Pasargā savu nekustamo īpašumu – Compensa dzīvokļu apdrošināšana 1

Neatkarīgi no tā, vai dzīvo privātmājā, 3 istabu dzīvoklī vai arī mazā 1 istabas dzīvoklī, Tu noteikti zini, ka drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Tā iemesla dēļ, ka mūsu mājas mums ir mīļas, tajās mēs katru vakaru atgriežamies pēc ikdienas darbiem un varam relaksēties, tāpēc tā ir vieta, kuru nepieciešams sargāt no ļaundariem un nepatīkamām situācijām. Pat, ja Tev liekas, ka nekas slikts nevar notikt, apdrošināšana sniedz lielāku drošības sajūtu.  Compensa piedāvā pasargāt savu nekustamo īpašumu, iegādājoties dzīvokļa apdrošināšanu!

Dzīvokļa apdrošināšana uz laiku līdz pat 3 gadiem!

Compensa ir pirmā tāda veida dzīvokļu apdrošināšana, kura piedāvā iegādāties dzīvokļa apdrošināšanas polisi uz laiku līdz pat 3 gadiem. Lielākais ieguvums, iegādājoties polisi uz 3 gadiem – mazāka polises cena. Polises cenu Tu vari aprēķināt,kā arī pašu polisi iespējams iegādāties internetā. Lai aprēķinātu polises cenu, Tev būs jāievada:
• Dzīvokļa platība
• Būvniecības gads
• Rekonstrukcijas gads
• Maksājumu skaits
• Civiltiesiskās atbildības limits
• Vai māja aprīkota ar saunu vai pirti
• Vai mājai ir pretielaušanās signalizācija
• Vai mājā notiek būvniecības darbi

Ievadot šos datus, Compensa kalkulators dažu sekunžu laikā aprēķinās Tavas apdrošināšanas polises cenu. Šis piedāvājums ir izdevīgs visiem aizņemtajiem, jo, lai iegādātos dzīvokļa apdrošināšanas polisi nevajadzēs pat iziet no mājas. Iegādāties polisi varēsi gulšņājot mājās uz dīvāna, sēžot birojā vai atpūšoties pludmalē.

Apdrošināšanā ietilpst vairākas detaļas: viss ēkas stiklojums, objektu rekonstrukcija vai būvniecības darbi, vārti un automātika, inženierkomunikācijas teritorijā, mājas konstrukcijas – ārējā un iekšējā apdare, garāžā vai dārzā esošā sadzīves tehnika u.c.

Apdrošināšanas polises cenas piemērs
Piemēram, Tu izvēlies apdrošināt savu dzīvokli uz diviem gadiem, izvēloties prēmijas samaksu 4 maksājumos. Šādā gadījumā dzīvokļa apdrošināšanas polise Tev varētu izmaksāt EUR 40 gadā, savukārt pats īpašums ar kopējo dzīvokļa platību 62m2 tiks apdrošināts par kopējo summu 62 tūkstoši eiro ar pašrisku 70 eiro apmērā. Kopējā apdrošināšanas polises vērtība, kā jau minējām, būs atkarīga no tā, kādus papildus riskus Tu izvēlēsies apdrošināt. Jo papildus risku būs vairāk, jo polises vērtība būs lielāka.

Civiltiesikās atbildības apdrošināšana no Compensa
Papildus dzīvokļa apdrošināšanai, Compensa piedāvā arī nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Šī apdrošināšana būs noderīga tādos gadījumos, ja, piemēram,gājējs būs paklupis uz Jūsu nenotīrītās ietves vai arī suns sakodīs kaimiņu. Tāpat šo apdrošināšanu varēs izmantot, ja, piemēram, veicot remontu, pārbīdot gultu, tiks saskrāpēta grīda un saimnieks par šo negadījumu pieprasīs kompensāciju. Līdztekus dzīvokļa un nelaimes gadījumu apdrošināšanai, Compensa piedāvā arī apdrošināties pret dažādiem elektroniskajiem riskiem. Tie ir riski, kas var rasties zibens spēriena vai elektrības padeves traucējumu gadījumā. Iegādājoties Compensa dzīvokļa apdrošināšanu, Jums būs pieejama diennakts tehniskā palīdzība. Tas paredz to, ka varēsiet iegūt tūlītēju namdara vai santehniķa, kā arī atslēdznieka pakalpojumus jebkurā diennakts laikā, kā arī varēsiet ne tikai izsaukt viņus uz māju, bet arī piezvanīt un saņemt profesionālus padomus, kā rīkoties dažādās situācijās.

Der atcerēties par pašrisku!
Apdrošinot nekustamo īpašumu noteikti nedrīkst aizmirst arī par pašrisku, kas ir polisē norādītā zaudējuma daļa, kas tiek atskaitīta no atlīdzinātajiem zaudējumiem, kā paša īpašnieka finansiālā atbildība. Neatkarīgi no tā, cik daudz objekti ir cietuši, tiek piemērots viens augstākais pašrisks attiecībā pret vienu un to pašu gadījumu. Tomēr nevajadzētu nobīties, jo šī summa nav liela.

Compensa uzņēmuma stabilitātes pamatā ir spēja mainīties līdzi laikmetu prasībām, kā arī spēja pielāgoties klientu vajadzībām un vēlmem. Informācijas tehnoloģiju laikmetā ir nepieciešams nemitīgi attīstīties un sekot līdzi jaunākajām tendencēm. Tieši tāpēc Compensa piedāvā iegādāties apdrošināšanas polisi internetā. Tev vairs nav jādodas uz biroju, kā arī nav jāieplāno laiks, lai dotos uz šo biroju. Internetā apdrošināšanas polisi varēsi iegūt jebkurā diennakts laikā, neizejot no mājas. Tā ir lieliska iespēja iegūt apdrošināšanas polisi jebkurā sev ērtā laikā un vietā!

Beigās tomēr tik un tā ikviens sev uzdod jautājumu – vai ir vērts tērēt savus naudas līdzekļus par polisi, kuru, iespējams, nemaz nenāksies izmantot. Atceries to, ka arī autovadītajs savā bagažniekā tur rezerves riepu, un tie nebūt nav veltīgi iztērēti līdzekļi. Tā ir drošības sajūta, ka, ja pa ceļam pārsprāgs riepa, būs rezerves riepa, kuru nomainīt un varēs droši turpināt savu ceļu. Gluži tāpat ir arī ar apdrošināšanas polisi – Tu nekad nezini, kad Tev tā var būt nepieciešama, tomēr ir lielāka drošības sajūta, ja tā tomēr ir. Compensa ir uzticams apdrošinātājs, kurš nekas neatteiks padomu un piedāvās tikai labāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Mazini savas bailes un uztraukumus par iespējamiem negadījumiem, iegādājoties Compensa dzīvokļa apdrošināšanas polisi jebkurā sev ērtā vietā un laikā! Dzīvokļa apdrošināšana no Compensa – Tavs sabiedrotais!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ilze

Compensa ir tīri labs. Bet iesaku salīdzināt: https://www.manapolise.lv/ipasuma-apdrosinasana

pirms 10 mēnešiem, 2020.12.02 02:14

Reklāmraksti