas pa telefonu, aizsūtīju šai firmai savas skices un foto. Diemžēl nekādas atbildes nebija. Atkārtoti sazinājos ar firmas pārstāvi 2021. gada janvārī - atbilde-laikam palaidām garām pasūtījumu. Nosūtīju visu info vēlreiz, atsūtīja info - 2 skapji maksās aptuveni 500 EUR. Zvanot painteresējos par šo cenu un palūdzu vai nevar atsūtīt aptuvenu tāmi. Atbilde - man priekš Tevis nav laika. Skumji, ja neteiktu vairāk.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.28 18:45

Reklāmraksti