«Mego» akcijas: labākās cenas vistuvāk mājai 3

«Mego» mazumtirdzniecības tīkls visā Latvijā pazīstams ar pircējiem īpaši draudzīgām cenām, pieejamību un laipno apkalpošanu. Bet daudzi, iespējams, būs pārsteigti, iepazīstoties ar īpašajiem «Mego» akciju piedāvājumiem, jo tie šķiet vienkārši neticami izdevīgi. Iepērkoties ikdienas vajadzībām, noteikti pirms došanās uz veikalu der ieskatīties akciju katalogā un izvēlēties labākās preces par tīkamākajām cenām, kuras varēsi iegādāties, pēc darba dodoties uz tuvāko «Mego» veikalu.

Lieliskas preces par pievilcīgām cenām
«Mego» veikali pamatoti izvēlējušies devīzi “Tavs tuvākais veikals”, jo tā tas ir gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Pircējus piesaista gan plašais veikalu tīkls, burtiski, “veikals pie mājām”, gan vienmēr draudzīgās cenas, kuras vienmēr vari apskatīt akciju katalogā. Interesanti, ka akcijas preces tiek rūpīgi izraudzītas tā, lai atbilstu sezonai un pircēju ieradumiem.

Ielūkojoties akciju katalogā, variet atrast vislabākos piedāvājumus gan ikdienas pirkumiem, gan plānojot svētkus un lielas svinības. Tādos gadījumos vērts pievērst uzmanību produktiem, kurus par īpašām cenām piedāvā lielākos iepakojumos, jo viesības prasīs vairāk produktu nekā ierasts ikdienā. Šādā situācijā, kas jau tāpat saistīta ar prāvākiem izdevumiem, «Mego» akcijas ielīksmos ikvienu pircēju.

Atsaucīgi un zinoši darbinieki
Pircēji vairākās aptaujās atzinuši arī veikalu tīkla «Mego» darbinieku augsto profesionalitāti, atsaucību un zināšanas – viņi spēs atbildēt uz jebkura, pat prasīgākā pircēja jautājumu. Pircējam atliek vien būt zinošam un pajautāt, kas tieši viņu tobrīd interesē visvairāk. Visvieglāk kļūt par gudru pircēju, pirms došanās uz veikalu ielūkojoties akciju un atlaižu katalogā, kur pārskatāmā veidā publicētas visas izdevīgākās cenas. Jāpiebilst, ka veikalu tīkla augsto apkalpošanas kvalitāti novērtējuši arī “slepenie pircēji”, kas iepirkšanās vietas apmeklē, darbiniekiem nezinot, lai gūtu izpratni par apkalpošanas kultūru uzņēmumā.

Tāpat jāņem vērā, ka akcijas nemitīgi mainās – tas, ka kāds produkts bija dārgāks iepriekšējā mēnesī, nenozīmē, ka tieši šobrīd tam nevarētu būt fantastiski izdevīga cena. Regulāri ielūkojieties akciju katalogā, iespējams tam sekot līdzi un “noķert” labākos piedāvājumus, iepriecinot ģimeni ar īstiem gardumiem.

Divdesmit gadus Latvijas tirgū
Mazumtirdzniecības ķēde «Mego» dibināta jau pirms gandrīz divdesmit gadiem – 1999. gadā, pamazām izveidojoties par vienu no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā. To apliecina 88 veikali daudzās Latvijas pilsētās, vairāk nekā 2500 darbinieku un sevišķi iespaidīgais pircēju skaits – pat 125 tūkstoši cilvēku dienā.

Nozīmīgs laiks uzņēmuma attīstībā bija 2014. gads, kad «Mego» tika pievienots zīmola IKI veikalu tīkls, tādējādi stiprinot pozīcijas un konkurētspēju tirgū. Ikvienam pazīstamie «Mego» veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Tukumā, Salaspilī, Cēsīs, Ludzā, Siguldā, Talsos un Bauskā.

2019. gadā «Mego» apgrozījums ir pārsniedzis 200 miljoni eiro, un uzņēmums ir viens no lielākajiem sociālā nodokļa maksātājiem Latvijā.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

nu nav tā

Nu nav tik skaisti -Sortiments ir ļoti bēdīgs un slikts, nav pat kvalitatīvas rupjmaizes( Lāču) arī cita maizes ne visai,augļu sortiments nabadzīgs, Talsu krējums tikpat kā nav- labi ja reizi mēnesī, desas tā prastākās, arī tie vistu spārniņu trauciņi apetīti neizraisa, tā īsti iepirkties jāiet uz RIMI un Maxsimu, Maxsima prastāks , RIMI pakāpi augstāks un arī cenas zemākas, Mego tikai tāda piparbodīte, kur viss ir dārgāks.Lai nav tālu jāiet, tad var ieskriet pēc sāls vai cukura.

pirms 6 dienām, 2020.11.20 17:38

Pircējs

Kā arī darbinieki nav nedz zinoši,nedz atsaucīgi.

pirms 6 dienām, 2020.11.20 18:08

Laiks

Ir laiks domāt par pārdevēju rīcību pandēmijas laikā. Rātslaukuma Mego un arī citos veikalos pircējs cenšas ievērot distanci, bet kasiere nekavējoties uzgrūž virsū nākamo apkalpojamo un viņa preces. Šo veikalu vai nu jāslēdz uz pandēmijas laiku, vai jāliek apsargs, kas tur ielaiž tikai nelielu skaitu cilvēku.

pirms 2 dienām, 2020.11.24 11:13

Reklāmraksti