Metāla durvis mājai – aizsardzība, komforts un dizains

Mājas ārdurvis ir nozīmīga ēkas daļa, kas pilda vairākas funkcijas. Mēs tās uztveram kā drošu barjeru, kas pasargā mājoklī esošos no ārējās vides ietekmes, tādēļ tieši metāla durvis ir kļuvušas par populāru izvēli daudzu pircēju vidū. Plānojot iegādāties durvis mājai, Jūs sastapsieties ar izaicinājumu – nopirkt īsto modeli, jo piedāvājums pie dažādiem tirgotājiem ir ļoti plašs. Pirmais solis, kuru vajadzētu spert, lai nopirktu kvalitatīvas metāla ārdurvis mājai, irdot priekšroku uzticamam tirgotājam ar pieredzi – MetaLux. 

Kādas funkcijas pilda metāla ārdurvis?

• Aizsardzība pret nelūgtiem viesiem – viens no primārajiem mērķiem, ar kādu cilvēki iegādājas metāla durvis mājai vai citam objektam, ir drošība. Policija novērojusi, ka vasarās par garnadžu galveno mērķi kļūst privātmājas un arī vasaras mājas, kur viņi cenšas ielauzties, lai nozagtu visu, ko iespējams viegli pārdot, sākot no velosipēdiem, beidzot ar dārza tehniku un citām vērtīgām lietām. Tas savukārt nozīmē, ka droši un kvalitatīvi logi un ārdurvis mājai var būt galvenie elementi, kas pasargā no ļaundaru iekļūšanas ēkā. Salīdzinot ar plastmasas vai koka durvīm, metāla ārdurvis privātmājai būs labāka izvēle, jo tās parūpēsies par augstāka drošības līmeņa garantēšanu.

• Komforta nodrošināšana mājoklī, neatkarīgi no laika apstākļiem –privātmāju ārdurvis, atšķirībā no dzīvokļu durvīm un citām iekštelpu durvīm, ikdienā tiek pakļautas dažādu ārējās vides apstākļu ietekmei. Temperatūras maiņas, saules starojums, mitrums, vējš, krusa un sals rada māju ārdurvīm pamatīgus pārbaudījumus, un tas nozīmē, ka materiālam, kas to spēj izturēt, ir jābūt pietiekami spēcīgam. MetaLux ražotās metāla ārdurvis privātmājām šajā gadījumā ir īstā izvēle, jo tās ne tikai spēj izturēt mainīgos Latvijas laika apstākļus, bet arī rūpējas par mājinieku komfortu visās sezonās.

• Daļa no ēkas kopējā tēla –durvis var uzskatīt par mājokļa “seju”, jo tās mēs redzam, pirms ienākam iekštelpās. Izvēloties MetaLux metāla durvis privātmājai, Jūs parūpēsieties ne tikai par ēkas drošību, bet arī iegūsiet estētiski pievilcīgu ārējās fasādes papildinājumu, kas harmoniski iekļausies mājas kopējā tēlā.Lai uzzinātu vairāk par metāla durvīm mājām un dzīvokļiem, ielūkojieties M-lux.lv!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti