«Mego» akcijas: labākās cenas vistuvāk mājai 4

Lieliskas preces par pievilcīgām cenām
«Mego» veikali pamatoti izvēlējušies devīzi “Tavs tuvākais veikals”, jo tā tas ir gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Pircējus piesaista gan plašais veikalu tīkls, burtiski, “veikals pie mājām”, gan vienmēr draudzīgās cenas, kuras vienmēr vari apskatīt akciju katalogā. Interesanti, ka akcijas preces tiek rūpīgi izraudzītas tā, lai atbilstu sezonai un pircēju ieradumiem.

Ielūkojoties akciju katalogā, variet atrast vislabākos piedāvājumus gan ikdienas pirkumiem, gan plānojot svētkus un lielas svinības. Tādos gadījumos vērts pievērst uzmanību produktiem, kurus par īpašām cenām piedāvā lielākos iepakojumos, jo viesības prasīs vairāk produktu nekā ierasts ikdienā. Šādā situācijā, kas jau tāpat saistīta ar prāvākiem izdevumiem, «Mego» akcijas ielīksmos ikvienu pircēju.

Atsaucīgi un zinoši darbinieki
Pircēji vairākās aptaujās atzinuši arī veikalu tīkla «Mego» darbinieku augsto profesionalitāti, atsaucību un zināšanas – viņi spēs atbildēt uz jebkura, pat prasīgākā pircēja jautājumu. Pircējam atliek vien būt zinošam un pajautāt, kas tieši viņu tobrīd interesē visvairāk. Visvieglāk kļūt par gudru pircēju, pirms došanās uz veikalu ielūkojoties akciju un atlaižu katalogā, kur pārskatāmā veidā publicētas visas izdevīgākās cenas. Jāpiebilst, ka veikalu tīkla augsto apkalpošanas kvalitāti novērtējuši arī “slepenie pircēji”, kas iepirkšanās vietas apmeklē, darbiniekiem nezinot, lai gūtu izpratni par apkalpošanas kultūru uzņēmumā.

Tāpat jāņem vērā, ka akcijas nemitīgi mainās – tas, ka kāds produkts bija dārgāks iepriekšējā mēnesī, nenozīmē, ka tieši šobrīd tam nevarētu būt fantastiski izdevīga cena. Regulāri ielūkojieties akciju katalogā, iespējams tam sekot līdzi un “noķert” labākos piedāvājumus, iepriecinot ģimeni ar īstiem gardumiem.

Divdesmit gadus Latvijas tirgū
Mazumtirdzniecības ķēde «Mego» dibināta jau pirms gandrīz divdesmit gadiem – 1999. gadā, pamazām izveidojoties par vienu no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā. To apliecina 88 veikali daudzās Latvijas pilsētās, vairāk nekā 2500 darbinieku un sevišķi iespaidīgais pircēju skaits – pat 125 tūkstoši cilvēku dienā.

Nozīmīgs laiks uzņēmuma attīstībā bija 2014. gads, kad «Mego» tika pievienots zīmola IKI veikalu tīkls, tādējādi stiprinot pozīcijas un konkurētspēju tirgū. Ikvienam pazīstamie «Mego» veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Tukumā, Salaspilī, Cēsīs, Ludzā, Siguldā, Talsos un Bauskā.

2019. gadā «Mego» apgrozījums ir pārsniedzis 200 miljoni eiro, un uzņēmums ir viens no lielākajiem sociālā nodokļa maksātājiem Latvijā.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

nu nav tā

Nu nav tik skaisti -Sortiments ir ļoti bēdīgs un slikts, nav pat kvalitatīvas rupjmaizes( Lāču) arī cita maizes ne visai,augļu sortiments nabadzīgs, Talsu krējums tikpat kā nav- labi ja reizi mēnesī, desas tā prastākās, arī tie vistu spārniņu trauciņi apetīti neizraisa, tā īsti iepirkties jāiet uz RIMI un Maxsimu, Maxsima prastāks , RIMI pakāpi augstāks un arī cenas zemākas, Mego tikai tāda piparbodīte, kur viss ir dārgāks.Lai nav tālu jāiet, tad var ieskriet pēc sāls vai cukura.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.20 17:38

Pircējs

Kā arī darbinieki nav nedz zinoši,nedz atsaucīgi.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.20 18:08

Laiks

Ir laiks domāt par pārdevēju rīcību pandēmijas laikā. Rātslaukuma Mego un arī citos veikalos pircējs cenšas ievērot distanci, bet kasiere nekavējoties uzgrūž virsū nākamo apkalpojamo un viņa preces. Šo veikalu vai nu jāslēdz uz pandēmijas laiku, vai jāliek apsargs, kas tur ielaiž tikai nelielu skaitu cilvēku.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.24 11:13

Claudia Klein

Sveiki, svētku laiks atkal ir klāt. Tiem, kas guva labumu no mūsu pakalpojumiem, vajadzētu iznākt un liecināt par mums. Tiem, kuriem nepieciešams aizdevums, tagad jāsazinās ar manu firmu.

Mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums ir nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices@gmail.com vai WhatsApp: +4915758108767

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus.

* Jūs varat aizņemties līdz EUR 15 000 000 eiro.
* Jūs varat izvēlēties no 1 līdz 30 gadiem atmaksai.
* Jūs varat izvēlēties starp nedēļas, mēneša un gada atmaksas plānu.
* Elastīgi aizdevuma noteikumi.
* Jūs varat pieteikties pie mums jebkur, sev ērtā vietā un laikā.

Ja jūs interesē, sazinieties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi: | spotlightglobalservices@gmail.com | Vai WhatsApp: +4915758108767

Jums ir 100% garantija, ka aizdevumu saņemsiet šī aizdevuma darījuma beigās.

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.27 10:18

Reklāmraksti