Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Naudas aizdevumi internetā – risinājums negaidītām situācijām 1

Reklāmās brīvdabā, internetā, kā arī televīzijā un radio bieži sastopamies ar vārdu salikumu “aizdevumi internetā”. Tie tiek dēvēti arī par ātrajiem kredītiem, jo piešķiršana ir vienkārša un operatīva. Rūpējoties par klientiem, vairums kedītdevēju piedāvā iespēju ņemt aizņēmumus ar 100% atlaidi pirmā aizdevuma komisijas maksai. Apskatīsim tuvāk, kas ir naudas aizdevumi internetā, kā tiem pieteikties, kādi ir ieguvumi un saistības, izvēloties šādus aizdevumus.

Pieteikties ir ērti un vienkārši
Pakalpojuma nosaukums vēsta, ka visas darbības no pieteikšanās līdz saistību noslēgšanai ar aizdevēju tiek veiktas, izmantojot interneta pieslēgumu. Apmeklējot kredītdevēja mājas lapu, jāveic tikai 3 soļi, lai pieteiktos kredītam:
● Jāpiereģistrējas, norādot nepieciešamo informāciju;
● No sava bankas konta jāpārskaita simboliska reģistrācijas maksa aizdevējam personas identifikācijas nolūkos;
● Jāizvēlas naudas summa un atmaksas termiņš.

Brīdī, kad izpildīti minētie soļi, pieteikšanās aizdevumam ir pabeigta. Pēc pieteikuma saņemšanas aizdevēji to izvērtē, vairumā gadījumu vadoties pēc šādiem kritērijiem:
● Latvijas Republikas pilsonība vai pastāvīgās uzturēšanās atļauja;
● Regulāri atbilstoša lieluma ienākumi;
● Nav parādsaistību pie kāda no aizdevējiem.

Naudas aizdevumi internetā – ērtāk kā bankā
Salīdzinot ar banku aizdevumiem, aizdevumi internetā ir gan ērtāk, gan ātrāk pieejami. To apstiprina arī TNS aptaujas par aizdevumu ņemšanu rezultāti, kur līdz ar minētajiem aspektiem, tiem ir šādas priekšrocības:
● Vienkārša pieteikšanās tiešsaistē un operatīva lēmuma pieņemšana;
● Nav nepieciešams iesniegt atalgojuma apmēru apliecinošu dokumentāciju;
● Pakalpojums ir pieejams darbspējas vecuma cilvēkiem.

Laicīga saistību izpilde – pamats pozitīvai sadarbībai
Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu asociācija (LAFPA) uzsver, ka aizdevumi, neatkarīgi no to apjoma, ir saistības, kas noteikti ir jāizpilda. Lai arī, noslēdzot līgumu, katrs klients tiek iepazīstināts ar aizdevuma nosacījumiem, LAFPA atgādina, ka saistības veido šādi aspekti:
● Laicīga aizdevuma pamatsummas un procentu atmaksa;
● Informēšana gadījumos, ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu laikus.

Uzticams partneris finanšu jomā
Pieņemot lēmumu pieteikties kredītam, vērts to izvēlēties pie pieredzējuša aizdevēja ar labu reputāciju, ko veido gan dalība LAFPA, gan klientu atsauksmes. Naudas aizdevumi internetā ir kredītdevēja Ondo.lv pamatdarbības joma kopš 2014.gada. Ondo.lv ir laba izvēle, jo šeit:
● Klients vienmēr ir pirmajā vietā;
● Var pieteikties aizdevumiem no 50 līdz 455 eiro;
● Katram klientam tiek piedāvāta aizdevuma atmaksas pagarināšanas iespēja.

Ieskaties www.ondo.lv un piesakies aizdevumam ar 100% atlaidi pirmā kredīta komisijas maksai! Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grūtis Raivulis

Pirmais aizdevums ir kā āķis lūpā- cik aizņemies, tik atdod, bet, pasarg Dievs, ja neatdosi laikā, sāksies papildus komisijas maksas par pagarinājumu. Piemēra pēc, pie aizdevuma 100 EUR par pagarinājumu uz 30 dienām nāksies parādam pieplusot nieka 12,5 EUR t.i. 12,5% mēnesī, vai ?????? ... nieka 150 % gadā. Izdevīgi vai ne ?

pirms 4 gadiem, 2016.03.01 09:54

Reklāmraksti